Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

View Poll Results: Cum e mai bine ?
Solo 147 40.72%
Combinat/a 214 59.28%
Voters: 361. You may not vote on this poll

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 16-07-06, 18:02   #781
Spark
Suzuki Driver

Stage 5
 
Spark's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,139
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Rally]
[Suzuki]
Default Re: SOLO sau COMBINAT/COMBINATA ?

eh` .. din greseli inveti ...
macar o sa stii ce e de facut pe viitor ...

lasa ca si eu am patzit faza din asta ... si asa aiurea m-am simtzit ... sa dau vrabia din mana ... si pana la urma nici cioara de pe gard nu am prins-o ... asa ca ...
Spark is offline  
Old 17-07-06, 10:44   #782
Trixi
Swift Driver

Stage 5
 
Trixi's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 557
Member of:
[Suzuki]
Default Re: SOLO sau COMBINAT/COMBINATA ?

stiti,daca ma uit inapoi-k am la ce-nu imi pare rau de nici o relatie la care am renuntat...k urmatorul tot timpul a fost mai bine ptr mine,k eram din ce in ce mai hotarita,si aranjam din ce in ce mai mult dupa placul meu...
..k ai 2 luni din viata cind intilnesti numa' "ciorile"...nu inseamna k asa va fi ptr totdeauna!Poate e chiar spre binele tau sa fii putin singur...k o vei aprecia mult mai mult p "printesa" cind apare
Trixi is offline  
Old 17-07-06, 12:56   #783
dexter_20

Stage 5
 
dexter_20's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 2,117
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[4Rally]
Default Re: SOLO sau COMBINAT/COMBINATA ?

Asa e. Pana la urma tot raul e inspre bine. Eu mai zic "mah! nu degeaba am terminat-o cu aia...ca sa fiu liber pt actuala!" Asa ca e bine sa fii si solo pt a putea sa fii combinat. Stiu ca suna aiurea dar dak stau si ma gandesc bine e adevarat.Asta in cazul in care se ia in calcul fidelitatea....
dexter_20 is offline  
Old 18-07-06, 20:44   #784
Sasha_z

Stage 5
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,448
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: SOLO sau COMBINAT/COMBINATA ?

eu zic k e mai bine sa ai pe cineva langa tine dekt "solo"
Sasha_z is offline  
Old 19-07-06, 07:47   #785
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,499
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re: SOLO sau COMBINAT/COMBINATA ?

Quote:
Originally Posted by Sasha_z
eu zic k e mai bine sa ai pe cineva langa tine dekt "solo"
Accepti si varianta multipla? Adica cineva si inca cineva ...langa tine?
SEBASTIAN is offline  
Old 19-07-06, 10:56   #786
Sasha_z

Stage 5
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,448
Member of:
[Crazy Drivers]
Wink Re: SOLO sau COMBINAT/COMBINATA ?

Quote:
Originally Posted by SEBASTIAN
Accepti si varianta multipla? Adica cineva si inca cineva ...langa tine?


nu.....knd n`ai pe nimeni e naspa....knd ai prea multi e mai naspa....asa k e bine cu unu si bun!!!!
Sasha_z is offline  
Old 19-07-06, 11:17   #787
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: SOLO sau COMBINAT/COMBINATA ?

acum am eu o mare intrebare! DE UNDE STII CA E NASPA CU MULTI? pana nu incerci nu spui nimic ( e o vorba)
Eugen_TL is offline  
Old 19-07-06, 19:41   #788
Sasha_z

Stage 5
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,448
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: SOLO sau COMBINAT/COMBINATA ?

poate am incercat......:-$....glumeam....nu m`as putea imparti....sincera sa fiu...
Sasha_z is offline  
Old 19-07-06, 23:55   #789
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,499
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re: SOLO sau COMBINAT/COMBINATA ?

Quote:
Originally Posted by Sasha_z
poate am incercat......:-$....glumeam....nu m`as putea imparti....sincera sa fiu...
Eu am incercat sa nu iau totul de gata. Asa ca am sa ... incerc sa ma conving, nu prea cred eu tot ce se spune.
Te deranjeaza?
SEBASTIAN is offline  
Old 20-07-06, 11:19   #790
Sasha_z

Stage 5
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,448
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: SOLO sau COMBINAT/COMBINATA ?

nu ma deranjeaza in mod deosebit...da` sincera sa fiu n`as avea nici un motiv sa te mint pe tine sau pe cei de aici acuma serios!!!! nu crezi??
Sasha_z is offline  
Old 20-07-06, 14:45   #791
Hooligan

Stage 3
 
Hooligan's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 79
Default Re: SOLO sau COMBINAT/COMBINATA ?

eu una am votat solo.stiu ca e mai bine combinat.tocmai am avut o relatie de 10 luni care s-a terminat,deci ma intelegeti de ce am ales solo.stiu ca e bine sa ai langa tine pe cineva,care sa tina la tine,sa fie langa tine la bine si la rau.dar solo,nu mai trebuie sa dai explicatii,sa spui unde ai fost,cu cine,sa ti se spuna nu e bine aia,ci aia,sa te chinui sa-i faci pe plac,sa nu-l superi.in fine,SOLO e cel mai bine

de accord cu tine
Hooligan is offline  
Old 20-07-06, 15:27   #792
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,499
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re: SOLO sau COMBINAT/COMBINATA ?

Quote:
Originally Posted by Sasha_z
nu ma deranjeaza in mod deosebit...da` sincera sa fiu n`as avea nici un motiv sa te mint pe tine sau pe cei de aici acuma serios!!!! nu crezi??
Normal ca te cred, doar te tachinez, asta e netul.
Probabil daca ai sa ma cunosti o sa vezi ca nu sunt un negativist.
Parerea mea este ca desi pare ca vinzi mult, vinzi scump si tu de fapt cumperi foarte mult. Imi place stilul asta si sper ca ai inteles ce vreau sa spun.

Last edited by SEBASTIAN; 20-07-06 at 15:29.
SEBASTIAN is offline  
Old 21-07-06, 00:36   #793
needBrain
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
needBrain's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 1,911
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: SOLO sau COMBINAT/COMBINATA ?

Quote:
Originally Posted by Hooligan
eu una am votat solo.
esti domnisoara?
needBrain is offline  
Old 21-07-06, 01:17   #794
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,412
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: SOLO sau COMBINAT/COMBINATA ?

joder !! ce texte are Sebastian in el , s-a terminat

marfa rau , notati baieti , notati ....



seby , i`m pretty sure hooligan is a HE ,not a SHE )
EvLSant0S is offline  
Old 21-07-06, 12:26   #795
Sasha_z

Stage 5
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,448
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: SOLO sau COMBINAT/COMBINATA ?

Quote:
Originally Posted by SEBASTIAN
Normal ca te cred, doar te tachinez, asta e netul.
Probabil daca ai sa ma cunosti o sa vezi ca nu sunt un negativist.
Parerea mea este ca desi pare ca vinzi mult, vinzi scump si tu de fapt cumperi foarte mult. Imi place stilul asta si sper ca ai inteles ce vreau sa spun.

desi sunt o pustoaica de 18 ani ti`am mai spus k nu sunt atat de visatoare si de nestiutoare...asa k am inteles chiar prea bine ce ai vrut sa spui...
Sasha_z is offline  
Closed Thread


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 16:17.


- Copyright 2026 4Tuning