Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 26-11-08, 21:59   #16
gbry_el_05-RSG
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
gbry_el_05-RSG's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 1,700
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Opel]
[4Rally]
Default Re: Cum se imbraca iubita/nevasta ta !

iubita mea se imbraca destul de decent. eu am o zicala de care ii aduc aminte mereu.
"moda trebuie sa iti stea bine"
gbry_el_05-RSG is offline   Reply With Quote
Old 26-11-08, 22:53   #17
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Cum se imbraca iubita/nevasta ta !

Vreau sa anunt ca am schimbat mentalitatea: nu ma deranjeaza ca prietena mea sa fie "decoltata" sau nu cat timp nu este cu mine. Ea singura isi cunoaste limitele si stie ce are in suflet pentru mine.
Singura conditie: daca devine vulgara sau "easy", sa nu imi sara in cap ca ii atrag atentia.

Merg pe principiul ca o pereche de sani frumosi intr-un decolteu generos pot atrage o serie de barbati, dar femeia este cea care decide cum sta treaba cu ei. Nu trebuie sa isi ascunda "averile" doar pentru ca vrea sa fie (para) fidela. Poate fi infidela chiar daca e imbracata ca un sac.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 27-11-08, 09:39   #18
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Cum se imbraca iubita/nevasta ta !

cand ti-e infidela mai degraba se imbraca in trening incheiat pana sus decat in tot felul de bluzite complicate si decoltate, si nu vorbesc din povesti. dezbracatul/imbracatul si starea hainelor de cand zboara de pe ea pana si le trage inapoi fac un scor clar in favoare treningului.
deci mai bine intrebati-va unde pleaca cu parul strans neglijent, nemachiata si in trening la paine, si vine in 30-40 de minute decat super machiata, rujata, decoltata...
aleks is offline   Reply With Quote
Old 27-11-08, 09:53   #19
bodyspeed

Stage 5
 
bodyspeed's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 5,390
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Oltcit]
[4Rally]
[BMW]
[FOTO]
Default Re: Cum se imbraca iubita/nevasta ta !

Quote:
Originally Posted by aleks View Post
cand ti-e infidela mai degraba se imbraca in trening incheiat pana sus decat in tot felul de bluzite complicate si decoltate, si nu vorbesc din povesti. dezbracatul/imbracatul si starea hainelor de cand zboara de pe ea pana si le trage inapoi fac un scor clar in favoare treningului.
deci mai bine intrebati-va unde pleaca cu parul strans neglijent, nemachiata si in trening la paine, si vine in 30-40 de minute decat super machiata, rujata, decoltata...
Si culmea ca nu mai este cum era odata coada la paine , si nu se da pe cartela ... asa ca lipsa ei 30-40 min se motiveaza doar daca a luat si sifoane si le-a carat vecinul de cartier..pana la etajul 1 .. dar tu stai la cealalta scara la etj 2...
bodyspeed is offline   Reply With Quote
Old 27-11-08, 10:05   #20
r0xanicutza

Stage 4
 
r0xanicutza's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 224
Default Re: Cum se imbraca iubita/nevasta ta !

Quote:
Originally Posted by Trixi View Post
iar tu,daca nu ai fost in stare sa o faci sa vrea sa fie cu tine mai bine admiti ca ai gresit undeva,sau ea are nevoie de ceva ce tu nu esti in stare sa o dai,iar altul da....si nu mai da vina pe decolteu,sau prea multe ore petrecute pe net,sau prea multi prieteni.
alegerea ei atunci este cea mai corecta,daca in cunostinta de cauza te alege pe tine,nu de aceea ca nu stia ca sunt altii mai buni ca tine.

aleluia!
r0xanicutza is offline   Reply With Quote
Old 25-01-09, 22:01   #21
11KPO
Mercedes Driver

Stage 5
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,398
Member of:
[MERCEDES]
[2 Roti]
[LANCIA]
Thumbs up Re: Cum se imbraca iubita/nevasta ta !

