Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Alte discutii Bmw

Reply
 
Thread Tools
Old 19-02-12, 11:47   #1
daman

Stage 5
 
daman's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 2,372
Default intalnirea anuala ,nationala BMW de toate felurile

sper ca organizatorii de intalniri bmw,oricare ar fi ele,e30,e36,e34,e46,e38,e39,e32 ,clasice,etc .... sa nu se supere ca am facut aceasta propunere.am zis ca mai bine ne intalnim toti bmw-istii o data pe an intr-un loc ales de toata lumea ,in cadrul intalnirii ramanem grupati pe modele,ierarhii,(in genul celor din germania unde se strang de la modele din anii 30' pana la cele din 2011) si in felul acesta putem schimba pareri,idei,putem opta pentru inca un model bmw in cadrul garajului nostru(vorba vine). in concluzie,ar fi frumos.macar o data pe an sa ne strangem si noi cei toti cu bmw,orice model ar fi el, sa facem ceva frumos.am vazut pe forum ca sunt idei pt intalnirile e30 si e36,propun sa le comasam si pe langa ele sa vina si celelalte modele de bmw,sa fim cat mai multi,un fel de familia BMW . sper sa nu va suparati ca am facut aceasta sugestie dar m-am gandit ca ar fi frumos ca macar o data pe an sa ne strangem cat mai multi pasionati de bmw din tara si sa facem ceva frumos.
daman is offline   Reply With Quote
Old 19-02-12, 12:12   #2
crayzi_b0y

Stage 5
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 513
Default Re: intalnirea anuala ,nationala BMW de toate felurile

da ar fi o idee excelenta, insa organizarea ar fi foarte greu, chiar imposibil.si asa abia ne intelegem doar baietii de la un model cum ar fi e30, e36.....nu stiu cum am face atunci sa fie bine pt toata lumea.
in fine....keep up the good work
crayzi_b0y is offline   Reply With Quote
Old 19-02-12, 14:02   #3
m1n1maL

Stage 5
 
m1n1maL's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 1,073
Default Re: intalnirea anuala ,nationala BMW de toate felurile

Sunt acolo sper sa se stranga cat mai multa lume:X:X:
m1n1maL is offline   Reply With Quote
Old 19-02-12, 17:44   #4
the_rifle

Stage 5
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 3,112
Member of:
[BMW]
Default Re: intalnirea anuala ,nationala BMW de toate felurile

Quote:
Originally Posted by m1n1maL View Post
Sunt acolo sper sa se stranga cat mai multa lume:X:X:
Acolo unde ? Cand te duci sa-mi zici sa stiu sa vin si eu si sa ma iau si pe mine sa fim mai multi...
the_rifle is offline   Reply With Quote
Old 20-02-12, 08:14   #5
MARY4N

Stage 3
 
Join Date: Jun 2011
Posts: 138
Default Re: intalnirea anuala ,nationala BMW de toate felurile

Ar fi ceva foarte tare .
MARY4N is offline   Reply With Quote
Old 20-02-12, 22:43   #6
MON-u
Old School Cars

Stage 5
 
MON-u's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 1,074
Member of:
[Old School Cars]
Default Re: intalnirea anuala ,nationala BMW de toate felurile

Quote:
Originally Posted by daman View Post
sper ca organizatorii de intalniri bmw,oricare ar fi ele,e30,e36,e34,e46,e38,e39,e32 ,clasice,etc .... sa nu se supere ca am facut aceasta propunere.am zis ca mai bine ne intalnim toti bmw-istii o data pe an intr-un loc ales de toata lumea ,in cadrul intalnirii ramanem grupati pe modele,ierarhii,(in genul celor din germania unde se strang de la modele din anii 30' pana la cele din 2011) si in felul acesta putem schimba pareri,idei,putem opta pentru inca un model bmw in cadrul garajului nostru(vorba vine). in concluzie,ar fi frumos.macar o data pe an sa ne strangem si noi cei toti cu bmw,orice model ar fi el, sa facem ceva frumos.am vazut pe forum ca sunt idei pt intalnirile e30 si e36,propun sa le comasam si pe langa ele sa vina si celelalte modele de bmw,sa fim cat mai multi,un fel de familia BMW . sper sa nu va suparati ca am facut aceasta sugestie dar m-am gandit ca ar fi frumos ca macar o data pe an sa ne strangem cat mai multi pasionati de bmw din tara si sa facem ceva frumos.
slabe sperante dupa ce vad eu...daman eu cred ca mai bine neam chinui noi astia cu e21 si cu e12 e28 sa ne strangem undeva ca suntem mai putini..clasicele
MON-u is offline   Reply With Quote
Old 21-02-12, 00:25   #7
RIcKO
BMW Driver

Stage 5
 
RIcKO's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 4,186
Member of:
[BMW]
Default Re: intalnirea anuala ,nationala BMW de toate felurile

Inca cel putin vreo 2-3 ani nu vad posibil asa ceva ,desi ar fi frumos un BMW FEST , de moment ne este greu sa ne organizam pe un model anume daramite pe toata gama? Sa facem ceva experienta prima data fiecare model in parte si apoi putem organiza un fest , altfel va fi un fiasco total...parerea mea .
__________________
BMW E36 Darth Vader ------>>>>> https://forum.4tuning.ro/643-masina-m...-by-ricko.html

RIcKO is offline   Reply With Quote
Old 21-02-12, 16:02   #8
daman

Stage 5
 
daman's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 2,372
Default Re: intalnirea anuala ,nationala BMW de toate felurile

orice are un inceput.crezi ca peste 2-3 ani o sa fie altfel?treaba e ca s-au format bisericute in randul posesorilor de bmw ,cei cu e30 majoritatea se cunosc intre ei,cei cu e36 la fel si e un fel de " ce sa mergem noi cu aia ba... ".
daman is offline   Reply With Quote
Old 21-02-12, 16:36   #9
jakal
BMW Driver

Stage 5
 
jakal's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 9,203
Member of:
[Inferno Motorsport]
[BMW]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: intalnirea anuala ,nationala BMW de toate felurile

Quote:
Originally Posted by daman View Post
orice are un inceput.crezi ca peste 2-3 ani o sa fie altfel?treaba e ca s-au format bisericute in randul posesorilor de bmw ,cei cu e30 majoritatea se cunosc intre ei,cei cu e36 la fel si e un fel de " ce sa mergem noi cu aia ba... ".
personal cred ca gresesti.....mie unu mi-ar place o intanlire cu mai multe modele, mai ales vechi care te atrag mai mult...
fiind 'la gramada' ne vom strange mai multi. Intradevar , noi cu E30 ne mai cunostem intre noi, probabil ca si cei cu E36 dar eu unu sint pentru o astfel de intanlire......
__________________



contact 0766-671407
jakal is offline   Reply With Quote
Old 21-02-12, 18:30   #10
daman

Stage 5
 
daman's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 2,372
Default Re: intalnirea anuala ,nationala BMW de toate felurile

nu am facut referire la cineva anume.ma refeream in general.poate organiozatorii celorlalte intalniri se simt eclipsati . eu am incercat o propunere,atat. dar se vede treaba,cum a zis si cineva mai sus,ca e f greu sa facem ceva.
daman is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -