salut am un clio din 2000 si eram curios daca stie cineva sa schimbe ledurile din bord si din consola mai pe scurt toate becurile din masina.mi`a facut cineva bordu` alb dar sunt simple becuri nu`s smd`uri si nu imprastie bine lumina.daca e cineva interesat...lasati un mesaj serviciu contracost bineinteles
Cauta la ZEXSTAR,eu acolo am facut LAGUNA mea,daca esti curios, la profilul meu am album cu masina iar bordul si tot interiorul ce tine de lumina,afisaj,butoane geam etc,sunt facute de DANI de la firma mai sus mentionata...