Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 19-10-07, 15:24   #301
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: De CE iubim FEMEILE? :)

Eu inca nu sunt de acord cu ideea ta ...
Dar sta altfel treaba la mine. Stii foarte bine.

Acum sa nu te superi ca nu iti impartasesc opinia.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 20-10-07, 23:18   #302
~Ada~
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
~Ada~'s Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 817
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[PEUGEOT]
Smile Re: De CE iubim FEMEILE? :)

@bmwm5:Felicitari Sa-ti traiask&sa fitzi iubitzi
Legat d topic nu prea sunt in masura sa comentez;insa pot spune k atunci knd un baiat-barbat(cum vreti voi) se implik shi kiar tine la fata respectiva face orice pt ea.Din pakte nu e valabil shi pt fete kre de cele mai multe ori tind s fie mai superficiale shi sa le stea gandu shi la alte kestii,nu doar la iubirea lui sincera pt ea...
Respect pt comentariile voastre.Unele kiar m-au lasat fara 'replik'
~Ada~ is offline   Reply With Quote
Old 20-10-07, 23:30   #303
Spark
Suzuki Driver

Stage 5
 
Spark's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,139
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Rally]
[Suzuki]
Default Re: De CE iubim FEMEILE? :)

si acest comentariu din partea unei fete
e de apreciat ce zici u acolo
Spark is offline   Reply With Quote
Old 21-10-07, 11:10   #304
~Ada~
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
~Ada~'s Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 817
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[PEUGEOT]
Smile Re: De CE iubim FEMEILE? :)

Quote:
Originally Posted by Spark View Post
si acest comentariu din partea unei fete
e de apreciat ce zici u acolo
Thx Am zis-o din experientza D f multe ori s-au implikt ei mult mai mult dekt am facut-o eu&aveam certitudinea k tineau f mult la mine&dar knd lipseshte acel ceva...degeaba... --o sg data a fost invers shi a fost nasol Am platit pt tot
~Ada~ is offline   Reply With Quote
Old 21-10-07, 13:45   #305
IndyGG

Stage 4
 
IndyGG's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 261
Member of:
[Oltcit]
[MERCEDES]
Default Re: De CE iubim FEMEILE? :)

Quote:
Originally Posted by ~Ada~ View Post
@bmwm5:Felicitari Sa-ti traiask&sa fitzi iubitzi
Legat d topic nu prea sunt in masura sa comentez;insa pot spune k atunci knd un baiat-barbat(cum vreti voi) se implik shi kiar tine la fata respectiva face orice pt ea.Din pakte nu e valabil shi pt fete kre de cele mai multe ori tind s fie mai superficiale shi sa le stea gandu shi la alte kestii,nu doar la iubirea lui sincera pt ea...
Respect pt comentariile voastre.Unele kiar m-au lasat fara 'replik'
respect.frumos comentariu, printre cele mai frumoase.nu stiu daka ai tu 19 ani da sigur gandesti peste masura varstei tale.peace >-
IndyGG is offline   Reply With Quote
Old 21-10-07, 15:28   #306
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: De CE iubim FEMEILE? :)

Quote:
Originally Posted by ~Ada~ View Post
@bmwm5:Felicitari Sa-ti traiask&sa fitzi iubitzi
Legat d topic nu prea sunt in masura sa comentez;insa pot spune k atunci knd un baiat-barbat(cum vreti voi) se implik shi kiar tine la fata respectiva face orice pt ea.Din pakte nu e valabil shi pt fete kre de cele mai multe ori tind s fie mai superficiale shi sa le stea gandu shi la alte kestii,nu doar la iubirea lui sincera pt ea...
Respect pt comentariile voastre.Unele kiar m-au lasat fara 'replik'
Nota 30.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 21-10-07, 15:33   #307
Spark
Suzuki Driver

Stage 5
 
Spark's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,139
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Rally]
[Suzuki]
Default Re: De CE iubim FEMEILE? :)

ada ... incepi sa fi iubita pe aici
Spark is offline   Reply With Quote
Old 21-10-07, 15:39   #308
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: De CE iubim FEMEILE? :)

Dap. O trec pe lista cu Bea si cu Clauditza.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 21-10-07, 21:35   #309
~Ada~
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
~Ada~'s Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 817
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[PEUGEOT]
Smile Re: De CE iubim FEMEILE? :)

@IndyGG: Multumesc
@Mustang: Thank U Kre lista sper k nu cea neagra
@Spark: Iubita cred k e mult spus Pe multi dintre voi nici nu va cunosc-ink
Sper doar sa ne intelegem bine,sa ne respectam reciproc k asta e cel mai important
~Ada~ is offline   Reply With Quote
Old 21-10-07, 21:36   #310
~Ada~
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
~Ada~'s Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 817
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[PEUGEOT]
Smile Re: De CE iubim FEMEILE? :)

Quote:
Originally Posted by IndyGG View Post
respect.frumos comentariu, printre cele mai frumoase.nu stiu daka ai tu 19 ani da sigur gandesti peste masura varstei tale.peace >-
Dap am 19 ani...abia implinitzi
~Ada~ is offline   Reply With Quote
Old 21-10-07, 21:43   #311
Spark
Suzuki Driver

Stage 5
 
Spark's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,139
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Rally]
[Suzuki]
Default Re: De CE iubim FEMEILE? :)

oky .. dak iubita e prea mult spus
deja esti respectata si apreciata

si chiar ai o gandire super ok pt 19 ani
Spark is offline   Reply With Quote
Old 21-10-07, 22:04   #312
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: De CE iubim FEMEILE? :)

Quote:
Originally Posted by ~Ada~ View Post
@IndyGG: Multumesc
@Mustang: Thank U Kre lista sper k nu cea neagra
@Spark: Iubita cred k e mult spus Pe multi dintre voi nici nu va cunosc-ink
Sper doar sa ne intelegem bine,sa ne respectam reciproc k asta e cel mai important
Evident cea "alba".

4 femei care mi-au distrus weekendul:
1. o tipa cu care se presupunea ca sunt dar nu avea mai niciodata timp de intalnire cu mine = gasit altu' cu care sa se intalneasca ...
2. o tipa cu care m-am intalnit si care era interesata de mine = cred ca a pus urechea la ce a zis un "tovaras" al meu
3. o tipa care mi-a zis ca s-a despartit de prietenul ei si ca isi cauta unul = motivul pt care m-a respins este ca sunt prea de gasca si prea vorbaret pt ea ... cauta unul mai calm
4. o fosta - tipa logodita- = se da interesata (iar) de mine, a venit unde pun muzica, a intrebat de mine, s-a interesat cand pun muzica, a venit cu un prieten presupus iubit (din ce mi-au zis baietii din club), imi spune ca ii e dor de mine.

La punctul 4 mi-am dat seama intr-un tarziu ca am pus si eu suflet in mica relatie care am avut-o in trecut si acum ma deranjeaza grav ideea asta.

So ... pe viitor ... NU voi mai spune ca iubesc femeile ...
O sa fiu cea mai mare jigodie posibila si o sa ma folosesc de toate cat pot de mult.

Cele care imi vor cadea in plasa (putine oricum ...) vor suferi iar ele nu vor avea nicio vina, dar ... asta e. Life's not fair ... nici cu mine nu a fost.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 21-10-07, 22:13   #313
~Ada~
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
~Ada~'s Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 817
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[PEUGEOT]
Smile Re: De CE iubim FEMEILE? :)

Quote:
Originally Posted by Mustang Mach One View Post
Evident cea "alba".

4 femei care mi-au distrus weekendul:
1. o tipa cu care se presupunea ca sunt dar nu avea mai niciodata timp de intalnire cu mine = gasit altu' cu care sa se intalneasca ...
2. o tipa cu care m-am intalnit si care era interesata de mine = cred ca a pus urechea la ce a zis un "tovaras" al meu
3. o tipa care mi-a zis ca s-a despartit de prietenul ei si ca isi cauta unul = motivul pt care m-a respins este ca sunt prea de gasca si prea vorbaret pt ea ... cauta unul mai calm
4. o fosta - tipa logodita- = se da interesata (iar) de mine, a venit unde pun muzica, a intrebat de mine, s-a interesat cand pun muzica, a venit cu un prieten presupus iubit (din ce mi-au zis baietii din club), imi spune ca ii e dor de mine.

La punctul 4 mi-am dat seama intr-un tarziu ca am pus si eu suflet in mica relatie care am avut-o in trecut si acum ma deranjeaza grav ideea asta.

So ... pe viitor ... NU voi mai spune ca iubesc femeile ...
O sa fiu cea mai mare jigodie posibila si o sa ma folosesc de toate cat pot de mult.

Cele care imi vor cadea in plasa (putine oricum ...) vor suferi iar ele nu vor avea nicio vina, dar ... asta e. Life's not fair ... nici cu mine nu a fost.
Ms pt vorbele frumoase Spark
Mustang:nu-mi plac " " de la alba

Mey Mustang,dak ele nu t vor inseamna k nu te merita asta e clar...
1.Dak are timp sa se vada cu altu' e fraiera dak crede k ala e oke shi o sa-i fak toate "poftele" o sa vada ea mai tarziu
2.Dak are incredere in altii shi nu discuta cu tine mai intai nu merita nici st gandeshti la ea
3."prea de gashk shi prea vorbaretz"..inseamna k ori vrea un catzelush p kre sa-l dreseze dupa bunul ei plac ori vroia sa fie doar "dragutza" dar pana la urma ramane tot singura
4.Nu regreta niciodata ce ai simtit E pakt sa regreti mai bine invezti din asta sau pur shis implu t gandeshti k a fost o perioada din viatza ta...erai mai naiv..mai sufletist
O sa intalneshti shi persoana potrivita..poate kiar knd t ashtepti mai putin..nu fii nerabdator.Graba strik treaba
~Ada~ is offline   Reply With Quote
Old 21-10-07, 22:29   #314
bodyspeed

Stage 5
 
bodyspeed's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 5,390
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Oltcit]
[4Rally]
[BMW]
[FOTO]
Default Re: De CE iubim FEMEILE? :)

Quote:
Originally Posted by Mustang Mach One View Post
Evident cea "alba".

4 femei care mi-au distrus weekendul:
1. o tipa cu care se presupunea ca sunt dar nu avea mai niciodata timp de intalnire cu mine = gasit altu' cu care sa se intalneasca ...
2. o tipa cu care m-am intalnit si care era interesata de mine = cred ca a pus urechea la ce a zis un "tovaras" al meu
3. o tipa care mi-a zis ca s-a despartit de prietenul ei si ca isi cauta unul = motivul pt care m-a respins este ca sunt prea de gasca si prea vorbaret pt ea ... cauta unul mai calm
4. o fosta - tipa logodita- = se da interesata (iar) de mine, a venit unde pun muzica, a intrebat de mine, s-a interesat cand pun muzica, a venit cu un prieten presupus iubit (din ce mi-au zis baietii din club), imi spune ca ii e dor de mine.

La punctul 4 mi-am dat seama intr-un tarziu ca am pus si eu suflet in mica relatie care am avut-o in trecut si acum ma deranjeaza grav ideea asta.

So ... pe viitor ... NU voi mai spune ca iubesc femeile ...
O sa fiu cea mai mare jigodie posibila si o sa ma folosesc de toate cat pot de mult.

Cele care imi vor cadea in plasa (putine oricum ...) vor suferi iar ele nu vor avea nicio vina, dar ... asta e. Life's not fair ... nici cu mine nu a fost.
mai omule..cum sa nu iubesti femeile...ce ai inebunit..
cu folosinta de ele.. ce sa zic.. doar daca asta vor..
dar stai calm...vezi ce vrea nuamarul 4
si bun venit ADA.....pe aceasta sectiune..
iti doresc spor la postat aici nu se contorizeaza
aici.. sfaturi..si diverse patani..ale tuturor ....care nu se ascund dupa deget

Last edited by bodyspeed; 21-10-07 at 22:34.
bodyspeed is offline   Reply With Quote
Old 22-10-07, 09:41   #315
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: De CE iubim FEMEILE? :)

Quote:
Originally Posted by ~Ada~ View Post
Ms pt vorbele frumoase Spark
Mustang:nu-mi plac " " de la alba

Mey Mustang,dak ele nu t vor inseamna k nu te merita asta e clar...
1.Dak are timp sa se vada cu altu' e fraiera dak crede k ala e oke shi o sa-i fak toate "poftele" o sa vada ea mai tarziu
2.Dak are incredere in altii shi nu discuta cu tine mai intai nu merita nici st gandeshti la ea
3."prea de gashk shi prea vorbaretz"..inseamna k ori vrea un catzelush p kre sa-l dreseze dupa bunul ei plac ori vroia sa fie doar "dragutza" dar pana la urma ramane tot singura
4.Nu regreta niciodata ce ai simtit E pakt sa regreti mai bine invezti din asta sau pur shis implu t gandeshti k a fost o perioada din viatza ta...erai mai naiv..mai sufletist
O sa intalneshti shi persoana potrivita..poate kiar knd t ashtepti mai putin..nu fii nerabdator.Graba strik treaba
Scuza-mi "" de la alba ...
Oricum sper ca ai inteles ideea: esti pe situatia buna.

Referitor la 4 ...
Mi-am jurat ca nu o sa mai fiu la fel de naiv cum am fost acum 4 luni in urma cu 3 ani.
Dupa un eveniment la fel de nefericit, mi-am zis ca o sa am capul pe umeri.
Sa nu regreti ca ai fost fraier si ca cineva si-a batut joc de tine si de sentimentele tale ? Mi se pare cam greu.

Nu ma mai grabesc sa gasesc pe cineva. Tind sa cred ca tipa ideala pentru mine nu s-a nascut.
Am asteptat aproape 1 an intreg, pe moment mi se paruse ca gasisem pe cineva demn de o relatie serioasa, dar ...
Mustang is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 20:20.


- Copyright 2024 4Tuning