salut
sunt nou pe forumul vostru si nu am cititi chiar toate thread-urile...asa ca sa nu ma injurati daca repet ceva...

am o dilema:
- am un golf 4 1,9 tdi, 101 cp din 2003, 140.000 km, 5 trepte, care merge bine si nu mi-a facut probleme pana acum.
- ma tenteaza sa-mi iau un a3 din 2004, 2 tdi, 140 cp, 3 portiere, 140.000 km, 6 trepte, pt. care proprietarul cere cam 10.500 euro
- se merita diferenta de pret ?(de cam 1000-2000 euro)
- ce probleme ati avut cu masinile audi? (orice ati intalnit, auzit etc)
- cat de bune sunt?
- astept orice pararri avizate.
mersi!