![]() |
Porsche Magnum
7 Attachment(s)
Porsche Magnum .. pana acuma nici nu am stiut de el..dar l-am avzut intro noapte parcat in fata la Hotelul Continental si i-am afcut cateva poze..acuma va las pe voi sa decideti..
|
Re: Porsche Magnum
Magnum se numeste culoarea ca este un Cayenne modificar oleaca,fatza si jantele atrag puternic atentia.
|
Re: Porsche Magnum
hmm ... tot cayenne e ....
sau are ceva motorizare diferita ? umpic modificat la exterior e numai |
Re: Porsche Magnum
Pai si motorizarea mai buna si interiorul este schimbat total si exterior..si mai multi cai..
|
Re: Porsche Magnum
NU este un model nou..este un Cayenne tunat.
|
Re: Porsche Magnum
Quote:
1. De unde stii,concret, ca motorizarea e mai buna? 2.Ai scris cumva pe google "cayenne magnum"? Acest Porsche care l-ai vazut Nu este un model nou de Cayenne si doar unul cu kit-ul de caroserie ce poarta semnatura TechArt, "Magnum" fiind numele kit-ului de caroserie.Sunt si in Romania cel putin 2 astfel de masini cu aceste bodykit-uri....cei care le stiu sigur isi vor aminti de ele.Sper ca nu te-am suparat asa tare... |
Re: Porsche Magnum
Ii sta f bine imbracat in culoarea asta,chiar e cv rar :rolleyes2
|
Re: Porsche Magnum
masina asta nu mai este o noutate!
este o raritate dar noutate...no way sunt cel putin 4 masini cu kitul asta in romania...si din cate stiu kitul a fost lansat de ceva timp... |
Re: Porsche Magnum
Nu stiu cum e motorizarea dar culoarea e pericol... . Cool.
|
Re: Porsche Magnum
9 Attachment(s)
Este unu in IASI, il cunosc pe soferul omului.
Cayenne Turbo S (531 HP stock) + tunning MAGNUM = 610 HP 130K EU masina+60K tunning ul - pret cip. Din cite stiu accizele sunt 40% plus TVA dar platite la valoarea masinii (fara tunning inclus) Masina este tunata in Germania la Techart, a venit cu 2000 KM direct de acolo dar cica au lucrat pe ea si niste romani de la reprezentantza Techart Romania (body kit fara motor) venitzi la specializare |
Re: Porsche Magnum
aaa ce are interesant sunt chestiile alea cu emblema porsche nu se misca de loc in mers stau perfect verticale. Exact la fel ca la ROLLS ROYCE, aceeasi firma a facut pentru porsche citeva sute de embleme editie limitata vindute doar in america de nord si cind a fost omu si-a luat un rind.
Nu pare mare smecherie dar ash vrea sa vand mecanismul dinauntru dar soferul se teme sa de-a roata jos (nu se poate vedea altfel) ca tipul ca cam sandilau :) ... |
Re: Porsche Magnum
1 Attachment(s)
Motorul Este Tot Din Fibra De Carbon
Nic Plastic |
Re: Porsche Magnum
Quote:
|
Re: Porsche Magnum
No Comment ! .. frumoase aman2 ... ala negru l-am vazut si in Bacau....
|
Re: Porsche Magnum
nu-mi place deloc
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:31. |
- Copyright 2026 4Tuning