As vrea in viitorul apropiat sa achizitionez un E46 320i 98-00 deoarece vreau neaparat motorul de 2.0 150CP in 6 cilindrii.
Imi poate spune cineva care ar fi emisiile REALE pt acest model? Difera daca e 98, 99 sau 2000?
Am cautat masini pe net si unele aveau scris 185 la emisii, altele 212, etc.
Nu stiu ce sa mai cred si as vrea sa stiu cat e taxa de inmatriculare a masinii cu aproximatie.
Norma de poluare este Euro 3 din cate stiu. Sper sa nu gresesc.
Astept ceva informatii de la cineva care stie, multumesc.