Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > Despre 4Tuning.ro / Noutati / Sugestii / Reclamatii > Coltul Incepatorului

Coltul Incepatorului Cititi aici despre cum sa postati, inregistrati, cum sa faceti mail, sau intrebati despre orice nu va descurcati.

Reply
 
Thread Tools
Old 24-07-12, 19:07   #1
todoranvlad
 
Join Date: Jul 2012
Posts: 0
Default problema

Va salut pe toti membrii acestui forum!Sunt Vlad am 18 ani si de curand am fost sa ma inscriu la scoala de soferi.Am umblat prin oras dupa cazier,analize,test psihologic etc toate facute acuma am depus dosarul la scoala.Voi face 24 de ore de teorie dupa care voi da o pretestare.Cred ca dupa aceasta pretestare voi incepe orele de condus insa aici cred ca apare o problema si anume:
-din ce m-am interesat la mai multi doctori endocrinologi sufar de hiperhidroza care se manifesta prin transpiratie excesiva la nivelul palmelor chiar daca nu fac nimic.Probabil unii vor zice ca de la emotii dar eu stiu ca transpir la palme si in perioada de toamna-iarna deci nu cred ca se poate pune problema emotiilor.
-cand m-am inscris la scoala ii facusem varza cererea aia de la maini(trebuie tot timpul sa stau sa ma sterg de ceva..)
-ce imi recomandati ca sa nu ma pun intr-o situatie jenanta cu instructorul sa-i fac Marea Neagra pe volan si prin masina?
todoranvlad is offline   Reply With Quote
Old 25-07-12, 14:31   #2
Radu_Toretto93

Stage 4
 
Radu_Toretto93's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Posts: 196
Member of:
[2 Roti]
Default Re: problema

Din punctul meu de vedere, chestia asta nu trebuie privitata cu rautate sau in bataie de joc.
Este pana la urma, mai mult sau mai putin, o problema medicala. Nu esti tu vinovat, nici instructorul si nici altcineva.

Parerea mea este ca ar fi bine sa stai putin de vorba cu instructorul si sa ii povestesti cum sta treaba apoi sa ai la tine ceva de sters pe maini (servetele, un prosop, etc).
Altfel nu vad cum poti face fata ... ca doar nu o sa te stergi de blugi.

Succes cu scoala.
__________________
Daca Ai Cap Ia-ti Altceva !

"- Nu avem carburatoare, dar poate doriti o cravata !"
Radu_Toretto93 is offline   Reply With Quote
Old 25-07-12, 20:13   #3
todoranvlad
 
Join Date: Jul 2012
Posts: 0
Default Re: problema

Quote:
Originally Posted by Radu_Toretto93 View Post
Din punctul meu de vedere, chestia asta nu trebuie privitata cu rautate sau in bataie de joc.
Este pana la urma, mai mult sau mai putin, o problema medicala. Nu esti tu vinovat, nici instructorul si nici altcineva.

Parerea mea este ca ar fi bine sa stai putin de vorba cu instructorul si sa ii povestesti cum sta treaba apoi sa ai la tine ceva de sters pe maini (servetele, un prosop, etc).
Altfel nu vad cum poti face fata ... ca doar nu o sa te stergi de blugi.

Succes cu scoala.
Pai iti dai seama ca o sa vorbesc cu el dar parca mi-e jena.M-am mai gandit la varianta cu aerul conditionat sau sa indrept acele chestii prin care baga aer rece in masina catre volan si asa poate reusesc sa am mainile mai uscate cat de cat.Ma dispera ca nu transpir pe restul corpului doar in palme..sunt altii care nu transpira deloc poti sa-i si bati ca nu dau un gram de apa.

Sau ar mai fi o chestie sa cumpar o husa pentru volan de un material in asa fel incat sa absoarba apa sau ceva de genul.Mai astept pareri!
todoranvlad is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -