Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > Comunitatea globala 4Tuning

Comunitatea globala 4Tuning Aici ne cunoastem mai bine, aici ne certam daca e cazul, aici ne impacam si tot aici aflam unde ne intalnim. Cel mai potrivit loc in care poti sa iti faci intrarea pe forum

View Poll Results: Tu il sustii pe EvlSant0s ?
DA 406 87.69%
NU 57 12.31%
Voters: 463. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 26-08-12, 23:06   #151
chyryCRY

Stage 5
 
chyryCRY's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Posts: 1,646
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

close this fkn' topic !
chyryCRY is offline   Reply With Quote
Old 27-08-12, 17:56   #152
AnDrEiCa
2 Roti

Stage 5
 
AnDrEiCa's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 2,270
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
[2 Roti]
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

Quote:
Originally Posted by aalex691 View Post
Da, santos da-le cei 11 centi la baieti inapoi. Cum iti permiti ?
Doamne cum pot fi unii. Andrey si restul, nu v-a bagat nimeni mana in buzunar si nici nu v-a furat nimeni telefonul si a dat mesaj de pe el. Ati dat de bunavoie si nesiliti de nimeni.
Din moment ce a castigat-o si e a lui, cu sau fara ajutorul vostru, e treaba lui ce face cu ea.
Macar de ati sti de ce a pus-o la vanzare... dar asa e romanu', mananca substanta maronie ca-i place
daca tot stii de ce o vinde zine si noua .App nu pap substante maronii,tin post,insa iti pot oferi tie o portie dubla
AnDrEiCa is offline   Reply With Quote
Old 30-08-12, 16:01   #153
bmwm5
Skoda Driver

Stage 5
 
bmwm5's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,261
Member of:
[SKODA]
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

Quote:
Originally Posted by AnDrEiCa View Post
daca tot stii de ce o vinde zine si noua .App nu pap substante maronii,tin post,insa iti pot oferi tie o portie dubla
doresc tuturor care comenteaza punerea in vanzare a masinii sa aiba aceleasi motive pentru care Santos o face.nu vad de ce nu ne vedem de treburile noastre, de sanatatea noastra si asa mai departe.nu a fortat nimeni pe nimeni sa voteze in fond
__________________

My name is Beu...BomBeu!
bmwm5 is offline   Reply With Quote
Old 30-08-12, 16:30   #154
luci4n_vl

Stage 5
 
luci4n_vl's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 1,352
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

cred ca si eu as fi vandut`o!!! si oricare de aici,in romania tot ce inseamna mai mult de 7 eurocenti sunt BANI!!!
nu stiu cati ar fi tinut maisna aia,eu unu nu! as aprecia ca ma`ti ajutat s-o castig,dar la urma urmei EU am castigat`o!!! fac ce vreau cu ea.(asa gandesc eu)
__________________
https://forum.4tuning.ro/643-masina-m...vl-23-sob.html




Keep talking bitches,cause i love attention!!!
luci4n_vl is offline   Reply With Quote
Old 30-08-12, 21:33   #155
chyryCRY

Stage 5
 
chyryCRY's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Posts: 1,646
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

Inchide-ti fratilor topicul !
chyryCRY is offline   Reply With Quote
Old 31-08-12, 16:35   #156
OchoSB

 
OchoSB's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 243
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

Ce saracii de oameni,de ce ati mai dat sms daca va atacati in asa hal?
OchoSB is offline   Reply With Quote
Old 01-09-12, 10:08   #157
BMnWA

Stage 5
 
BMnWA's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 9,826
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

Fiti seriosi,nu vrea sa o vanda! Daca vroia sa o vanda nu o punea la pret de reprezentanta
BMnWA is offline   Reply With Quote
Old 01-09-12, 17:46   #158
DEVIL's Style
BMW Driver

Stage 5
 
DEVIL's Style's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 2,476
Member of:
[BMW]
[Toyota]
Default Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!

Hai sa fim seriosi , cand spui SANTOS te gandesti la BMW nu la o "cutie de peugeot" ))))). Revenind la subiect , si eu as fi procedat la fel , as vinde masina aia !
DEVIL's Style is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -