Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 11-06-07, 18:19   #46
Tboy

Stage 4
 
Tboy's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 219
Default Re: Niste sfaturi

ma doare capul e simplu vb cu ea te apropii de ea ..o inviti in oras ceva de genu " ce ai spune daca m-ai scoate la un suc" trebuie sa tina la caterinca..asa o faci sa zambeasca daca nu se prinde ca de fapt tu vrei sa o scoti e GRAV ! vezi ce spuen ...daca e de bine,te bagi ! daca nu la alta ..din 10 o sa apara una care o sa vrea
Tboy is offline  
Old 11-06-07, 18:49   #47
RA_2fast4u
Ford Driver

Stage 5
 
RA_2fast4u's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 2,611
Member of:
[FORD]
[FOTO]
Default Re: Niste sfaturi

Quote:
Originally Posted by Tboy View Post
ma doare capul e simplu vb cu ea te apropii de ea ..o inviti in oras ceva de genu " ce ai spune daca m-ai scoate la un suc" trebuie sa tina la caterinca..asa o faci sa zambeasca daca nu se prinde ca de fapt tu vrei sa o scoti e GRAV ! vezi ce spuen ...daca e de bine,te bagi ! daca nu la alta ..din 10 o sa apara una care o sa vrea
deci replica aia e geniala ) merge de minune jur =)) dar problema e ca ... sunt kinderi... nu au mintea (si alte cele ) ) dezvoltate... deci e posibil sa nu intelegea.. la varsta aia fetele sunt mult mai usor de vrajit daca esti asa mai romantic (nu pupincurist.. never be like that !!! ) si le iei cu un suculet cu un trandafirashi cu o vorba dulce... pe cat creste fumeia si experienta ei trebuie sa te scapi de astea ca nu o mai impresioneaza.. incepi cu subtilitati katerinci si alte cele..


acuma la asta micu: mai fiule, matalica esti indilema in care cred ca majoritatea kinderilor de varsta ta sunt... hop ca vreau si eu sa ma tin de mana cu aia aia... da nu prea stiu eu cum.. ca pana acuma m-am cam jucat cu putulica in nisip... problema ar fi simpla daca nu ar fi aparut dusmanul! ) acuma o intrebare fundamentala, "dusmanul" cati ani are? daca e pe la vreo 16 e grava treaba si zic sa te "perfectionezi" cu alta si pe asta o lasi pe mai incolo...
cum sa o agheti? pai in primu rand tupeu fiule... ca nu ai ce pierde.. in cel mai rau caz iti da o palma ramai in spital vreo 15 zile, si cand iesi vine si te bate si ta-su.. deci nu e grav.. (joking daca nu te-ai prins) ... cu fetele chiar trebuie sa inveti.. ca nu ai ce pierde.. daca te gandesti non stop: vai daca fac aia si nu o sa ii placa, vai daca nu fac aia si o sa nuj ce.. fiule!!! ea a intrat in lumea ta nu tu in lumea ei.. asa ca daca nu ii place asta e... kapisho? asa sa imi gandesti... dupa aceea .. sa nu gesticulezi non stop.. sa nu ai ticuri tampite (de genu sa dai non stop din picior sau mai stiu eu ce) ... fi stapan pe situatie... a.. si fara ezitari fiule.. fara ezitari.. fumeile astea fie ele si kinderitze (tialeashi paru =)) ) au ceva acolo care te detecteaza daca esti nesigur... si cu cat is mai avansate cu atata se prind mai usor...
RA_2fast4u is offline  
Old 11-06-07, 18:56   #48
RA_2fast4u
Ford Driver

Stage 5
 
RA_2fast4u's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 2,611
Member of:
[FORD]
[FOTO]
Default Re: Niste sfaturi

a drak de edit:


acuma daca chestiile astea le ai stapane.. si ai tu ceva in dibla pe acolo... scoti fetita la un suc... te lasi dus de val (da nu prea tare ca o sa o gafezi) asa din cand in cand mai dai inapoi (sti tu cum e ... daca fetita vede ca incepe sa piarda ceva din ce avea.. hop o sa incearca sa il recupereze, deci o sa iti faca ea putin din traba ta de agatzeisan) da ai grija cum dai... sa nu zici ceva sa o jignesti ca poc.. gata treaba.. si fiule vezi tu acolo ce iti iese.. daca reusesti sa o cari dupa tine juma de parc tinandu-va de mana sau stand pe o banca si o vezi ca ea "viseaza" ai dat head shot fiule ) nu te arunca la limbi si chetii complicate.. eventual un pupik pe buze asa la plecare cat sa aiba ce sa viseze noaptea cu "fat matale frumos"

hai bafta fiule
RA_2fast4u is offline  
Old 11-06-07, 19:12   #49
derby-iasi

Stage 3
 
derby-iasi's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 82
Default Re: Niste sfaturi

es' nebun
derby-iasi is offline  
Old 12-06-07, 00:04   #50
Magos

Stage 5
 
Magos's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 3,155
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
[VW]
[Honda]
Default Re: Niste sfaturi

sper doar ca ai inteles ceva....
Magos is offline  
Old 12-06-07, 00:47   #51
Vikt00r

Stage 2
 
Vikt00r's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 71
Default Re: Niste sfaturi

RA_2fast4u te pricepi la teorie ! cu practica cum merge?)
Vikt00r is offline  
Old 12-06-07, 00:55   #52
Bobby boss
VW Driver

Stage 5
 
Bobby boss's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 1,254
Member of:
[Observator 4tuning]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Echipa de sprijin]
[VW]
Default Re: Niste sfaturi

Incearca sa o faci sa rada sa se simta altfel cand e cu tine si intotdeauna sa faci lucruri diferite cand esti cu ea.Eu asa am inceput
Bobby boss is offline  
Old 12-06-07, 00:59   #53
spiry_moto

Stage 3
 
spiry_moto's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 134
Default Re: Niste sfaturi

"cool boy" marfa ...revista online
spiry_moto is offline  
Old 12-06-07, 01:18   #54
Magos

Stage 5
 
Magos's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 3,155
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
[VW]
[Honda]
Default Re: Niste sfaturi

=)) ... care e media de varsta pe topicul asta...?? la sexul opus, ma refer...
Magos is offline  
Old 12-06-07, 15:35   #55
RA_2fast4u
Ford Driver

Stage 5
 
RA_2fast4u's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 2,611
Member of:
[FORD]
[FOTO]
Default Re: Niste sfaturi

Quote:
Originally Posted by spiry_moto View Post
"cool boy" marfa ...revista online
mai sa sti ca aia ar fi o treaba bestiala... vezi fetita daca are probleme de gene is cumpara 2 luni qul femeie si hbravo si gata deja uratii aia au educat-o "tu stai da din cur si vin prostalaii aia la tine stai calma" ... baietii nu au asa ceva.. si ei trebuie sa faca si cea mai mare parte din treaba.. noi avem numa reviste "avansati" (vezi playboy'u si altele de genu ) ) pentru ca suntem mult prea orgolioshi sa recunoatem vreodata ca avem nevoie de invatatura... tot repsectu pentru junioru ca a intrebat, si multi ar trebui sa faca ca el


FACEM REVOLUTIE =)) BITCHIZ HERE WE COME ) gata cu pampalii 4tuning educa juniorii =))
RA_2fast4u is offline  
Old 12-06-07, 17:13   #56
Magos

