Quote:
Originally Posted by e36sedan
nimeni nimic....? 
|
se poate face , bineinteles !!
nu stiu de ce mai intrebi asta ??
GOleste finala de tot ce are in ea, sudezi 2 tipsuri in argon , si gata sunetul

) !
desii este o "improvizatie romaneasca"

o solutie ieftina de a obtine un sunet ok !