Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Comunitatea globala 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning.html)
-   -   Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu! (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning/326963-sustinem-evlsant0s-castiga-noul-peugeot-208-sustine.html)

ZoliaT 10-07-12 13:41

Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!
 
https://anunturi-auto.4tuning.ro/images/santos.jpg

Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208. Tu ?

EvlSant0s unul din cei mai vechi si activi membrii 4Tuning a intrat in cursa pentru a castiga noul Peugeot 208 oferit de Radio ZU si Autobis.

EvlSant0s nu mai are nevoie de nici o prezentare. Deja cu totii ii cunoasteti creatiile video cu care ne-a incantat de-a lungul timpului. Pentru cei care nu il stiu inca puteti admira aici cateva din creatiile lui : https://www.4tuning.ro/alte-stiri-aut...a-l-14583.html

Concursul ajunge acum la etapa finala.

Vino impreuna cu noi JOI 12 IULIE ora 14.20 in parcarea de la Baneasa Shopping City pentru a-l sustine LIVE pe EvlSant0s. Fiecare persoana prezenta la fata locului valoreaza cat 10 SMS-uri trimise.

Dincolo de sustinerea pe care o merita pentru contributia adusa comunitatii va garantam ca la fata locului o sa aveti parte de atractii si suprize inedite pe care le vom anunta in timp util.

Posteaza si tu un mesaj de incurajare si anunta-ti prezenta mai jos.

UPDATE: Surprize la fata locului

* Se pun la bataie 10 tricouri 4Tuning editie limitata

* Stickere 4Tuning pentru doritori in limita stocului

* Sustinatorii EvlSant0s vor primi cate o doza de Monster rece

* Veti putea admira/poza in premiera nationala NOUA TOYOTA GT86. Cativa norocosi vor fi si plimbati cu aceasta masina deosebita.

* Masini tunate prezente sa il sustina pe EvlSant0s

BoggDaNN 10-07-12 13:56

Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!
 
Abia astept sa il vad pe Sant0s cum isi regleaza scaunul soferului :)

fane1990 10-07-12 14:22

Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!
 
Succes Santos :) si totodata felicitari.

Ne vedem joi, voi veni si eu sa inchei concursul intr-un mod fair-play ( Stefan Buzatu - CLK )

CT97AMD 10-07-12 15:42

Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!
 
Sper sa le iei masina,pentru ca o meriti;)
Daca eram din bucuresti as fi fost prezent....

Albert_Sky 10-07-12 16:24

Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!
 
Masina o iei cu siguranta ! Mult succes Santos !

EvLSant0S 10-07-12 16:31

Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!
 
In 2 zile aflam daca luam locul 1 sau nu :P

Oricum, va multumesc din suflet pentru tot sprijinul :) !!!


p.s:

Cu ajutorul lui Sabin de la Monster Energy Romania...

Toti cei care vin sa ma sustina vor avea parte de Monster, RECE, GRATIS ! :D

:D

EvLSant0S 10-07-12 16:35

Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!
 
apache, b08ygs, sorin05, SpYk3, StickerBOMB

le multumesc celor care au votat cu "NU" :)

chiar nu conteaza, sunt prea multi care au votat cu "DA" ca sa conteze cei 5 care au votat nu :P

RideTheRiddle 10-07-12 17:20

Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S (Post 5097685)
apache, b08ygs, sorin05, SpYk3, StickerBOMB

le multumesc celor care au votat cu "NU" :)

chiar nu conteaza, sunt prea multi care au votat cu "DA" ca sa conteze cei 5 care au votat nu :P

eu inteleg ca miza e mare dar datorita postului tau de mai sus cei 5 s-au facut 6

EvLSant0S 10-07-12 17:33

Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!
 
Quote:

Originally Posted by RideTheRiddle (Post 5097734)
eu inteleg ca miza e mare dar datorita postului tau de mai sus cei 5 s-au facut 6

Stii ce se intampla, ma chinui din rasputeri sa fiu bun cu toata lumea...

La etape, merg... strang maxim din uci sa stau acolo, ma intorc acasa cu 2-3 milioane datorie...

Insa daca vine cineva la mine si-mi zice...

ma plimbi si pe mine ? dar chiar n-am bani ....

ii zic da frate, haide urca in masina...

ne plimbam alea alea, pe benzina mea, pe caucioacele mele...

tac din gura, nu fac pe boschetaru ...

:)
cu poze/filme... ajut pe cine pot cum pot...

nu inteleg de ce ai vota nu la asa ceva...

am invatat sa nu ma mai impiedic de 5 voturi nu, ci sa ma bucur de cele pozitive...


inainte faceam prostia asta, ma oftica daca urcam un film pe net si dadeau 3 dislike, chit ca erau 100 de like-uri la el, eu ma focusam pe cei 3 care au dat dislike.

ce crezi ? n-o sa poti niciodata sa multumesti pe toata lumea, nici nu incerc.

felicitari tie pentru al 6-lea vot negativ, esti tare rau ;)

KrYpToN 10-07-12 17:55

Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!
 
Poate vin si eu ;) sa te sustin acolo

Cei care au votat negativ.. probabil se oftica ca nu sunt si ei asa de cunoscuti si respectati de toti membri..

EvLSant0S 10-07-12 18:12

Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!
 
oricine poate sa faca rau ...

sa faci un bine e mai greu :)

cristy_dacia 10-07-12 18:28

Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!
 
Multa bafta santos si sa speram ca vei castiga

JeRRy 10-07-12 18:59

Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!
 
Multa bafta Sant0s.. :)
Pe oamenii cu sufletul bun , cineva ii rasplateste..
Nu trebuie sa le raspunzi oamenilor care sunt mai "rai" cu tine, probabil nici nu prea ar trebuii sa ii bagi in seama si nu lor trebuie sa le demonstrezi ca tu pui pasiune in ceea ce faci si doar tie si oamenilor din jurul tau care au incredere in tine si iti sunt aproape ...
inca o data BAFTA...

EvLSant0S 10-07-12 19:03

Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!
 
mersi man ! doamne ajuta ! mai e putin !!! :D

Eugen_TL 10-07-12 19:18

Re: Noi il sustinem pe EvlSant0s pentru a castiga noul Peugeot 208! Sustine-l si tu!
 
Aiurea rau ca e joi. Daca era in weekend era altceva.
Eu am dat sms...
As fi venit dar sunt la munca :(


All times are GMT +2. The time now is 08:33.

- Copyright 2024 4Tuning