Stage 5
 
Magos's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 3,155
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
[VW]
[Honda]
Default Re: Niste sfaturi

spre necunostinta voastra, cool boy a existat, ca supliment la cealalta ... =))
Magos is offline  
Old 14-06-07, 12:37   #57
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Niste sfaturi

eu as spune sa-l intrebam pe initiatorul topicului unde vre ajutor, punctual:
la partea cu invitatul, la ce sa-i spuna cand merg , la cum sa nu lase o discutie stanjenitoare sa se amplifice, la cum sa faca sa o sarute prima oara, etc
eu ma oblig sa-i dau toate sfaturile competente, dar punctual
aleks is offline  
Old 24-06-07, 04:00   #58
gavrila

Stage 3
 
gavrila's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 127
Default Re: Niste sfaturi

Quote:
Originally Posted by anonimul View Post
Nu ma doare pe mine de "prietenul" ei... scap usor de el... e cica cu el de 1 luna si numa de 2 ori a fost cu ea in oras... ala nu-i prieten sa fim seriosi... yo de ma obisnuiesc cu mersu in oras as face-o mai des...
aoleo atzi inebunit cu "in oras"...o iei la o activitate sportiva ceva....va bagati in echipa...bateti cuba.....va luati in brate....
sau din cate imi aduc aminte la 14 ani mai dadeam petreceri ...si ne faceam muci toti de vomitam pe pereti...la ce generatii sunt acu sigur ai ocazia sa mergeti la un baeram....bei ceva si prinzi tupeu....bea si ea....aia e! bagati o manea de suflet....un bluz ..o treaba acolo si o iei....cand esti beat totu vine de la sine....
p.s. nu sunt alcoolic
gavrila is offline  
Old 24-06-07, 22:47   #59
andrei.badea

Stage 4
 
andrei.badea's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 232
Default Re: Niste sfaturi

Crek l-ati ametit de tot. Fiecare cu cate o idee care mai de care mai inedita.
RA_2fast4u cine te-a mintit k la o fata mai mare nu merge o floare??
andrei.badea is offline  
Old 25-06-07, 15:04   #60
needBrain
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
needBrain's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 1,911
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Niste sfaturi

Quote:
Originally Posted by gavrila View Post
aoleo atzi inebunit cu "in oras"...o iei la o activitate sportiva ceva....va bagati in echipa...bateti cuba.....va luati in brate....
sau din cate imi aduc aminte la 14 ani mai dadeam petreceri ...si ne faceam muci toti de vomitam pe pereti...la ce generatii sunt acu sigur ai ocazia sa mergeti la un baeram....bei ceva si prinzi tupeu....bea si ea....aia e! bagati o manea de suflet....un bluz ..o treaba acolo si o iei....cand esti beat totu vine de la sine....
p.s. nu sunt alcoolic
deci 2 in 1,asta este reteta cum sa combini distractia cu tupeul necesar sa agati o fata,"vomita"
bai cata distractie bai nene bai,hai sa bem pana intram in coma,da agatam sau mai bine zis "vomam cate o tipa" si apoi o scoatem in oras mahmuri
dar...ce sa inteleg,ca numa alcoolu te "intareste",pai inseamna ca in mod normal...pampers rulz
pfoai,io de cand ma stiu petrecerile sunt de 2 feluri:sunt alea la care apar fete care ma intereseaza..deci nu beau pt ca vreau sa fiu constient de ceea ce imi zice domnisoara respectiva,si mai sunt petrecerile unde nu ma intereseaza domsoarele,si ma fac CINGO.
nu am mai pus alcool in gura de nu mai stiu cand,nu cred ca asa devin "cool"
fiecare e unic in felul lui
cat despre ajutorul care ai vrut sa i-l dai copilului...nu asa se face,nu cu alcool.
cel mai bun sfat dupa mine este,sa faca ceea ce simte el pe moment si sa o asculte ca...cei ce au mai avut contact cu femeile,si observ ca multi pretind asa ceva,ar sti ca unei femei ii place sa fie ascultata
si daca asculta,stie ce si cum sa faca,il va ghida chiar ea
needBrain is offline  
Closed Thread


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 14:07.


- Copyright 2024 4Tuning