Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Alte discutii Bmw

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 22-02-13, 15:40   #136
DEVIL's Style
BMW Driver

Stage 5
 
DEVIL's Style's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 2,476
Member of:
[BMW]
[Toyota]
Default Re: SE VREA ASA CEVA LA NOI???

Quote:
Originally Posted by luci4n_vl View Post
se va deschide un thread pt evenimentul din 2013,intradevar cu o suma de 1 mil de masina se va putea face ceva mai frumos ca anul anterior. o sa fie cateva reguli STRICTE,si aici ma refer ca de data asta vor fi masinile puse toate la un loc,nu pe la casute unde se doarme,va fi un gratar comun,bere la comun,poze de grup,filmari profi,hostess,surprize,concursuri "caterincoase" cu premii simbolice,meetingul va dura FIX 3 ZILE! Deplasare la un tur de oras cu maxim 40 km/h pt a putea sa fim toti la un loc,incercam sa aducem un DJ,si multe altele asta in functie de buget.
PROVENZANO,stiu ca ne va ajuta mult,pt ca el cunoaste bn la BV...
se poate baieti,sper ca cei de afara sa se uite si ei la noi pe youtube,nu numai noi la ei si sa salivam.nu uitati ca filmarile de dupa fac sa se vada bn ce a fost si cum a fost la un meeting.
sa ne vedem cu bn si sa ne distram mult mai bn ca anult trecut.

o zi buna sa aveti.
Se va avea grija sa se aduna toate pisicutele la un loc , sa poata fi admirate in toata splendoarea lor !
DEVIL's Style is offline  
Old 23-02-13, 21:17   #137
florineluspr

Stage 5
 
florineluspr's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 2,198
Member of:
[Competitor CNCA]
[BMW]
Default Re: SE VREA ASA CEVA LA NOI???

Quote:
Originally Posted by luci4n_vl View Post
se va deschide un thread pt evenimentul din 2013,intradevar cu o suma de 1 mil de masina se va putea face ceva mai frumos ca anul anterior. o sa fie cateva reguli STRICTE,si aici ma refer ca de data asta vor fi masinile puse toate la un loc,nu pe la casute unde se doarme,va fi un gratar comun,bere la comun,poze de grup,filmari profi,hostess,surprize,concursuri "caterincoase" cu premii simbolice,meetingul va dura FIX 3 ZILE! Deplasare la un tur de oras cu maxim 40 km/h pt a putea sa fim toti la un loc,incercam sa aducem un DJ,si multe altele asta in functie de buget.
PROVENZANO,stiu ca ne va ajuta mult,pt ca el cunoaste bn la BV...
se poate baieti,sper ca cei de afara sa se uite si ei la noi pe youtube,nu numai noi la ei si sa salivam.nu uitati ca filmarile de dupa fac sa se vada bn ce a fost si cum a fost la un meeting.
sa ne vedem cu bn si sa ne distram mult mai bn ca anult trecut.

o zi buna sa aveti.
+1 si cum spunea si Dragos cine nu plateste nu vine.Eu zic ca o sa fie totul ok pana la urma!
florineluspr is offline  
Old 23-02-13, 21:46   #138
luci4n_vl

Stage 5
 
luci4n_vl's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 1,352
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: SE VREA ASA CEVA LA NOI???

Quote:
Originally Posted by florineluspr View Post
+1 si cum spunea si Dragos cine nu plateste nu vine.Eu zic ca o sa fie totul ok pana la urma!


atata timp cat suntem uniti,fara injejctii si descurajari cred ca se poate.sa speram ca suntem la fel de multi ca si anul trecut pt ca anul asta or sa fie mult mai multe activitati de cat au fost pana acum,nu trebuie sa stam doar cu cn am venit pe drum si aia sa ne fie "gasca" cu care ne petrecem timpul in champing,suntem pasinoanti! ne stim dupa forum si facebook,chiar nu avem tupeul sa ne apropiem mai bn intre noi? sa fim o MARE FAMILIE? eu zic ca se poate,chestia este sa mai si vrem! si da,un mil nu este o suma exagerata,daca sunt 2 persoane pe masina nu vad sa fie greu sa se lipseasca de 50 de roni de caciula pt a face ceva frumos..
__________________
https://forum.4tuning.ro/643-masina-m...vl-23-sob.html




Keep talking bitches,cause i love attention!!!
luci4n_vl is offline  
Old 24-02-13, 18:41   #139
Z E K Y

Stage 5
 
Z E K Y's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 1,401
Member of:
[BMW]
Default Re: SE VREA ASA CEVA LA NOI???

Mai este putin si intram in luna martie.

Ar trebui inceputa treaba de pe acum ca sa avem timp sa organizam totul.

Daca va fi nevoie voi da si eu o mana de ajutor!

Cred ca este timpul sa se deschida topicul pentru 2013!
__________________
Oamenii sunt faptele lor!
Z E K Y is offline  
Old 24-02-13, 18:48   #140
DEVIL's Style
BMW Driver

Stage 5
 
DEVIL's Style's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 2,476
Member of:
[BMW]
[Toyota]
Default Re: SE VREA ASA CEVA LA NOI???

Quote:
Originally Posted by Z E K Y View Post
Mai este putin si intram in luna martie.

Ar trebui inceputa treaba de pe acum ca sa avem timp sa organizam totul.

Daca va fi nevoie voi da si eu o mana de ajutor!

Cred ca este timpul sa se deschida topicul pentru 2013!
Da zeky , sa deschis aici : https://forum.4tuning.ro/643-masina-m...ov-darste.html
DEVIL's Style is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -