![]() |
Se vad pozele mici
Salut.Am si eu o problema in a vizualiza pozele.Atunci cand vreau sa le vad si dau click pe ele se incarca insa se vad doar pe un sfert de ecran (in partea superioara)cu bara pe margine,nu se incarca pe tot ecranul.Mentionez ca am mai avut aceasta problema si s-a rezolvat tot in urma ajutorului oferit de un moderator.Multumesc
|
Re: Se vad pozele mici
Păi şi dacă s-a rezolvat nu trebuia să mai faci thread. Foloseşte Mozilla FireFox! Pentru că este o erroare a I.E!
Puteai să laşi un mesaj pe Probleme/Sugestii/Reclamaţii! |
Re: Se vad pozele mici
Multumesc frumos,si scuze pentru un nou thread,insa acum sigur nu o sa mai fac altul.
|
Re: Se vad pozele mici
Si eu am aceeasi problema doar pe 4tuning.
Are cineva idee cum pot rezolva ? |
Re: Se vad pozele mici
Multi au problema asta si multi au diferite pareri despre rezolvare, insa nimic concret, cel mai bine e sa treceti pe alt browser, Mozilla, Opera, etc.
|
Re: Se vad pozele mici
Si eu am aceeasi problema: pe calc se vad pozele mici, iar pe laptop se vad normal... pe ambele folosesc IE8... deci nu cred ca e o problema de browser, ci mai degraba de setari. Oricum, pe mine nu ma deranjeaza;-)
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:22. |
- Copyright 2026 4Tuning