Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > Comunitatea globala 4Tuning

Comunitatea globala 4Tuning Aici ne cunoastem mai bine, aici ne certam daca e cazul, aici ne impacam si tot aici aflam unde ne intalnim. Cel mai potrivit loc in care poti sa iti faci intrarea pe forum

Reply
 
Thread Tools
Old 07-07-12, 14:47   #1
Eddy_e39

Stage 4
 
Eddy_e39's Avatar
 
Join Date: Mar 2012
Posts: 201
Default Cerere parteneriat

Buna ziua !
Recent un amic al meu si-a deschis o comunitate de Counter Strike ( forum in legatura cu jocuri ) , iar prin acest topic vreau sa cer fondatorului sau unui administrator 4Tuning sa ma contacteze pe e-mail ( e39_Eddy@Yahoo.Ro ) sau sa lase printr-un reply sau prin pm o modalitate ( exclus telefon ) prin care sa-l contactez


In ce consta acest parteneriat: Un schimb de reclame ; eu pun pe comunitatea mea un mini-banner cu redirectionare catre 4tuning iar dvs. puneti un mini-banner cu redirectionare catre forumul meu

Cu stima,
SkiZzO, Administrator al forumului InternationaL CS
Eddy_e39 is offline   Reply With Quote
Old 07-07-12, 23:58   #2
SynTheLaZ
VW Driver

Stage 5
 
SynTheLaZ's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 1,038
Member of:
[VW]
Default Re: Cerere parteneriat

Publicitatea aici nu cred ca functioneaza asa cum vrei tu. Este mult prea mare site-ul si ma indoiesc ca se incurca cineva cu asa ceva!

Poti trimite o cerere accesand adresa:

https://www.4tuning.ro/publicitate/
__________________



Pe Umm Design gasiti template-uri pentru WordPress gratuite, tutoriale Photoshop si multe altele ....
SynTheLaZ is offline   Reply With Quote
Old 08-07-12, 09:16   #3
Eddy_e39

Stage 4
 
Eddy_e39's Avatar
 
Join Date: Mar 2012
Posts: 201
Default Re: Cerere parteneriat

Quote:
Originally Posted by SynTheLaZ View Post
Publicitatea aici nu cred ca functioneaza asa cum vrei tu. Este mult prea mare site-ul si ma indoiesc ca se incurca cineva cu asa ceva!

Poti trimite o cerere accesand adresa:

https://www.4tuning.ro/publicitate/
Inteleg... multumesc , voi incerca si varianta asta , insa , eu cred ca un schimb de mini-bannere e bine-venit deoarece nu se considera reclama ( forumul meu are ca profil counter strike iar 4tuning are ca profil auto-moto )
Eddy_e39 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -