Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > AUDI > Alte discutii Audi

Reply
 
Thread Tools
Old 29-10-12, 17:29   #1
geolino

Stock
 
Join Date: Oct 2012
Posts: 1
Default problema la audi 80 b4

Salut, de 3 zile sunt posesorul unui audi 80 b4 2.0 ABK 115cai. masina are cateva problema,motorul merge cu intreruperi,nu se tureaza mai mult de 4000rpm(la liber),scoate fum negru,baga benzina in baia de ulei si motorul nu trage mai deloc.astept parerile voastre.va multumesc
geolino is offline   Reply With Quote
Old 19-11-12, 23:12   #2
selcosmin

Stage 3
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 155
Default Re: problema la audi 80 b4

incepe prin a-i face o diagnoza. si pe urma revin-o cu rezultatul...
selcosmin is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -