o chestie interesanta la masina mea la rece porneste usor si la cald chear foarte greu...ce poate avea?e a 2 baterie care o termin...ma poate ajuta cineva cu ceva ca la mecanici am tot mers si testerele spun...eroare necunoscuta...
Member of: [Moderators] [PARTICIPANT CURSE] [AUDI]
Re: Probleme pornire
Si acum dupa ce ti-am pus un titlu omenesc la thread spune-ne si noua ce masina si motor ai.
Nu de alta dar poate te referi la masina de cusut si sa nu iti dam un sfat gresit.
__________________ Stock is for woosies Smoking is for woosies
The best exhaust for a turbo is the least exhaust.