Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Bmw (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw.html)
-   -   BMW 318 I . Vanzare (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw/111916-bmw-318-vanzare.html)

sonnic54 01-03-09 19:17

BMW 318 I . Vanzare
 
14 Attachment(s)
Am si eu un Bmw 318i din anul 1992 . Negru. Vreau sa-l vand.Are cauciucuri aproape noi . O singura problema are , nu-i merg geamurile pe fata , cand apas pe buton se aude clenciu dar nu se intampla nimik. Pret 1500 Euro NEGOCIABIL !!! . Care esti interesat mai vorbim pe aici Neinmatriculata - numere rosii - am si numerele Straine acasa ( e primul meu post . sper sa fie bun )

Sonny™ 03-03-09 12:54

Re: BMW 318 I . Vanzare
 
nu trebuia sa iti pui poza aia cu telefonu ca de aia nu ti.o cumpara nimeni...:):)):)))

sonnic54 03-03-09 13:44

Re: BMW 318 I . Vanzare
 
nu ai treaba cu telefonu . e si ala prin masina :))

sonnic54 06-03-09 16:10

Re: BMW 318 I . Vanzare
 
MASINA VANDUTA ! ROG UN MODERATOR SA INCHIDA ACEST TOPIC

Sonny™ 12-03-09 18:59

Re: BMW 318 I . Vanzare
 
sa vandut bolidu...:)))inchideti topicu va rugam frumos...;)


All times are GMT +2. The time now is 04:00.

- Copyright 2026 4Tuning