Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 10-06-07, 23:57   #1
anonimul
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 1
Default Niste sfaturi

Am nevoie serios de niste sfaturi... am 14 ani... si n-am avut nicio prietena pana acuma pentru ca am fost mai diferit. Stiu sigur ca pot combina usor niste fete... dar nu prea stiu ce sa fac cu ele in oras si nu vreau sa ma fac de ras.
Dati niste sfaturi va rog!
anonimul is offline  
Old 11-06-07, 00:02   #2
Magos

Stage 5
 
Magos's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 3,155
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
[VW]
[Honda]
Default Re: Niste sfaturi

da...
deci...
va rugam...
cu sfaturile....

eu una nu pot sa incep...
Magos is offline  
Old 11-06-07, 00:08   #3
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Niste sfaturi

La 14 ani sa stii ca nu e o problema ca nu ai avut iesiri cu tipe sau ceva in genul ...
Ieu abea la 16 m-am trezit.

La varsta voastra, o fata se poate impresiona FOARTE usor la o plimbare "romantica" prin un parculet. Eventual trageti pe dreapta la un suc si gata ... ie easy.
Mustang is offline  
Old 11-06-07, 00:10   #4
orlando

Stage 5
 
orlando's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 2,595
Member of:
[Hyundai]
Default Re: Niste sfaturi

Pai eu la 14 ani aveam prietena mai barosane si chiar stiam ce sa fac cu ea...
Cred ca problema ta este ca nu ai tu incredere in tine...asa se vede din acest topic facut...intai trebuie tu sa ai incredere in tine ca sa reusesti sa tii o relatie(e mult spus o relatie la 14 ani).
Trebuie sa fii si tu mai deschis in comunicare si cu ceilalti ptr ca poti invata multe de la prieteni.Nu pot sa cred ca tu nu ai prieteni care te pot sfatui si cauti aici sfaturi.
Sfaturi insa sunt multe...
Ca sa iesi cu o fata in oras trebuie intai sa ii propui asta(chiar daca pare banal) si implicit sa ai tupeu sa faci asta...
Iesi cu fata in oras vorbesti,socializezi,afli lucruri noi,incepi si tu usor usor sa ii vorbesti cu ea(dar sa nu ii dai impresia de speriat de bombe pentru ca fata daca v-a simtit asta...90 la suta pleaca de langa tine)
Cand ii faci invitatia fetei fa-i-o ca si cum ai fi foarte stapan pe situatie,nu te balbai sau alte chestii...
Cand vine nota de plata ideal ar fi sa platesti tu ca sa pari un gentlemen,dar daca fata insista sa plateasca si ea nu te impotrivi...
Cam atat imi vin acum in minte...
Numai bine si ai grija...!
P.S:Prin postu asta mi-am adus aminte cum eram si eu cand aveam 12-13 ani...la 14 deja stiam cum se mananca
orlando is offline  
Old 11-06-07, 00:11   #5
orlando

Stage 5
 
orlando's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 2,595
Member of:
[Hyundai]
Default Re: Niste sfaturi

Quote:
Originally Posted by Mustang Mach One View Post
La 14 ani sa stii ca nu e o problema ca nu ai avut iesiri cu tipe sau ceva in genul ...
Ieu abea la 16 m-am trezit.

La varsta voastra, o fata se poate impresiona FOARTE usor la o plimbare "romantica" prin un parculet. Eventual trageti pe dreapta la un suc si gata ... ie easy.
Si ce mai zici de fetele care la 14 ani fac chiuretaje...pe ele le mai impresioneaza plimbarea prin parc ma mustangule???alea vor matzo groso si atat
orlando is offline  
Old 11-06-07, 00:16   #6
Magos

Stage 5
 
Magos's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 3,155
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
[VW]
[Honda]
Default Re: Niste sfaturi

sau cum ziceai tu, mustangule, alea vor MERTZU gras...
Magos is offline  
Old 11-06-07, 00:16   #7
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Niste sfaturi

Alea ie tiganci bah ...
Romancele incep oficial la 15 ani =))
Mustang is offline  
Old 11-06-07, 00:17   #8
anonimul
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 1
Default Re: Niste sfaturi

Nu aveam incredere in mine pana acuma dar acuma am... Stiu ca trebuie sa par stapan pe situatie... cu unele fete pot cu unele mai greu dar ma descurc... numa ca chiar nu stiu de exemplu de merg in oras cum sa procedeu... sa iau un suc si sa stam prin parc de exemplu... si am prieteni numa ca mi se pare cam umilitor la varsta aceasta sa intreb...
anonimul is offline  
Old 11-06-07, 00:17   #9
Magos

