Re: Informatie bord BMW E36
Ca sa nu mai deschid alt topic va mai rog sa ma lamuriti cu ceva: mai demult mi s-a stricat senzorul de impulsuri de pe arborele cotit neavand altul am improvizat unul de la un camion, mecanicul spunandu-mi ca nu are nimic, dupa ce l-am pus indicatorul instant de consum nu mai indica decat maxim 22, ulterior a aratat din ce in ce mai putin pana a ajuns sa arate maxim 6, acum am cumparat senzor (sh) si tot la fel indica. Care ar putea fi cauza?
eventual rog un moderator sa modifice titlul topicului.
Multumesc
|