imi spune-ti si mie va rog cum se programeaza cheia la e39,am schimbat recent bateria si nu mai functioneaza inchiderea din cheie.
As vrea sa stiu daca o pot reprograma din interiorul masinii sau trebuie sa merg la reprezentanta
ms
__________________
Zambetul e ca stergatorul de parbriz: nu opreste ploaia, dar te ajuta sa iti vezi de drum!
- intri in masina, inchizi usa la sofer
- pui contactul, dupa care il iei
- scoti cheia din contact
- apasa butonul pt descuiat si tine-l apasat
- apasa de 3 ori butonul pt incuiat in timp ce ti apasat butonul pt descuiat
- da drumul la butonul pt descuiat
- La unele modele de e39 ledul de pe cheie va clipi continu timp de 10 sec
- la alte modele daca programarea a fost facuta corect se vor incuia si descuia usile