Am si eu un Bmw 318i din anul 1992 . Negru. Vreau sa-l vand.Are cauciucuri aproape noi . O singura problema are , nu-i merg geamurile pe fata , cand apas pe buton se aude clenciu dar nu se intampla nimik. Pret 1500 Euro NEGOCIABIL !!! . Care esti interesat mai vorbim pe aici Neinmatriculata - numere rosii - am si numerele Straine acasa ( e primul meu post . sper sa fie bun )