Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > Comunitatea globala 4Tuning

Comunitatea globala 4Tuning Aici ne cunoastem mai bine, aici ne certam daca e cazul, aici ne impacam si tot aici aflam unde ne intalnim. Cel mai potrivit loc in care poti sa iti faci intrarea pe forum

Reply
 
Thread Tools
Old 19-04-12, 22:23   #1
SnoWe

Stage 1
 
SnoWe's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 19
Exclamation Dilema : Examinatorii Spagari ?

Pentru inceput va spun Hristos A Inviat ! Azi am sustinut proba teoretica si spre bucuria mea am fost admis (23 de puncte) si am fost programat marti (24.04.2012) la traseu . Traseul ales a fost cel de la Carol (deoarce pe acolo am facut orele de condus - am inteles ca este destul de greut ) . Si acum vine problema mea ! Am foarte multe emotii la traseu (sunt o fire mai emotiva asa) , si am o frica enorma fata de examinatori . Nu conduc exceptional , dar bine tot conduc si imi este frica sa nu dau peste un examinator care vrea din tot sufletul sa ma pice . Eu nu as vrea sa dau "atentii" examinatorului ci sa il iau pe bune , dar este frica aceea ca daca nu dai , nu iei ...
AM CATEVA INTREBARI PENTRU CUNOSCATORI :
*Cum imi dau seama de la inceput ca politistul este spagar ?
*Cunoastesti examinatorii de la Carol ? Daca da , Cum sunt ?
*Cum ma sfatuiti sa procedez ?

Specific ca scoala de soferi la care sunt se numeste Unic Group !(imi cer scuze daca nu am voie sa dau numele firmei - rog un moderator sa ma correcteze daca am gresit)

O seara buna tuturor !
Cu stima si respect,
Adam Mihai
SnoWe is offline   Reply With Quote
Old 19-04-12, 22:46   #2
Ingerasul99

Stage 5
 
Ingerasul99's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 2,599
Member of:
[DACIA]
Default Re: Dilema : Examinatorii Spagari ?

Inainte de a sustine proba practica cei care vor da cu examinatorul cu care vei da si tu , se vor plange dupa ce vor sustine proba, atunci poti afla daca vei pica sau il vei lua in functie si de tine si de el.
Nu sunt din bucuresti ca sa iti ofer alte detalii, succes din partea mea.
__________________
https://forum.4tuning.ro/attachment.php?attachmentid=559268&d=1213063352

Ingerasul99 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -