Salut.Am si eu o problema in a vizualiza pozele.Atunci cand vreau sa le vad si dau click pe ele se incarca insa se vad doar pe un sfert de ecran (in partea superioara)cu bara pe margine,nu se incarca pe tot ecranul.Mentionez ca am mai avut aceasta problema si s-a rezolvat tot in urma ajutorului oferit de un moderator.Multumesc
Păi şi dacă s-a rezolvat nu trebuia să mai faci thread. Foloseşte Mozilla FireFox! Pentru că este o erroare a I.E!
Puteai să laşi un mesaj pe Probleme/Sugestii/Reclamaţii!
__________________ Prietenii adevăraţi se gāndesc mereu la tine!
R.I.P, Adiţă!
Tragedia vietii este ca imbatranim prea devreme si devenim intelepti prea tarziu.
Member of: [Moderators] [Observator 4tuning] [PARTICIPANT CURSE] [SKODA] [SUBARU] [4Rally]
Re: Se vad pozele mici
Multi au problema asta si multi au diferite pareri despre rezolvare, insa nimic concret, cel mai bine e sa treceti pe alt browser, Mozilla, Opera, etc.
Si eu am aceeasi problema: pe calc se vad pozele mici, iar pe laptop se vad normal... pe ambele folosesc IE8... deci nu cred ca e o problema de browser, ci mai degraba de setari. Oricum, pe mine nu ma deranjeaza