Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 08-05-05, 15:02   #16
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

n-auzi mai ca a mancat eclerele ?! =))
scumpica faza
trebuia sa inteleaga , sau trebuia sa incerci sa ... mai bagi in tine din prima :P
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 08-05-05, 15:07   #17
luca

Stage 5
 
luca's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 1,491
Member of:
[2 Roti]
Default

Quote:
a inceput sa planga ca nu i-ai mancat eclerurile?
Frate iti dai seama dupa ce a vazut ca era infometat si nu a gasit in seara aia i-a parut rau de el si s-a gandit ca o sa se bucure cand o sa i le aduca a doua zi, dar el ca un nesimtit nici nu le-a vrut macar, era normal sa se intristeze nu incat sa planga dar totusi.
Ma mir ca nu ti-a dat cu ele in cap.
luca is offline   Reply With Quote
Old 08-05-05, 15:12   #18
momo

Stage 5
 
momo's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 1,295
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"luca\"
Quote:
a inceput sa planga ca nu i-ai mancat eclerurile?
Ma mir ca nu ti-a dat cu ele in cap.
ar fi fost penal...
momo is offline   Reply With Quote
Old 08-05-05, 15:15   #19
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

DE Ce MA ?!
ce pla lui , daca era plin ?! DACA NU mai intra... nu mai intra...
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 08-05-05, 15:21   #20
momo

Stage 5
 
momo's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 1,295
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"EvLSant0S\"
DE Ce MA ?!
ce pla lui , daca era plin ?! DACA NU mai intra... nu mai intra...
momo is offline   Reply With Quote
Old 09-05-05, 20:41   #21
madfish

Stage 5
 
madfish's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 554
Default

va datzi seama ce se va intampla daca unul dintre noi (doamne ajuta) o sa isi achizitzioneze un bugatti veyron ?
madfish is offline   Reply With Quote
Old 09-05-05, 21:04   #22
luca

Stage 5
 
luca's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 1,491
Member of:
[2 Roti]
Default

Frate cea mai tare faza mi s-a intamplat acu 2 zile in fata la Fitze din Herastrau, treceam pe acolo cu geamurile coborate, trapa deschisa, hip-hop la maxim, si 2 bunatati, si cand zic bunatati vreau sa spun 1,80 (pe tocuri) blonde (vopsite) imbracate cat mai provocator, aratau de ziceai ca sunt modele. Asa si ele traversau spre Fitze prin fata mea, la care una dintre ele (prea buna) incepe sa se uite la mine insistent, eu ma uitam la ea si nu intelegeam de ce se uita la mine (aratam destul de bine in ziua aia dar hai sa fim seriosi, aia daca ii arata o buca lu Mutu sarea ala imediat pe ea) si trec de ea scot capu pe geam si ea tot cu ochii dupa mine, ce bine m-am simtit... .
Si acum ce cred eu despre ce s-a intamplat, sunt astfel de fete care arata bine si normal ca vor sa profite din asta, si astfel se imbraca cat mai provocator si merg in locuri precum Fitze ca sa gaseasca baieti de bani gata (care se alearga noapte de noapte si fac pariuri de zeci de mii de para ) care sa le faca toate poftele. Si vazandu-ma pe mine \"baitzas bazat\" (ce modest sunt ) s-a gandit ca poate cine stie cad in capcana ei, si ma stoarce de bani.
Oricum am plecat de acolo incercand s-o uit si mi-am sunat fata (back-up-ul, sa nu spuneti ca nu aveti asa ceva ) si am invitat-o la un suc, si normal ca ea a platit, pai ce numai ele sa profite de noi?

P.S. voi sa nu faceti ca mine, eu sunt mai nesimtit asa...
luca is offline   Reply With Quote
Old 10-05-05, 13:00   #23
needBrain
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
needBrain's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 1,911
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

pana acum n-am incercat(cu toate ca mi-am propus)
dar timpul nu-i pierdut
needBrain is offline   Reply With Quote
Old 12-05-05, 23:43   #24
BlueEyes

Stage 5
 
BlueEyes's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 323
Default

cea mai tare faza din saptamana asta ... aflu luni k am colocviu la engleza marti la ora 8 dim (imi trebuia dosar cu toate exerctiile din carte de pe sem asta) pe zi nam nici o treaba, pe la ora 9 seara fac si eu rost de carte .. umblu prin oras pana la 3 juma noaptea si cand ajung acs imi dau seama k nam coli de cerere ... damn it ..... imi iau frumos bicicleta..si ies la plimbare dupa coli de cerere ... intrun final gesesc si merg fericita acs ...ma apuc d scris pana la 7.20 vine un coleg si ma ia la 730 .. ajung la scoala .... intru in examen .. si inainte sa ne dea subiectele zice: \"urmatoarele persoane (printre care eram si eu ) pot sa paraseasca sala!!!\" va lipseste o prezenta !!
IMI VENEA SA-MI SMULG PARUL DIN CAP !!!am zis k o sa iau olcitu si o pandesc si dau peste ea mama masii de treaba ....
BlueEyes is offline   Reply With Quote
Old 12-05-05, 23:56   #25
SpeedeR

