Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > Despre 4Tuning.ro / Noutati / Sugestii / Reclamatii > Coltul Incepatorului

Coltul Incepatorului Cititi aici despre cum sa postati, inregistrati, cum sa faceti mail, sau intrebati despre orice nu va descurcati.

Reply
 
Thread Tools
Old 10-12-09, 00:54   #1
allex_m_21

Stage 3
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 103
Default nu ma mai pot loga la Bazar

Am si eu o problema.
De ceva timp nu mai merge sa ma loghez la bazar cu user'ul Andrei_Alex
Imi zice: Contul nu este activat! Verificati adresa de email pentru linkul de activare a contului

Contul meu este activat de cam doi ani.
Astept si eu un raspuns sau o rezolvare a problemei de la un admin
Multumesc!
allex_m_21 is offline   Reply With Quote
Old 10-12-09, 10:12   #2
admin
Administrator

Stage 3
 
admin's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 158
Default Re: nu ma mai pot loga la Bazar

verifica adresa de email andrei_alex pentru un mail generat de bazarul 4tuning inc are gasesti un link de activare al contului. daca nu il gasesti in inbox verifica si in bulk.
daca nu exista nici acolo revin-o cu un pm ca sa iti trimit din nou codul de activare
admin is offline   Reply With Quote
Old 07-01-10, 22:45   #3
allex_m_21

Stage 3
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 103
Default Re: nu ma mai pot loga la Bazar

Tot nu merge Nu am gasit codul nici in bulk nici in inbox.
Astept pe PM codul de activare.
Mersi!
allex_m_21 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -