![]() |
Probleme pornire
o chestie interesanta la masina mea la rece porneste usor si la cald chear foarte greu...ce poate avea?e a 2 baterie care o termin...ma poate ajuta cineva cu ceva ca la mecanici am tot mers si testerele spun...eroare necunoscuta...:?::?:
|
Re: Probleme pornire
Si acum dupa ce ti-am pus un titlu omenesc la thread spune-ne si noua ce masina si motor ai.
Nu de alta dar poate te referi la masina de cusut si sa nu iti dam un sfat gresit. |
Re: Probleme pornire
am un audi a6 2,5 tdi quattro an 2002
|
Re: Probleme pornire
cat timp dai... si dupa ce a pornit merge pefect sau incepe sa porneasca 2-3-4 cilindri si dupa isi revine
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:43. |
- Copyright 2026 4Tuning