Stage 5
 
SpeedeR's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 2,156
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"BlueEyes\"
am zis k o sa iau olcitu si o pandesc si dau peste ea mama masii de treaba ....
rabdare...asteapta sa se aprobe noul cod rutier, in care nu ti se intampla nik dk dai peste cineva care nu a traversat neregulamentar si atunci sa...

chiar ar merita unii profi...nesimtire...comunism... huoooo!
SpeedeR is offline   Reply With Quote
Old 13-05-05, 13:45   #26
BlueEyes

Stage 5
 
BlueEyes's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 323
Default

am zis k o fac poster... inainte inapoi samd vroiam sai fac scandal in clasa dar ... m-am linistit ...oricum am fost super dezamagita ... aveam si eu macar un colocviu dat ... la sport unde iar sunt buna am aflat k nu am credite .. si se duce pe ... facultatea mea ... da` las k bine k e coruptie )
BlueEyes is offline   Reply With Quote
Old 13-05-05, 15:52   #27
tox

Stage 5
 
tox's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 846
Member of:
[Observator 4tuning]
[Opel]
[Street Zone]
Default

eu am patit o faza tare vara trecuta... pe pod la IOR, eram cu un tampit, masina parcata stateam ca idiotii cu mainile pe plafon si fumam... cu fata spre strada... pe partea cealalta 2 blonde intr-o astra bertone coupe neagra, incetinesc se uita la noi , zambesc, faza la care eu cu asta am ramas masca... si pleaca , vazand ca noi ne uitam tamp peste strada si nu intelegeam care e treaba
tox is offline   Reply With Quote
Old 24-09-05, 22:26   #28
needBrain
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
needBrain's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 1,911
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

acuma din asta traiesc
deja e meserie pt mine
come ladyes...don't be shy....
needBrain is offline   Reply With Quote
Old 19-10-05, 13:15   #29
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Psycho\"
alta faza marfa .. cu o seara inainte cautam eclere k nu mia puteam de pofta ... am luat tot orashu la rascolit la 12 noaptea eu vroiam eclere .. nu mai puteam .. in fine nu am gasit .. a 2`a zii tov. se prezinta la mine cu eclere .. eu ii zic .. nu nu vreau .. ( deja mancasem masa de pranz si eram full + k nu shtiam ce era inauntru .. mie imi mirosea a placinta cu branza .. in fine ) .. si zic nu .. nu vreau ..

si ea incepe si plange ... fara sa zica nimik ... ce aiurea m`am simtzit ..


pana la urma am mancat eclerele .. stupid nuh
saraca de ea... bine ca ai rezolvat-o cumva, ca s-a simtit nasol, iti dai seama..
on-topic: eu am constatat ca sunt mai multe fete care ma plac acum cand am bmw, decat inainte, cand mergeam cu mercedesul...
aleks is offline   Reply With Quote
Old 19-10-05, 23:05   #30
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"aleks\"
Quote:
Originally Posted by \"Psycho\"
alta faza marfa .. cu o seara inainte cautam eclere k nu mia puteam de pofta ... am luat tot orashu la rascolit la 12 noaptea eu vroiam eclere .. nu mai puteam .. in fine nu am gasit .. a 2`a zii tov. se prezinta la mine cu eclere .. eu ii zic .. nu nu vreau .. ( deja mancasem masa de pranz si eram full + k nu shtiam ce era inauntru .. mie imi mirosea a placinta cu branza .. in fine ) .. si zic nu .. nu vreau ..

si ea incepe si plange ... fara sa zica nimik ... ce aiurea m`am simtzit ..


pana la urma am mancat eclerele .. stupid nuh
saraca de ea... bine ca ai rezolvat-o cumva, ca s-a simtit nasol, iti dai seama..
on-topic: eu am constatat ca sunt mai multe fete care ma plac acum cand am bmw, decat inainte, cand mergeam cu mercedesul...

fata e super ok .. cine o shtie din pretenii mei d pe forum poa sa confirme ... si frate femeile shtiu doar BMW ... e cel mai scurt nume de mashina .. si o blonda poa sa`l retzina pe cand mercedes .. are multe litere fratee ...


BMW = Brings Me Woman
Psycho is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 13:22.


- Copyright 2024 4Tuning