Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 01-03-07, 20:51   #106
bodyspeed

Stage 5
 
bodyspeed's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 5,390
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Oltcit]
[4Rally]
[BMW]
[FOTO]
Default Re: De CE iubim FEMEILE? :)

Quote:
Originally Posted by Gabi View Post
Hai ma nene, chiar la modu' asta ? Si ziua mamei cand mai e ? Pe 1 mai ?

Sick & tired !
eu stiu ca pe 1 aprilie. e ziua tuningului ...iar ziua femei.. nu stiu cand e.. trebuie o data stabilita .... eu zic ca mai frumos.. e ori de cate ai ocazia...sa iti surprinzi iubita in mod original si placut
si posibilitatea sa arati persoanei pe care o iubesti acest lucru si sa o faci ca si cum ar fi iar ziua lor.. iar pe 1 si 8 toti sunt agitati.. dar pana atunci au facut ceva pentru iubirile lor. .astazi la florarie [eram cu sefu sa luam o cutie cu buchete...pentru angajate ].. am vazut o faza... un domn.. a luat un buchet de flori... si comenta : sa ii i-au un buchet sotiei azi e ziua lor.. prima impresie... ce super om a pus si el bani de o parte si uite ca mai exista..nu poate omul in fiecare zi .... cand continua sa vb cica o data pe an .. si ma uitai in ce masina urca.... si nu neaparat masina..dar chiar doar o data

Last edited by bodyspeed; 01-03-07 at 20:55.
bodyspeed is offline   Reply With Quote
Old 01-03-07, 21:01   #107
Trixi
Swift Driver

Stage 5
 
Trixi's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 557
Member of:
[Suzuki]
Default Re: De CE iubim FEMEILE? :)

....oricum...in numele tuturor(k vad k azi numai eu sunt p aici femeie ) MULTUMIM FRUMOS! un gind bun nu strica niciodata!
Trixi is offline   Reply With Quote
Old 02-03-07, 00:20   #108
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default Re: De CE iubim FEMEILE? :)

Quote:
Originally Posted by bodyspeed View Post
[...] eu zic ca mai frumos.. e ori de cate ai ocazia...sa iti surprinzi iubita in mod original si placut [...]
Azi i-am dat aproape 60 de sms-uri. Oare am surprins-o ?
Gabi is offline   Reply With Quote
Old 02-03-07, 01:05   #109
Magos

Stage 5
 
Magos's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 3,155
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
[VW]
[Honda]
Default Re: De CE iubim FEMEILE? :)

....foarte posibil!!! pe noi ne-a indulcit seful cu bomboane de ciocolata... cred ca au fost peste 1000 bucati!!! in stanga/dreapta, toti veneau sa te serveasca cu ciocolata!!!!! nu mai vreau...!!! ) =))
Magos is offline   Reply With Quote
Old 02-03-07, 19:49   #110
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: De CE iubim FEMEILE? :)

aaaahaaa...
ce naspa e sa fii singurel intr-un birou numa' de femei ???

sa vezi cum se goleste singurel portofelu' si nu stii de ce !
da' las' ca pe 9 martie ... sunt eo ala rasfatatu' ...
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 04-03-07, 04:10   #111
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: De CE iubim FEMEILE? :)

btw, p 8 martie e ziua mamei, la origini, acum k s-a transformat in ziua femeiii, si k 1 martie, sarbatoarea primaverii dintotdeauna, s-a transformat in ziua femeii2.... nush dak e tocmai ok, dar ce mai conteaza, k nicio fata nu mai tine mite sa-ti dea un martisor ( nu neaparat cu snur, macar un la multi ani, sau un gand, un gest frumos, o bomboana de ciocolata, sa t mai indulceasca) asta nu e tocmai ok...
stiti, bunul simt si intentiile frumoase n-au omorat pe nimeni...
ma uitam la mine la firma, femeile considera k o datorie sfanta sa primeasca florile si felicitarile, de parca au nascut tripleti toate, dar nu stiu sa-ti puna un martisor pe birou, desi faceau asta knd erau pustoaice prin scoala generala...
sunt eu deplasat? nu cred... nu cer atentie, si nu subminez importanta sau rolul femeii in societate, spuneam doar ceva de fair-play si reciprocitate...
am gresit?
aleks is offline   Reply With Quote
Old 04-03-07, 09:26   #112
Spark
Suzuki Driver

Stage 5
 
Spark's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,139
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Rally]
[Suzuki]
Default Re: De CE iubim FEMEILE? :)

aleks ... nu cred ca gresesti ...
teoretic se zice ca in 8 marite (ma rog 1 martie) e ziua femeii ... si in rest e ziua barbatului ...
dar aceasta nu stiu daca se matreializare concret cu vre-un gest ... sau ceva...
si nici pe viitor nu cred ca o sa se schimbe aceasta situatzie
Spark is offline   Reply With Quote
Old 04-03-07, 10:45   #113
Pastiluta