Stage 5
 
Magos's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 3,155
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
[VW]
[Honda]
Default Re: Niste sfaturi

esti tu sigur...?? =)) ai mai trecut prin maternitati, sa vezi limita "oficiala" de varsta la romance...? /
Magos is offline  
Old 11-06-07, 00:20   #10
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Niste sfaturi

Quote:
Originally Posted by anonimul View Post
Nu aveam incredere in mine pana acuma dar acuma am... Stiu ca trebuie sa par stapan pe situatie... cu unele fete pot cu unele mai greu dar ma descurc... numa ca chiar nu stiu de exemplu de merg in oras cum sa procedeu... sa iau un suc si sa stam prin parc de exemplu... si am prieteni numa ca mi se pare cam umilitor la varsta aceasta sa intreb...
cea mai mare greseala ie sa iti fie rusine sa intrebi ...
la 14 ani nu ie umilitor ... daca la 14 ani ti se pare umilitor ... ce zici de aia la 18 ani care nu stiu sa sarute o fata ? si sa ceara sfaturi ?
Mustang is offline  
Old 11-06-07, 00:23   #11
anonimul
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 1
Default Re: Niste sfaturi

In zilele de azi e umilitor
anonimul is offline  
Old 11-06-07, 00:24   #12
Magos

Stage 5
 
Magos's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 3,155
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
[VW]
[Honda]
Default Re: Niste sfaturi

din pacate, sunt multi care nu stiu sa se poarte nici la 20 si de ani... dar... eeeh...
mai bine sa-i "educam" pe cei neinitiati inca in acest fapt, incat sa nu consideram specia masculina bine educata o natie pe cale de disparitie...
Magos is offline  
Old 11-06-07, 00:25   #13
orlando

Stage 5
 
orlando's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 2,595
Member of:
[Hyundai]
Default Re: Niste sfaturi

Quote:
Originally Posted by anonimul View Post
Nu aveam incredere in mine pana acuma dar acuma am... Stiu ca trebuie sa par stapan pe situatie... cu unele fete pot cu unele mai greu dar ma descurc... numa ca chiar nu stiu de exemplu de merg in oras cum sa procedeu... sa iau un suc si sa stam prin parc de exemplu... si am prieteni numa ca mi se pare cam umilitor la varsta aceasta sa intreb...
Ti se pare umilitor?inseamna ca nu esti stapan pe tine...inseamna ca nu crezi ca iti sunt prieteni adevarati...niste prieteni adevarati te ajuta si la necazuri
Frate e curios ca esti din baia mare...eu cand am fost pe acolo am vazut la fetite mici dornice...hmmm...ma uitam doar pe strada si vedeam destule...si asta se intampla la varsta de 15 ani..
Daca iesi cu o fata in parc este mai complicat...trebuie sa te apropii de ea,sa o tii in brate,sa stai cu ea pe banca si eventual sa o pupi(nu sa stai ca fraeru sa te uiti la copaci)sa transmiti un anumit feeling...dar bine deja merg cam departe...
Eu cred ca tie iti e frica sau jena sa recunosti ca nu ai avut pana acu o cucerire,imi dau seama din simplu fapt ca zici ca nu stii cum sa procedezi cu o fata dar te descurci...esti ambiguu...recunoaste frate...nu e nici o rusine...uite mustangu ala nebun a simtit ce e aia gagica la 16 ani...sau nici acu drq mai stie
orlando is offline  
Old 11-06-07, 00:25   #14
Magos

Stage 5
 
Magos's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 3,155
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
[VW]
[Honda]
Default Re: Niste sfaturi

Quote:
Originally Posted by anonimul View Post
In zilele de azi e umilitor
ai gura sa intrebi... e umilitor sa ai glas sa pui o intrebare????
uneori, sa stii ca o vorba bine spusa face de o mie de ori mai mult ca 100 ... proaste...
Magos is offline  
Old 11-06-07, 00:26   #15
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Niste sfaturi

IE FALS
nu merje pe mentalitatea asta ca nu ie bine ...

ce plm ... ar trebui la 10 ani sa fwti prima data nu ???
nu te lua dupa turma ta de prieteni ... ca multi pot minti doar sa para zmei ...
have faith ... si ... pune-te bine si cu prieteni mai mari ... ca aia nu or sa faca misto de tine

in alta ordine de idei ... iesi cu fata ... scoate-o la un suc ... nu restaurante ... terase ... vorbiti ... bla bla bla ... o iei de manuta ... o scoti la o plimbare prin oras sau prin parc ... si ... in timp ne spui cum s-a comportat fata ... ca asa nu pot spune sa te arunci la sarut din prima ... ca nu o sa tina
Mustang is offline  
Closed Thread


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 01:11.


- Copyright 2024 4Tuning