Comunitatea globala 4TuningAici ne cunoastem mai bine, aici ne certam daca e cazul, aici ne impacam si tot aici aflam unde ne intalnim. Cel mai potrivit loc in care poti sa iti faci intrarea pe forum
SHA ai stat langa stadion nu? ca ti-am vazut masina parcata pe acolo ... cum naibii sa iti dau una dupa ceafa ca u nici nu ma stiai data viitoare o sa iti fac semn
Eu am mai fost la mare ..de pe 24 iulie ..pana pe 28 ..Erau mai multe masini din toata tzara decat din Cta :P .. Eu mai plec vinerea asta (pe 6 august) cu B12ZMD ..Si acolo ne intalnim cu Aicad .. Mai vine cineva pe 6 ? Eu o sa stau in Eforie Nord cu Aicad..si ZMD in Mamaia.. ! Dati PM daca e ceva..