Salut, de 3 zile sunt posesorul unui audi 80 b4 2.0 ABK 115cai. masina are cateva problema,motorul merge cu intreruperi,nu se tureaza mai mult de 4000rpm(la liber),scoate fum negru,baga benzina in baia de ulei si motorul nu trage mai deloc

.astept parerile voastre.va multumesc