Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > Despre 4Tuning.ro / Noutati / Sugestii / Reclamatii > Coltul Incepatorului

Coltul Incepatorului Cititi aici despre cum sa postati, inregistrati, cum sa faceti mail, sau intrebati despre orice nu va descurcati.

Reply
 
Thread Tools
Old 04-12-09, 05:47   #1
undertacher

Stage 5
 
undertacher's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 716
Default Se vad pozele mici

Salut.Am si eu o problema in a vizualiza pozele.Atunci cand vreau sa le vad si dau click pe ele se incarca insa se vad doar pe un sfert de ecran (in partea superioara)cu bara pe margine,nu se incarca pe tot ecranul.Mentionez ca am mai avut aceasta problema si s-a rezolvat tot in urma ajutorului oferit de un moderator.Multumesc
undertacher is offline   Reply With Quote
Old 04-12-09, 06:32   #2
GJ 64 GAB

Stage 5
 
GJ 64 GAB's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 6,015
Member of:
[Moderators]
[Hyundai]
[Opel]
Default Re: Se vad pozele mici

Păi şi dacă s-a rezolvat nu trebuia să mai faci thread. Foloseşte Mozilla FireFox! Pentru că este o erroare a I.E!
Puteai să laşi un mesaj pe Probleme/Sugestii/Reclamaţii!
__________________

Prietenii adevăraţi se gāndesc mereu la tine!
R.I.P, Adiţă!

Tragedia vietii este ca imbatranim prea devreme si devenim intelepti prea tarziu.
GJ 64 GAB is offline   Reply With Quote
Old 04-12-09, 13:46   #3
undertacher

Stage 5
 
undertacher's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 716
Default Re: Se vad pozele mici

Multumesc frumos,si scuze pentru un nou thread,insa acum sigur nu o sa mai fac altul.
undertacher is offline   Reply With Quote
Old 26-12-09, 11:33   #4
Rudi

Stage 4
 
Rudi's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 187
Default Re: Se vad pozele mici

Si eu am aceeasi problema doar pe 4tuning.
Are cineva idee cum pot rezolva ?
Rudi is offline   Reply With Quote
Old 30-12-09, 10:46   #5
Paul

Stage 5
 
Paul's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 2,733
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[SKODA]
[SUBARU]
[4Rally]
Default Re: Se vad pozele mici

Multi au problema asta si multi au diferite pareri despre rezolvare, insa nimic concret, cel mai bine e sa treceti pe alt browser, Mozilla, Opera, etc.
Paul is offline   Reply With Quote
Old 30-12-09, 13:03   #6
e30_eVG3n

Stage 5
 
e30_eVG3n's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 1,712
Default Re: Se vad pozele mici

Si eu am aceeasi problema: pe calc se vad pozele mici, iar pe laptop se vad normal... pe ambele folosesc IE8... deci nu cred ca e o problema de browser, ci mai degraba de setari. Oricum, pe mine nu ma deranjeaza
__________________
e30_eVG3n is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -