Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 29-08-06, 22:38   #31
mI^cHeLLe

Stage 2
 
mI^cHeLLe's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 66
Default Re: Pauza intr o relatie:pretext sau chiar avem nevoie..?

Pauzele sunt pt lasii care nu au curajul sa spuna ca s-a terminat ... iar daca cineva nu stie ce vrea inseamna ca nu e multumit cu ce are ...

Nu fi naiv...

Trezeste`te!

Realizeaza ce se intampla.

Ia`ti gandul de la ea ...e greu daca inca simti ceva pt ea, dar te montezi singur spre tot felul de dureri si dezamagiri.Cu cat iti iei gandul mai rpd de la ea cu atat mai rpd iti vei da seama ca e mult mai bine asa.

Gandeste`te la ce vrei tu ca sa fii fericit ...

e valabila si viceversa (in cazul femeilor carora li s-a cerut o pauza) PAREREA MEA.
mI^cHeLLe is offline  
Old 30-08-06, 22:54   #32
spiry_moto

Stage 3
 
spiry_moto's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 134
Default Re: Pauza intr o relatie:pretext sau chiar avem nevoie..?

sa fim seriosi...pauzele nu exista....si intr'adevar.....sunt pt lasii care nu au curajul sa spuna ca s-a terminat....si eu sunt o lasa din astia...kiar n-am tupeu....yo cu pretenu meu (dak pot sa-i zic asa)..am luat o pauza dupa ce tot era perfect...sau cel putin asa credeam...si a fost cam lunga....dar el nici nu m-a anuntat ca era pauza..si in timpul asta normal ca mi-am gasit pe altcineva...si i se parea ciudat ca dupa o luna cand s-a intors el..nu mai mergea totul ca inainte.....hai frateeeeee sa fim seriosi....PAUZELE NU EXISTA :d
spiry_moto is offline  
Old 07-09-06, 11:38   #33
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Pauza intr o relatie:pretext sau chiar avem nevoie..?

mi-ai luat vorba...
si eu sunt in cazul asta un las...
n-a mavut curajul sa spun STOP de destule ori... dar cateodata, kiar e necesara doar o pauza, sa stii, ai nevoie de o perioada in care sa analizezi exact situaltia, la obiect, fara influente din partea celeilalte jumatati a relatiei...
aleks is offline  
Old 07-09-06, 22:29   #34
spiry_moto

Stage 3
 
spiry_moto's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 134
Default Re: Pauza intr o relatie:pretext sau chiar avem nevoie..?

da aleks dar stii vb aia "okii nevazuti se uita" si eu am avut parte de o pauza....si...s-au dus toate sentimetele mele...adik...odata ce n-a mai fost ca la inceput...nu mergea...odata ce ai facut o pauza...ca ceva nu mai mergea...nu mai poti continua ca si cum nu s-ar fi intamplat nimic....parerea mea...
spiry_moto is offline  
Old 08-09-06, 21:16   #35
dexter_20

Stage 5
 
dexter_20's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 2,117
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[4Rally]
Default Re: Pauza intr o relatie:pretext sau chiar avem nevoie..?

Quote:
Originally Posted by spiry_moto View Post
vb aia "okii nevazuti se uita" si eu am avut parte de o pauza....si...s-au dus toate sentimetele mele...adik...odata ce n-a mai fost ca la inceput...nu mergea...odata ce ai facut o pauza...ca ceva nu mai mergea...nu mai poti continua ca si cum nu s-ar fi intamplat nimic....parerea mea...
Se poate intampla si invers: adica "ochii nevazuti se indragesc mai tare". Trebuie doar sa ai putina rabdare si....sa fie ceva ani de relatie intre cei 2.
dexter_20 is offline  
Old 13-09-06, 14:29   #36
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Pauza intr o relatie:pretext sau chiar avem nevoie..?

asa e, situatiile difera de la pereche la pereche....
nu cred ca doua cupluri au avut relatii identice....
aleks is offline  
Old 14-09-06, 00:18   #37
DolusD

Stage 5
 
DolusD's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 870
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[DACIA]
[MERCEDES]
Default Re: Pauza intr o relatie:pretext sau chiar avem nevoie..?

Pauza intr-o relatzie ??? hehehe ! niciodata ! pa-i ce-s frate caseta , cd ca sa-mi dea pauza cand vrea ea ??? nu exista asa ceva intr-o relatie ! Daca fata zice asa ceva inseamna ca Zbyeeee relatie , si stiti vb aia "Daca ceva poate sa mearga prost, va merge " , nu yo am ziso ci Murphy ! Oricum pauza aceia nu se va mai sfarsi niciodata dupa parerea mea ! depinde si de probleme..... ! ! !
DolusD is offline  
Old 23-09-06, 02:33   #38
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Pauza intr o relatie:pretext sau chiar avem nevoie..?

dolus iti doresc sa nu ajungi intr-o relatie sa te agati de cea mai mica urma de speranta...
si nici mie dealtfel
aleks is offline  
Old 23-09-06, 11:00   #39
dexter_20

Stage 5
 
dexter_20's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 2,117
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[4Rally]
Default Re: Pauza intr o relatie:pretext sau chiar avem nevoie..?

