Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Zona tehnica BMW (https://forum.4tuning.ro/290-zona-tehnica-bmw.html)
-   -   tipsuri evacuare 328i (https://forum.4tuning.ro/290-zona-tehnica-bmw/393535-tipsuri-evacuare-328i.html)

e36sedan 05-11-13 21:08

tipsuri evacuare 328i
 
la o finala de e36 328i se pot adapta sau...nu stiu...pune alt model de tipsuri? ma refer gen cele M ca sa se inteleaga mai exact...sa fie rotunde

e36sedan 06-11-13 20:57

Re: tipsuri evacuare 328i
 
nimeni nimic....?:sad:

Marian_nebunu 13-11-13 23:06

Re: tipsuri evacuare 328i
 
Quote:

Originally Posted by e36sedan (Post 5607891)
nimeni nimic....?:sad:

se poate face , bineinteles !!

nu stiu de ce mai intrebi asta ??

GOleste finala de tot ce are in ea, sudezi 2 tipsuri in argon , si gata sunetul :)) !

desii este o "improvizatie romaneasca" :) o solutie ieftina de a obtine un sunet ok !

e36sedan 14-11-13 17:37

Re: tipsuri evacuare 328i
 
Quote:

Originally Posted by Marian_nebunu (Post 5612462)
se poate face , bineinteles !!

nu stiu de ce mai intrebi asta ??

GOleste finala de tot ce are in ea, sudezi 2 tipsuri in argon , si gata sunetul :)) !

desii este o "improvizatie romaneasca" :) o solutie ieftina de a obtine un sunet ok !

intrebam daca se poate doar suda fain frumos tipsuri! nu ma intereseaza sound-ul! :) ca is satul de sound OK (rally)...:rolleyes2:headfones

Johnnyii 01-12-13 17:31

Re: tipsuri evacuare 328i
 
Quote:

Originally Posted by e36sedan (Post 5612856)
intrebam daca se poate doar suda fain frumos tipsuri! nu ma intereseaza sound-ul! :) ca is satul de sound OK (rally)...:rolleyes2:headfones

Bv,imi plce ideea,satul de sound,:-)

Adam Worth 05-12-13 06:47

Re: tipsuri evacuare 328i
 
Da da...suna chiar ok si la banii astia se merita sigur ;)
______________________________________________
Adam Worth
ghete de iarna
pantofi ieftini

OdorogLGV 05-12-13 20:56

Re: tipsuri evacuare 328i
 
1 Attachment(s)
garantat se poate,garantat merita,garantat pisi pe ea de galagie!!!am avut 3 sport...bleah,prefer asa silentios:D.ps,sa iti faci o idee...exact asta e!finala e de 2.8...


All times are GMT +2. The time now is 14:18.

- Copyright 2026 4Tuning