Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > Despre 4Tuning.ro / Noutati / Sugestii / Reclamatii > Coltul Incepatorului

Coltul Incepatorului Cititi aici despre cum sa postati, inregistrati, cum sa faceti mail, sau intrebati despre orice nu va descurcati.

Reply
 
Thread Tools
Old 28-05-09, 17:04   #1
Champion

Stage 5
 
Champion's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 1,513
Default Forum read

Salut, sunt destul de nou pe forum si am o intrebare exista optiunea "marks forum read" ? pentru ca sunt 87438927432 de threaduri pe forumul acesta si nu toate ma intereseaza si nu prea imi place sa le vad cu numele ingrosat.Aceasta optiune marcheaza toate threadurile ca fiind citite.Daca exista unde e? Ca eu nu am vazut-o pana acum.Si inca o intrebare am 40+ posturi dar sunt tot "stage 2" cum se avanseaza in stageuri ?
__________________
dati-mi un ciocan sa-mi indrept comportamentul
If I'm going to Hell ... I'm going in an BMW
the joint makes me high, but BMW makes me fly
In a BMW, happiness isn't around the corner, happiness is in the corner.
Champion is offline   Reply With Quote
Old 28-05-09, 20:02   #2
Brian

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 1,179
Default Re: Forum read

Este jos optiunea "mark forums read", uite o poza, sper sa ajute.
In legatura cu stage-urile, acestea cresc odata ce ai ajuns la un anumit numar de posturi.. nu stiu exact la cate posturi.. dar ai stage 1,2,3,4,5.. pentru 5 cred ca iti trebuie 300 de posturi.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	untitled.JPG
Views:	127
Size:	227.5 KB
ID:	939646  
Brian is offline   Reply With Quote
Old 29-05-09, 18:35   #3
Champion

Stage 5
 
Champion's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 1,513
Default Re: Forum read

Quote:
Originally Posted by Brian View Post
Este jos optiunea "mark forums read", uite o poza, sper sa ajute.
In legatura cu stage-urile, acestea cresc odata ce ai ajuns la un anumit numar de posturi.. nu stiu exact la cate posturi.. dar ai stage 1,2,3,4,5.. pentru 5 cred ca iti trebuie 300 de posturi.
Mersi pentru ajutor.
Champion is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -