Numele meu este Cosmin si as avea nevoie de putin ajutor din partea voastra(evident cine vrea sa ma ajute)
As vrea sa mi achizitionez un audi a4, modelul de dupa butoias(1999-2002), si as avea nevoie de niste sfaturi.Voi ce ma sfatuiti, este o alegere buna, rea.
Merita sa imi achizitionez o astfel de masina.Va rog frumos ajutati-ma.