Lasa ca am fost eu in cazul asta!Si nu doresc la nimeni. Cateva exemple ale stari in care am fost:
!. Certuri cu parintii
2. M-am lasat de meditatii la mate(eram cls a12-a)
3. La scoala eram doar prezent si cateodata activ
4. Nu vedeam alta fata decat pe ea
5. Cand vedeam ca ea sta de vb cu un tip abia ma stapaneam sa nu ma duc sa il desfigurez pe respectivul.
6. Cost suplimentar la telefon
7. Nopti nedormite in care te intrebi "de ce?"
8. Prietenii te inteleg,dar te iau de fraier pt stai dupa curul unei singure fete
9. Bani cheltuiti pe flori si alte atentii
10 Discutii interminabile cu amicele ei in care te chinui sa le convingi ca se merita ca ea sa se intoarca la tine....si ele te consoleaza
11. Devii client fidel in baruri
12. Unii (am fost si eu in acest caz) mai fac chestii nasoale cu lama....
13. In cazul meu s-a lasat cu nijte sedinte la psiholog care au rezolvat totul,dar cu 10 ron sedinta (au fost cam 15 sedinte)
Important e ca m-am lecuit si acum nu mai sufar pt toate proastele in halu asta! Sper ca cei care o sa citeasca ce am postat sa inteleaga si sa nu faca ce am facut eu pt o fata cu care am stat doar 72 de zile!
dexter_20 is offline  
Old 23-09-06, 13:25   #40
DolusD

Stage 5
 
DolusD's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 870
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[DACIA]
[MERCEDES]
Default Re: Pauza intr o relatie:pretext sau chiar avem nevoie..?

Te inzeleg cu suferitul dar nu te intzeleg la faza cu LAMA ! Pai ce frate nu mai sunt fete pe Pamant ???Am mai zis si o mai zic , intr-o relatie la momendat potzi sa-ti dai seama daca partenera sa cam saturat de tine si se poarte din ce in ce mai ciudat cu tine asa ca e bine sa-ti gasesti repede pe alta ca sa nu ramai pe dinafara si sa suferi , asa ca te consolezi cu gandu` ca ai ramas cu una :P parerea mea !
DolusD is offline  
Old 23-09-06, 15:34   #41
dexter_20

Stage 5
 
dexter_20's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 2,117
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[4Rally]
Default Re: Pauza intr o relatie:pretext sau chiar avem nevoie..?

Acum nu nici eu nu ma inteleg la faza cu lama...dar nah,lumea la bautura face multe tampenii
dexter_20 is offline  
Old 23-09-06, 16:02   #42
DolusD

Stage 5
 
DolusD's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 870
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[DACIA]
[MERCEDES]
Default Re: Pauza intr o relatie:pretext sau chiar avem nevoie..?

Nasol si cu bautura ! Yo din cauza unei femei m-am apucat de baut , nu mai bausem alcool de 1 an si ceva si cand m-am certat cu ea am baut o bere si inca una si tot asa pana nu am mai putut sa vb ) !
DolusD is offline  
Old 23-09-06, 21:22   #43
Ciro_zel

Stage 5
 
Ciro_zel's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 515
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Pauza intr o relatie:pretext sau chiar avem nevoie..?

Dexter nasoala faza aia cu lama imi pare rau sincer ... ce pot sa zic imi imaginez cum te-ai simtit pentru ca si eu trec acum prin ceva similar.
Pur si simplu mi-a zis ca nu mai simte nimic pt mine si ca ma vede ca pe un bun prieten..dupa un an de relatie . Acum nush ce sa zic am ramas tamp si inca sunt in ceatza cu toata treaba ...nu stiu ce sa mai cred ..pur si simplu stau acasa ascult muzica,beau porcarii si privesc in gol ..tot ce pot sa zic si sa gandesc e ca "Asa e soarta frate" , sa ma ridic de jos si sa merg mai departe...dar mi-e f f greu acum
Eh..... om trai si om vedea
Ciro_zel is offline  
Old 23-09-06, 22:18   #44
Spark
Suzuki Driver

Stage 5
 
Spark's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,139
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Rally]
[Suzuki]
Default Re: Pauza intr o relatie:pretext sau chiar avem nevoie..?

sincer sa fu ...
chiar nu m-ar mira dak peste 1 - 2 saptamani ai vedea-o cu altcineva ...
si eventual sa-mi zici dak a fost asa sau nu
Spark is offline  
Old 24-09-06, 09:30   #45
dexter_20

Stage 5
 
dexter_20's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 2,117
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[4Rally]
Default Re: Pauza intr o relatie:pretext sau chiar avem nevoie..?

Quote:
Originally Posted by Ciro_zel View Post
Dexter nasoala faza aia cu lama imi pare rau sincer ... ce pot sa zic imi imaginez cum te-ai simtit pentru ca si eu trec acum prin ceva similar.
Pur si simplu mi-a zis ca nu mai simte nimic pt mine si ca ma vede ca pe un bun prieten..dupa un an de relatie . Acum nush ce sa zic am ramas tamp si inca sunt in ceatza cu toata treaba ...nu stiu ce sa mai cred ..pur si simplu stau acasa ascult muzica,beau porcarii si privesc in gol ..tot ce pot sa zic si sa gandesc e ca "Asa e soarta frate" , sa ma ridic de jos si sa merg mai departe...dar mi-e f f greu acum
Eh..... om trai si om vedea
Remediu: NU STA IN CASA CA O LEGUMA!!! Iesi in oras cu prietenii,faceva ce iti place foarte mult si nu puteai sa faci cand erai cu ea. Daca stai si vegetezi cautand raspunsuri la niste intrebari ai sa innebunesti. Prefa-te ca nu s-a intamplat nimic,ca nu ai intalnit-o, ca nu o cunosti,ca nu a existat in viata ta si ce e cel mai important NU O CAUTA!!! Daca are asa de putin creier sa iti spuna ca te vrea doar ca amic.
dexter_20 is offline  
Closed Thread


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 19:13.


- Copyright 2024 4Tuning