iubita mea se imbraca cum doreste ea...cat mai provocator si in prezenta mea cat si atunci cand e singura. Fiecare ar trebui sa se imbrace asa cum ii pofteste inima si nu sa se ia dupa ce zic altii
11KPO is offline   Reply With Quote
Old 07-09-09, 00:30   #22
ravy09
VW Driver

Stage 4
 
ravy09's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 242
Member of:
[VW]
[DAEWOO]
Default Re: Cum se imbraca iubita/nevasta ta !

daca poarta decolteuri generoase, insa in limitele bunului simt, nu ma deranjeaza, ba chiar sunt mandru.. daca nu e cu mine, evident ca ma sacaie chestia asta, ca ma gandesc la chestii de genu "daca eu nu-s acolo pentru cine se imbraca asa ??"
dar pana la urma mergem pe incredere si speram sa fie bine..
ravy09 is offline   Reply With Quote
Old 07-09-09, 17:20   #23
22VIN
Opel Driver

Stage 5
 
22VIN's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,134
Member of:
[Opel]
[4Rally]
Default Re: Cum se imbraca iubita/nevasta ta !

A mea cu... haine... Nu stiu ce tot ziceti voi pe-acolo, dar pentru mine hainele de muieri arata toate la fel. Nu fac diferenta, nu ma intereseaza atat timp cat nu ma face de c*cat...
22VIN is offline   Reply With Quote
Old 07-09-09, 23:32   #24
VaLeX
KATANA TEAM Member

Stage 5
 
VaLeX's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 8,256
Member of:
[Opel]
[KATANA TEAM]
Default Re: Cum se imbraca iubita/nevasta ta !

...cum ii place
VaLeX is offline   Reply With Quote
Old 08-09-09, 11:20   #25
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Cum se imbraca iubita/nevasta ta !

Quote:
Originally Posted by amphetamine View Post
A mea cu... haine... Nu stiu ce tot ziceti voi pe-acolo, dar pentru mine hainele de muieri arata toate la fel. Nu fac diferenta, nu ma intereseaza atat timp cat nu ma face de c*cat...
Cum adică arata toate la fel?
Şi o rochie lungă, elegantă, şi un trening roz mulat, tot aia?
aleks is offline   Reply With Quote
Old 08-09-09, 22:33   #26
22VIN
Opel Driver

Stage 5
 
22VIN's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,134
Member of:
[Opel]
[4Rally]
Default Re: Cum se imbraca iubita/nevasta ta !

Daca fata e buna, indiferent cu ce se imbraca arata bine. Ca nu poti s-o iei la nunta sau la o petrecere formala in trening e partea a doua). De-aia am si zis ca nu ma intereseaza atat timp cat nu ma face de c*ca)
Pai fii atent: intri intr-un magazin de muieri. Toate arata la fel. Eventual iti este dat sa vezi 2 perechi de pantaloni, una la 1 mil si alta la 3mil. Difereta? Cea de 3 mil are o cusatura in plus.
Chiar ma gandeam: "Ba, daca ma trezesc intr-o zi dama? Creca ma imbrac a curva, ca sunt cele mai usor de gasit haine) Sau ies in c*ru gol pe strada sa ma distrez)"
Chiar n-o sa reusesc sa inteleg de ce isi tot iau damele haine incontinuu... Mai au inca pe putin 3 bluze, de exemplu, aproape la fel in dulap. Noi oamenii in principiu avem, sa zicem, 30 tricouri in dulap. Dar niciunul nu e la fel ca celalalt.
22VIN is offline   Reply With Quote
Old 09-09-09, 00:01   #27
r0xanicutza

Stage 4
 
r0xanicutza's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 224
Default Re: Cum se imbraca iubita/nevasta ta !

