Quote:
Originally Posted by Andre3y
Pai si motorizarea mai buna si interiorul este schimbat total si exterior..si mai multi cai..
|
Nu vreau sa fiu baiat rau dar:
1. De unde stii,concret, ca motorizarea e mai buna?
2.Ai scris cumva pe google "cayenne magnum"?
Acest Porsche care l-ai vazut Nu este un model nou de Cayenne si doar unul cu kit-ul de caroserie ce poarta semnatura TechArt, "Magnum" fiind numele kit-ului de caroserie.Sunt si in Romania cel putin 2 astfel de masini cu aceste bodykit-uri....cei care le stiu sigur isi vor aminti de ele.Sper ca nu te-am suparat asa tare...