![]() |
nu ma mai pot loga la Bazar
Am si eu o problema.
De ceva timp nu mai merge sa ma loghez la bazar cu user'ul Andrei_Alex Imi zice: Contul nu este activat! Verificati adresa de email pentru linkul de activare a contului Contul meu este activat de cam doi ani. Astept si eu un raspuns sau o rezolvare a problemei de la un admin Multumesc! |
Re: nu ma mai pot loga la Bazar
verifica adresa de email andrei_alex pentru un mail generat de bazarul 4tuning inc are gasesti un link de activare al contului. daca nu il gasesti in inbox verifica si in bulk.
daca nu exista nici acolo revin-o cu un pm ca sa iti trimit din nou codul de activare |
Re: nu ma mai pot loga la Bazar
Tot nu merge :( Nu am gasit codul nici in bulk nici in inbox.
Astept pe PM codul de activare. Mersi! |
| All times are GMT +2. The time now is 15:39. |
- Copyright 2026 4Tuning