Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > Despre 4Tuning.ro / Noutati / Sugestii / Reclamatii > Coltul Incepatorului

Coltul Incepatorului Cititi aici despre cum sa postati, inregistrati, cum sa faceti mail, sau intrebati despre orice nu va descurcati.

Reply
 
Thread Tools
Old 23-11-09, 10:06   #1
FreeZZ

Stock
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 4
Exclamation O intrebare pt cei din Bucuresti

Unde anume in Bucuresti pot gasi un chiosc de asta care sa dactilografieze un contract de vanzare-cumparare pt un autovehicul folosit? Gasesc la vreaun RCA de asta? pls help
FreeZZ is offline   Reply With Quote
Old 23-11-09, 11:11   #2
julaikos
Oltcit Driver

Stage 5
 
julaikos's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 6,453
Member of:
[Oltcit]
[4Rally]
Default Re: O intrebare pt cei din Bucuresti

in parcarea de langa udriste,visavis de statia lui 601 de la kogalniceanu
julaikos is offline   Reply With Quote
Old 23-11-09, 13:31   #3
FreeZZ

Stock
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 4
Default Re: O intrebare pt cei din Bucuresti

doar atat? 1 singura ? as fi intersat undeva mai aproape de crangasi poate este..
FreeZZ is offline   Reply With Quote
Old 23-11-09, 14:14   #4
julaikos
Oltcit Driver

Stage 5
 
julaikos's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 6,453
Member of:
[Oltcit]
[4Rally]
Default Re: O intrebare pt cei din Bucuresti

mai multe nu stiu,prin crangasi poti cauta daca e vreun birou notarial...e ciudat cum nu stie nimeni din bucuresti si stiu eu ca stau in alta parte...
totusi,cea de la kogalniceanu nu e asa departe,iei metroul pana la izvor si doar treci dambovita si ai ajuns
succes!
__________________
Julaikos customs

Turbos make torque and torque makes fun!
julaikos is offline   Reply With Quote
Old 23-11-09, 14:15   #5
FreeZZ

Stock
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 4
Default Re: O intrebare pt cei din Bucuresti

am fost la notar si nu se mai fac de astea. multumesc pt ajutor.
FreeZZ is offline   Reply With Quote
Old 26-11-09, 15:51   #6
Magos

Stage 5
 
Magos's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 3,155
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
[VW]
[Honda]
Default Re: O intrebare pt cei din Bucuresti

La orice ghereta pe care scrie "acte auto".
Magos is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -