in primul rand salut
cum treb dai jos plasticul din laterale unde ar treb sa fie proiectoarele .. in interior ai o buza .. in partea exteriara ,, nu are nimic .. efectiv tragi .. ( la montare pune cu o surubeltitza un holshurub in partea spre interir sus .. care sa prinda plasticul si spoilerul pt siguranta k nu cade sau ti se fura ) .. dupa demontare .. ai daca t uiti in sus un shurub stea nu mai stiu exact d cat e ... (is lungi

) dupa scoaterea shuruburilor .. tragi spoileru ..ai grija in laterale sa nu fie prins spoilerul d carenaje .. dupa il scoti afara ... ai sa ezi k ai 2 reglaje .. le mai ridici putin k au filet si dupa remontarea .. simplu domnle'