o masina ca aia din poza va fi peste aprox. 2 luni a mea...ce as putea sa-i fac.. acum are motor de 1.6,75cp,etc..fara modificari..decat spoiler fata si spate...dar le iau jos ca nu imi plac.. deci...niste informatii despre niste motoare care se potrivesc pe ea..+ chesti de pus pe ea. multumesc.