Quote:
Originally Posted by amphetamine View Post
Chiar n-o sa reusesc sa inteleg de ce isi tot iau damele haine incontinuu...
pentru ca ne plictisim de ele si pt ca shoppingul este un hobby pt majoritatea femeilor.
ps: daca ti-ai vedea prietena imbracata in acelasi tricou de 3 ori pe saptamana ti-ar place?
r0xanicutza is offline   Reply With Quote
Old 09-09-09, 07:57   #28
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Cum se imbraca iubita/nevasta ta !

Quote:
Originally Posted by r0xanicutza View Post
pentru ca ne plictisim de ele si pt ca shoppingul este un hobby pt majoritatea femeilor.
ps: daca ti-ai vedea prietena imbracata in acelasi tricou de 3 ori pe saptamana ti-ar place?
Corect e "ti-ar placea"... unu' la mana.
Doi: de ce dracu' s-a implementat ideea cu shopping si au disparut "cumparaturile" din lexicon?
Trei: hobby/hobby dar e costisitor si unele dintre voi aveti prostul obicei sa va luati "partenerul" sa va plateasca cumparaturile sau sa il fataiti peeeeeste tot ca aveti voi un hobby.

De altfel, cine se plicitiseste de acelasi tricou de 3 ori pe saptamana..... rareste intalnirile! Desi chestia cu imbracarea unui tricou de 3 ori pe saptamana e o ineptie...

Dar nu cred ca e cazul, fiecare tipa are macar 5 tricouri si poate sa le alterneze in zilele cand se intalneste cu partenerul!
Asa ca nu ne bagati noua pe gat ideea asta cu un tricou la 3 zile. Niciun om normal nu poarta de 2 ori intr-o saptamana un singur tricou. Decat cersetorii!

Asa ca ... nu te aprinde inutil.
Barbatii care nu au mania cumparaturilor, care au 15 tricouri in toata casa, tot stiu sa se imbrace. Pe cand la femei... e o manie sa cumpere haine de la o zi la alta. Nu mai bine va luati 365 de tricouri / bluze / blugi / pantaloni, perdesiuri? Luati cate una pe an si aia e... Scapati mai usor si cu spalatu'. Nu se plictiseste nici barbatul sa te vada de 3 ori pe saptamana cu acelasi tricou.

Last edited by Mustang; 09-09-09 at 08:00.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 09-09-09, 13:53   #29
r0xanicutza

Stage 4
 
r0xanicutza's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 224
Default Re: Cum se imbraca iubita/nevasta ta !

merci pt corectie.

mustang, nu te obliga nimeni sa-i platesti cumparaturile sau sa o insotesti la cumparaturi, daca nu-ti face placere. poti sa refuzi.
si sincer, eu nu am auzit de o fata normala (care sa stea cu iubitul ei pt ca il iubeste) sa-si puna iubitul sa-i plateasca cumparaturile sau sa-l sileasca sa mearga cu ea, daca stie ca nu-i place.
daca poate ai simtit tu pe pielea ta, imi pare rau pt tine!
r0xanicutza is offline   Reply With Quote
Old 09-09-09, 14:03   #30
Cozmescu-Alin
REDACTOR 4TUNING

Stage 5
 
Cozmescu-Alin's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 2,467
Member of:
[Moderators]
[REDACTOR 4TUNING]
[4Rally]
Default Re: Cum se imbraca iubita/nevasta ta !

Majoritatea femeilor cheltuie averi pentru imbracaminte... .Pentru ce? Pentru a acoperi goliciunea.Noi barbatii suntem mult mai eficienti.Eu personal am 2 costume,20 de tricorui 3 perechi de jeans,3 perechi de adidasi dintre care 1 tenisi de fotbal,5 malete,2 camasi si 2 hanorace.Si nu sa plans nimeni pana acum ca ma imbrac prost sau altceva.Daca esti ingrijit...poti sa te imbraci oricum,insa voi femeile cam exagereati cu hainele...nu o sa vina nici un paparazii pe strada sa va fotografieze si sa va dea la ziar ca aveti acelasi tricou sau aceeasi bluza de 2 ori pe saptamana...
Cozmescu-Alin is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 10:12.


- Copyright 2024 4Tuning