![]() |
BMW 318 I . Vanzare
14 Attachment(s)
Am si eu un Bmw 318i din anul 1992 . Negru. Vreau sa-l vand.Are cauciucuri aproape noi . O singura problema are , nu-i merg geamurile pe fata , cand apas pe buton se aude clenciu dar nu se intampla nimik. Pret 1500 Euro NEGOCIABIL !!! . Care esti interesat mai vorbim pe aici Neinmatriculata - numere rosii - am si numerele Straine acasa ( e primul meu post . sper sa fie bun )
|
Re: BMW 318 I . Vanzare
nu trebuia sa iti pui poza aia cu telefonu ca de aia nu ti.o cumpara nimeni...:):)):)))
|
Re: BMW 318 I . Vanzare
nu ai treaba cu telefonu . e si ala prin masina :))
|
Re: BMW 318 I . Vanzare
MASINA VANDUTA ! ROG UN MODERATOR SA INCHIDA ACEST TOPIC
|
Re: BMW 318 I . Vanzare
sa vandut bolidu...:)))inchideti topicu va rugam frumos...;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:00. |
- Copyright 2026 4Tuning