Stage 3
 
Pastiluta's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 138
Default

TOTI GRESITI.
Sa va zik si dc
De 1 martie baietii fak fetelor cadou martisoare si deastea dar si fetele trebuie sa faca baietiilor ( in kaz k nu stiati ) si dak nu ma credeti intrebati pe cineva kare stie sa vedeti k e k mine
Si de 8 martie e ziua femei unde numai noi trebuie sa le dma lor cadouri si makar atunci sa facem k ele si sa recunoastem ( chiar dak in general facem mereu k ele da nu recunoastem )
Quote:
Originally Posted by Trixi View Post
opaaaaaaaaa...baiatul a invatat o kestie absolut folositoare ptr viata:daca iti vrei binele,baga-te sub pielea femeilor!!!
bravo pastiluta,ai un punct ditamai rosu d la mine!!!!
Dap ai dreptate m-am invatat minte dupa cat m-am certat cu tine si cu Magos la sectiunea Masina Vs Femeia Oricum yo va iubesc pe amandoua

Last edited by Gabi; 04-03-07 at 10:54.
Pastiluta is offline   Reply With Quote
Old 04-03-07, 18:13   #114
Trixi
Swift Driver

Stage 5
 
Trixi's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 557
Member of:
[Suzuki]
Default Re: De CE iubim FEMEILE? :)

bv bv...
p d alta parte,p mine ma cam scoate din minti k esti batut la cap,non-stop,cu asa "sarbatori"... daca nu e valentin,e dragobete..daca nu e 1,atunci e 8 martie...si astea imediat dupa toata ameteala din decembrie...
citeodata,stau si ma gindesc,k asta e umflata doar d comerciantii kre tot vor sa vinda...ori d unele persoane kre nu mai stiu cum sa faca sa capata mai multa atentie...
nu ma intelegeti gresit... ma bucur si eu daca d la o persoana deosebita,primesc doar un gind bun sau un "la multi ani"...dar cred k situatia asta e cam degenerata deja...park ar fi un nou prilej de a pupa in cur unele persoane....
Trixi is offline   Reply With Quote
Old 05-03-07, 09:48   #115
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: De CE iubim FEMEILE? :)

uite de ce iubesc femeile, pt ca stiu sa faca asta cu un tricou, lucru de care eu ma indoiesc serios ca as fi in stare : https://forum.4tuning.ro/26-filme-movies-masini-curse-drifturi-burnout-reclame-etc/5338-stie-meserie.html
aleks is offline   Reply With Quote
Old 05-03-07, 15:08   #116
Pastiluta

Stage 3
 
Pastiluta's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 138
Default Re: De CE iubim FEMEILE? :)

Trixi ai dreptate situatia a degenerat rau de tot oricum prieteni mei nu punem accent pe materialisme si fetele chiar stramba din nas knd te duci cu ursi sau inimioare in lok sa le scoatem afara si sa le invitam la un suc sau altceva .

Si aleks ai dreptate e marfa rau cum impatureste tricourile si sincer cu practica as putea sa ajung si yo asa :lolK
Pastiluta is offline   Reply With Quote
Old 06-03-07, 20:23   #117
dogy_10
VW Driver

Stage 5
 
dogy_10's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,362
Member of:
[DACIA]
[RENAULT]
[VW]
Default Re: De CE iubim FEMEILE? :)

mah eu zic ca e ceva genetic, asa e natura umana, trebuie sa iubim femeile, cred ca sunteti deacord cu mine
dogy_10 is offline   Reply With Quote
Old 06-03-07, 22:23   #118
RA_2fast4u
Ford Driver

Stage 5
 
RA_2fast4u's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 2,611
Member of:
[FORD]
[FOTO]
Default Re: De CE iubim FEMEILE? :)

Quote:
Originally Posted by dogy_10 View Post
mah eu zic ca e ceva genetic, asa e natura umana, trebuie sa iubim femeile, cred ca sunteti deacord cu mine
uite vezi o astfel de atitudine discriminatorie trage romania in jos.. cum poti sa fi atat de egoist si sa discriminezi atat de tare pe saracii gay ppl ??!!
vrei sa zici ca ei nu au natura umana? =))
vrei sa zici ca ei daca fac golden shower-uri(daca nu stiti ce ii aia dont's ask.. va pun in legatura cu profu nostru de consiliere sa va explice si voua =)) ) si le place sa si si-o dea la cioco aia inseamna ca ei nu au dreptu la o bricheta si ceva benzina?



=))
RA_2fast4u is offline   Reply With Quote
Old 06-03-07, 22:44   #119
dogy_10
VW Driver

Stage 5
 
dogy_10's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,362
Member of:
[DACIA]
[RENAULT]
[VW]
Default Re: De CE iubim FEMEILE? :)

mah de cativa litri de benzina ma lipsesc eu....bricheta nu am ca nu fumez :P
dogy_10 is offline   Reply With Quote
Old 07-03-07, 19:41   #120
Magos

Stage 5
 
Magos's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 3,155
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
[VW]
[Honda]
Default Re: De CE iubim FEMEILE? :)

ciudat... toata lumea accepta fenomenul lesbi la femei... dar nimeni , abs. nimeni nu accepta homosexualii... de ce?? ) totusi, marea majoritate a barbatiilor sunt innebuniti sa vada doua femei ... in ipostaze mai necenzurate... pe cand doi barbati ... daca se tin de brat.... e CRIMA... eu nu am nici o parere formata inca despre acest subiect, dar totusi.... nu ne punem un semn de intrebare..?? ca asta ar insemna, teoretic, discriminare pe fata..!!
Magos is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 16:04.


- Copyright 2024 4Tuning