Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > Comunitatea globala 4Tuning

Comunitatea globala 4Tuning Aici ne cunoastem mai bine, aici ne certam daca e cazul, aici ne impacam si tot aici aflam unde ne intalnim. Cel mai potrivit loc in care poti sa iti faci intrarea pe forum

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 21-07-04, 08:33   #16
aicad

Stage 5
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 715
Member of:
[REDACTOR 4TUNING]
Default

Bine shaaaa EU VIN! ca mie dor de voi 3
aicad is offline  
Old 21-07-04, 08:39   #17
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,062
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default

intrati si voi la constantza si zicetzi care vine sa ne int alea alea
Psycho is offline  
Old 21-07-04, 23:53   #18
DAMaged

Stage 2
 
DAMaged's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 51
Default

Hai ma sa facem o reuniune de 1 august undeva la mare!!! ORIUNDE!!!
DAMaged is offline  
Old 23-07-04, 08:19   #19
maryo

Stage 5
 
maryo's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,480
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Sunt in Mamaia pe 1 August!
Deci dati un semn de viata sau stabiliti ceva exact si ne vedem acolo la un suc rece!
maryo is offline  
Old 23-07-04, 10:48   #20
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,062
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default

daca nu de 1 august macar de 15 august de ziua marine sa tragem o betzie .. loool glumeam .. macar un gratar la mare
Psycho is offline  
Old 23-07-04, 19:00   #21
lolek

Stage 5
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 354
Default

SHA ai stat langa stadion nu? ca ti-am vazut masina parcata pe acolo ... cum naibii sa iti dau una dupa ceafa ca u nici nu ma stiai data viitoare o sa iti fac semn
lolek is offline  
Old 23-07-04, 19:14   #22
BogdanSHA

Stage 5
 
BogdanSHA's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 573
Default

Da, acolo
Mama ce-as mai merge de 1 la mare...poate poate
BogdanSHA is offline  
Old 23-07-04, 21:07   #23
lolek

Stage 5
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 354
Default

... hehe aproape de mine .... si in aceiasi zii l-am vazut pe Zyx si pe inca unu care are un ford focus cu spoiler fata si jenti ... tot din buc ...


Si ce de masini am mai vazut la mare ...
lolek is offline  
Old 03-08-04, 11:49   #24
FiReBuRn

Stage 5
 
FiReBuRn's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 829
Member of:
[SEAT]
Default

Eu am mai fost la mare ..de pe 24 iulie ..pana pe 28 ..Erau mai multe masini din toata tzara decat din Cta :P .. Eu mai plec vinerea asta (pe 6 august) cu B12ZMD ..Si acolo ne intalnim cu Aicad .. Mai vine cineva pe 6 ? Eu o sa stau in Eforie Nord cu Aicad..si ZMD in Mamaia.. ! Dati PM daca e ceva..
__________________
FiReBuRn is offline  
Old 03-08-04, 14:23   #25
lolek

Stage 5
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 354
Default

Am vazut vara asta la masini ... l-am vazut si pe TYE iera putin cam grabit dupa cum mergea ...
lolek is offline  
Old 03-08-04, 20:03   #26
FiReBuRn

Stage 5
 
FiReBuRn's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 829
Member of:
[SEAT]
Default

Deci se pare ca nu vine nimeni weekendu asta la mare !
FiReBuRn is offline  
Old 03-08-04, 20:10   #27
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,412
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

venim noi ( eu speeder 200sx) saptamana viitoare.... se pare ca toata...
EvLSant0S is offline  
Old 03-08-04, 20:19   #28
SpeedeR

Stage 5
 
SpeedeR's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 2,152
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default

da...ascundetiva femeile k venim in forta!!!!

isus vine ,nui asa santose?!

o sa bagam spaima in mare....

si poa ne vedem si noi pe akolo
SpeedeR is offline  
Old 04-08-04, 10:37   #29
FiReBuRn

Stage 5
 
FiReBuRn's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 829
Member of:
[SEAT]
Default

Eu ziceam saptamana asta..vineri sambata ..daca mai vine cineva..stiam ca saptamana viitoare se duc mai multi ..
FiReBuRn is offline  
Old 04-08-04, 13:04   #30
lolek

Stage 5
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 354
Default

voi toti veniti la mare si eu vin la buc


SpeedeR fete sunt destuleeeee ... nu trebuie sa le ascundem papagal sa ai ... ce-am vazut vara asta prin mamaia
lolek is offline  
Closed Thread



- Copyright 2026 4Tuning -