Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Zona tehnica BMW

Zona tehnica BMW Zona tehnica, secrete, tips&tricks BMW

Reply
 
Thread Tools
Old 25-11-07, 11:02   #1
jimi30blue

Stock
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 2
Default navi? harta ptr romania?

320d din 2000..stie cineva,unde gasesc hartile ptr romania? ms frumos!
jimi30blue is offline   Reply With Quote
Old 25-11-07, 11:23   #2
FUL VIUS

Stage 4
 
FUL VIUS's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 274
Default Re: navi? harta ptr romania?

sal!am si eu un bmw e 46 ,2001 si am avut aceeasi problema!!nu gaseam cd!!si m-am interesat in mai multe locuri!!si nu gasesti!pt ca nu exista!!nu s-au facut!!!in caz ca gasesti anunta-ma pls si pe mine!!!
FUL VIUS is offline   Reply With Quote
Old 25-11-07, 11:32   #3
jimi30blue

Stock
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 2
Default Re: navi? harta ptr romania?

ce porcarie...in fine..am auzit cum ca ar fi avut cineva..ceva crackuit sau ceva de genul...dar cica nu tinea prea mult pe afisaj, in fine e suparatoare rau treaba..ai navi...o caruta de bani..si nu ai harti..mai ca imi vine sa cumpar o chichineata din aia de au toti taximetristii..o sa ma mai interesez..si dk e postez aici ca am gasit,,bafta
jimi30blue is offline   Reply With Quote
Old 25-11-07, 23:29   #4
FUL VIUS

Stage 4
 
FUL VIUS's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 274
Default Re: navi? harta ptr romania?

Quote:
Originally Posted by jimi30blue View Post
ce porcarie...in fine..am auzit cum ca ar fi avut cineva..ceva crackuit sau ceva de genul...dar cica nu tinea prea mult pe afisaj, in fine e suparatoare rau treaba..ai navi...o caruta de bani..si nu ai harti..mai ca imi vine sa cumpar o chichineata din aia de au toti taximetristii..o sa ma mai interesez..si dk e postez aici ca am gasit,,bafta
mersi!!si eu ma intristez stiind ca am o obtiune in plus la masina si nu ma pot folosii de ea!!mersi
FUL VIUS is offline   Reply With Quote
Old 25-11-07, 23:30   #5
FUL VIUS

Stage 4
 
FUL VIUS's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 274
Default Re: navi? harta ptr romania?

Quote:
Originally Posted by jimi30blue View Post
ce porcarie...in fine..am auzit cum ca ar fi avut cineva..ceva crackuit sau ceva de genul...dar cica nu tinea prea mult pe afisaj, in fine e suparatoare rau treaba..ai navi...o caruta de bani..si nu ai harti..mai ca imi vine sa cumpar o chichineata din aia de au toti taximetristii..o sa ma mai interesez..si dk e postez aici ca am gasit,,bafta
cineva m-a intrebat de un cd pt A6 modelul nou si tot asa!!!

Last edited by FUL VIUS; 25-11-07 at 23:34.
FUL VIUS is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -