Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 13-05-07, 00:15   #4981
CRyS`
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
CRyS`'s Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 3,107
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[RENAULT]
[FORD]
Default Re: Poze cu prietenele, amicele voastre

Parerea mea despre acest topic... Am postat si eu odata prin 2005 de pe un alt user... Dar nu am avut ce face...!

Mi se pare acuma c`am aiurea si...nasol! Nu prea ii vad rostu...Multe poze care nici nu au ce cauta pe aici! Poate acea persoana nu doreste sa ajunga pe un forum unde 10 mii de "copii" sau barbatzi in toata firea navigheaza de aiurea sau se intereseaza de unele chestii...! Multe poze pt fi luate si de pe net si puse in goana dupa posturi...Sa fie si el "de`al casei" ! .... Sau sa lasi un comentariu aiurea... "Da,faina,tare,buna,cine`i?Da`mi id`ul ei! Telefonul" ...Chiar ca e penal..si dupa cate vad sunt catziva useri care posteaza mai mereu si umplu topicu cu "bunaciuni" ...

Mi`as cere scuze dar nu prea am de ce... ! Mi`as cere scuze doar daca am ocupat prea mult loc pe "acel spatiu" al 4T`ului!


Vad ca am postul cu nr 4999 din acest topic.Urmeaza postul cu nr 5000 in care se intreaba un nr de telefon sau ID...Cred ca mai putin de 500 de posturi din cele 5000 sunt intradevar scrise cu cap!

Last edited by CRyS`; 13-05-07 at 00:18.
CRyS` is offline   Reply With Quote
Old 13-05-07, 00:30   #4982
romanov

Stage 3
 
romanov's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 118
Default Re: Poze cu prietenele, amicele voastre

ma topicu asta ii chiar foarte misto.ne mai indulcim si noi ochii.asa ca poti sa-ti pastrezi parerea pt tine,fara suparare
romanov is offline   Reply With Quote
Old 13-05-07, 00:46   #4983
Lao

Stage 5
 
Lao's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 1,205
Member of:
[Extreme Racing]
Default Re: Poze cu prietenele, amicele voastre

Korne, din cauza ta postez a doua oară pe topicul ăsta: arată într-un mare fel fata asta nenee!
Lao is offline   Reply With Quote
Old 13-05-07, 03:52   #4984
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Poze cu prietenele, amicele voastre

"bunaciuni" intre ghilimele inseamna NASPA sa inteleg ... in fien ai si u cris dreptate intr-un fel dar si invers ....1 unele chiar stiu 2 si le mai si place ! la orice fata ii place sa fie privita admirata etc etc..in fien nu-ti convine nu te uiti ..cui ii convine posteaza
Eugen_TL is offline   Reply With Quote
Old 13-05-07, 03:56   #4985
PYT

Stage 5
 
PYT's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 2,056
Default Re: Poze cu prietenele, amicele voastre

Quote:
Originally Posted by CRyS` View Post
Parerea mea despre acest topic... Am postat si eu odata prin 2005 de pe un alt user... Dar nu am avut ce face...!

Mi se pare acuma c`am aiurea si...nasol! Nu prea ii vad rostu...Multe poze care nici nu au ce cauta pe aici! Poate acea persoana nu doreste sa ajunga pe un forum unde 10 mii de "copii" sau barbatzi in toata firea navigheaza de aiurea sau se intereseaza de unele chestii...! Multe poze pt fi luate si de pe net si puse in goana dupa posturi...Sa fie si el "de`al casei" ! .... Sau sa lasi un comentariu aiurea... "Da,faina,tare,buna,cine`i?Da`mi id`ul ei! Telefonul" ...Chiar ca e penal..si dupa cate vad sunt catziva useri care posteaza mai mereu si umplu topicu cu "bunaciuni" ...

Mi`as cere scuze dar nu prea am de ce... ! Mi`as cere scuze doar daca am ocupat prea mult loc pe "acel spatiu" al 4T`ului!


Vad ca am postul cu nr 4999 din acest topic.Urmeaza postul cu nr 5000 in care se intreaba un nr de telefon sau ID...Cred ca mai putin de 500 de posturi din cele 5000 sunt intradevar scrise cu cap!
apreciez k e sincera parerea, si in mare parte ai dreptate...numai k intr-o anumita privinta te inseli: posturile de pe topicurile de la 'femei' nu se contorizeaza
PYT is offline   Reply With Quote
Old 13-05-07, 11:06   #4986
axxaxx
 
Join Date: May 2007
Posts: 0
Default Re: Poze cu prietenele, amicele voastre

sper sa nu dati cu parul.......daca zic si eu ca multe sunt "ozn-uri"......si nu au treaba cu topicul..dar mai sunt si citeva foaaaarte reale.......cum ar fi postul colegului platon911 si nu ca as cere numarul de telefon...dar sincer in cazul ala as sta si eu pe mess toata ziua....
axxaxx is offline   Reply With Quote
Old 13-05-07, 15:38   #4987
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: Poze cu prietenele, amicele voastre

Quote:
Originally Posted by Korne View Post
sincer, nici eu nu am sarit prea tare prima data...nu am stiut...insa oricum o vedeam frumoasa foc si beton ca aspect...pozele insa sunt criminale....mana de profesionist...mai prezint inca doua, ca atatea am

deci sa mor de nu mi se pare ozn .. adica nu-i de lumea noastra .. de tara noastra ...
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 13-05-07, 15:57   #4988
platon911
Opel Driver

Stage 5
 
platon911's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 1,838
Member of:
[Opel]
Default Re: Poze cu prietenele, amicele voastre

Quote:
Originally Posted by axxaxx View Post
sper sa nu dati cu parul.......daca zic si eu ca multe sunt "ozn-uri"......si nu au treaba cu topicul..dar mai sunt si citeva foaaaarte reale.......cum ar fi postul colegului platon911 si nu ca as cere numarul de telefon...dar sincer in cazul ala as sta si eu pe mess toata ziua....
eee....poi eu merg la sigur.....k am nijte cunostintze in TG JIU,iar la vara plec acolo un timp,si itzi dai seama k ma intalnesc cu ea
platon911 is offline   Reply With Quote
Old 13-05-07, 18:05   #4989
axxaxx
 
Join Date: May 2007
Posts: 0
Default Re: Poze cu prietenele, amicele voastre

ozn nu in sensul ca nu-s de tara noastra...ca toata lumea stie ca romancele sunt cele mai frumoase...ideea e ca se vede clar ca sunt poze de pe net....

p.s. lucky you..platoane....

Last edited by axxaxx; 13-05-07 at 18:07.
axxaxx is offline   Reply With Quote
Old 13-05-07, 19:57   #4990
Korne

Stage 5
 
Korne's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 1,045
Member of:
[VW]
Default Re: Poze cu prietenele, amicele voastre

axxaxx, sa iti spun un secret...nu sunt poze de pe net, cel putin ale mele nu
Korne is offline   Reply With Quote
Old 13-05-07, 21:01   #4991
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: Poze cu prietenele, amicele voastre

ori nu sunt de pe net ori sunt facute foarte profesionist cu o " profesionista " )
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 13-05-07, 21:38   #4992
CRyS`
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
CRyS`'s Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 3,107
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[RENAULT]
[FORD]
Default Re: Poze cu prietenele, amicele voastre

Quote:
Originally Posted by PYT View Post
apreciez k e sincera parerea, si in mare parte ai dreptate...numai k intr-o anumita privinta te inseli: posturile de pe topicurile de la 'femei' nu se contorizeaza

Uite asta chiar nu stiam ca nu se contorizeaza! Chiar ma bucur sa aud asa ceva!

Quote:
ma topicu asta ii chiar foarte misto.ne mai indulcim si noi ochii.asa ca poti sa-ti pastrezi parerea pt tine,fara suparare


La cati ani vad ca ai...la ce ma pot astepta ... In fine...vrei sa iti indulcesti ochii? Ia si da search pe google la "fete fierbinti" sau mai vezi site`uri gen youtube, dailymotion....vezi ca sunt destule! ... Te inteleg, esti copil...!


Si chiar ma asteptam ca un "copil" sa ma ia la tura asa!...Poate unii mai cu cap nu ar reactiona asa ca tine..Uite ca ti`am tzinut hangul oleak..dar numai oleak...Mai mult!
CRyS` is offline   Reply With Quote
Old 13-05-07, 23:05   #4993
romanov

Stage 3
 
romanov's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 118
Default Re: Poze cu prietenele, amicele voastre

Quote:
Originally Posted by CRyS` View Post
[B]
La cati ani vad ca ai...la ce ma pot astepta ... In fine...vrei sa iti indulcesti ochii? Ia si da search pe google la "fete fierbinti" sau mai vezi site`uri gen youtube, dailymotion....vezi ca sunt destule! ... Te inteleg, esti copil...!


Si chiar ma asteptam ca un "copil" sa ma ia la tura asa!...Poate unii mai cu cap nu ar reactiona asa ca tine..Uite ca ti`am tzinut hangul oleak..dar numai oleak...Mai mult!
ti-am trimis pm sa nu zica lumea ca is off
romanov is offline   Reply With Quote
Old 17-05-07, 19:01   #4994
toader
FOTO Member

Stage 5
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,150
Member of:
[Moderators]
[Echipa de sprijin]
[FOTO]
Default Re: Poze cu prietenele, amicele voastre

Hmm interesant dupa atata cearta nu s-a mai postat de 4 zile. Interesant se pare ca ziua de 13 a adus cu ea ghinionul de a nu mai se posta de 4 zile pe aceast thread, lucru ciudat tzinand cont ca de obicei acesta abunda in discutzii
toader is offline   Reply With Quote
Old 17-05-07, 19:03   #4995
Strainger

Stage 5
 
Strainger's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 2,492
Member of:
[2 Roti]
[VW]
Default Re: Poze cu prietenele, amicele voastre

Quote:
Originally Posted by toader View Post
Hmm interesant dupa atata cearta nu s-a mai postat de 4 zile. Interesant se pare ca ziua de 13 a adus cu ea ghinionul de a nu mai se posta de 4 zile pe aceast thread, lucru ciudat tzinand cont ca de obicei acesta abunda in discutzii
Baga u niste femei frumoase aci ce mai stai si comenteaza ceva!
Strainger is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 09:44.


- Copyright 2024 4Tuning