Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 20-05-05, 02:11   #256
Edd

Stage 5
 
Edd's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 320
Default

ii cresc cornite da e o fata de nota 10 corect.... insa nu pot spunde din toate punctele de vedere ptr ca nu am cunoscut-o personal... daca ma intelegi
Edd is offline  
Old 20-05-05, 02:14   #257
tox

Stage 5
 
tox's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 846
Member of:
[Observator 4tuning]
[Opel]
[Street Zone]
Default

eu tocmai d-aia am afirmat, pt ca o stiu personal.
tox is offline  
Old 20-05-05, 02:42   #258
BlueEyes

Stage 5
 
BlueEyes's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 323
Default

@ edd nu mi-a umplut mie rezervoru ... si l-a umplut lui dar ptr mine )))
BlueEyes is offline  
Old 20-05-05, 02:59   #259
blonda

Stage 4
 
blonda's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 170
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

ma eu nu stiu de altele dar ...acum cativa ani cand am vazut un tip de care pot sa zic ca m-am indragostit al prima vedere m-am dus la el si discuti a fost ceva de genu:
eu:buna ai prietena?
el:nu
eu: si nu vrei una?
el :de ce intrebi te oferi u?
eu da ,ca doar nu intrebam asa de flori de mar,zi vrei?
el:hmmmm...ok!
euk
si uite asa am ramas impreuna aproape un an jumate si l-am iubit mult de tot,a fost o relatie frumoasa dar soarta a facut sa ne despartim ,ghinion.
oricum nu mi-a parut rau niciodata pt pasul facut.cand vrei ceva intreaba nimic mai simplu.
blonda is offline  
Old 20-05-05, 07:35   #260
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

cred ca.. i-a multumit tipu respectiv lui Dumnezeu vreo 3 zile si 3 nopti , cum sa-ti cada asa un inger in fata ? o fi frumos ? lucky bastard
EvLSant0S is offline  
Old 20-05-05, 09:50   #261
tox

Stage 5
 
tox's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 846
Member of:
[Observator 4tuning]
[Opel]
[Street Zone]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"EvLSant0S\"
cred ca.. i-a multumit tipu respectiv lui Dumnezeu vreo 3 zile si 3 nopti , cum sa-ti cada asa un inger in fata ? o fi frumos ? lucky bastard
LOL! pai santose, o chestie d-asta e once in a lifetime, a doua oara nu mai pupi!


eu inca mai astept sa se intample
tox is offline  
Old 20-05-05, 12:26   #262
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"tox\"
Quote:
Originally Posted by \"EvLSant0S\"
cred ca.. i-a multumit tipu respectiv lui Dumnezeu vreo 3 zile si 3 nopti , cum sa-ti cada asa un inger in fata ? o fi frumos ? lucky bastard
LOL! pai santose, o chestie d-asta e once in a lifetime, a doua oara nu mai pupi!


eu inca mai astept sa se intample

voi mai credetzi intr`o minune .. voi chiar credetzi in jumatatea potrivita .. si alte prostii d`astea .. eu nuh cred in asa ceva .. fara suparare ... viatza se scurge k berea pe tricou zicea cineva ... asa k nu o lasatzi sa se scurga .. si ... facetzi tot posibilu` sa muritzi cu zambetu` pe buze
Psycho is offline  
Old 20-05-05, 13:44   #263
Edd

Stage 5
 
Edd's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 320
Default

Anonim feat. Parazitii- Extrema zilei :P \" viata se scurge ca berea pe tricou\"... sunt in mare parte de acord cu Psycho... nu exista ideal este adevarat dar exista acel cineva care sa il inlocuiasca
Edd is offline  
Old 20-05-05, 13:45   #264
Edd

Stage 5
 
Edd's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 320
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"BlueEyes\"
@ edd nu mi-a umplut mie rezervoru ... si l-a umplut lui dar ptr mine )))
la propriu sau figurat? scuze dar nu m-am putut abtine sper ca asta nu inseamna ca ma bate DMx nu? i have a full life to live...if my mom will let me live it ..fuckin* retarded Bi0tch
Edd is offline  
Old 20-05-05, 19:38   #265
BlueEyes

Stage 5
 
BlueEyes's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 323
Default

)
te duce capu` ah ????? nu ma mai bag in discutii atunci k va luati lumea in cap si uitati de limite si respect ) c` ya (btw ... la propriu!)
BlueEyes is offline  
Old 20-05-05, 19:59   #266
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Psycho\"
Quote:
Originally Posted by \"tox\"
Quote:
Originally Posted by \"EvLSant0S\"
cred ca.. i-a multumit tipu respectiv lui Dumnezeu vreo 3 zile si 3 nopti , cum sa-ti cada asa un inger in fata ? o fi frumos ? lucky bastard
LOL! pai santose, o chestie d-asta e once in a lifetime, a doua oara nu mai pupi!


eu inca mai astept sa se intample

voi mai credetzi intr`o minune .. voi chiar credetzi in jumatatea potrivita .. si alte prostii d`astea .. eu nuh cred in asa ceva .. fara suparare ... viatza se scurge k berea pe tricou zicea cineva ... asa k nu o lasatzi sa se scurga .. si ... facetzi tot posibilu` sa muritzi cu zambetu` pe buze
s-a intamplat ceva intre tine si .... \"jumatatea potrivita\" ? sau .. tu nu crezi in asa ceva ?
EvLSant0S is offline  
Old 20-05-05, 20:16   #267
Edd

Stage 5
 
Edd's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 320
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"BlueEyes\"
)
te duce capu` ah ????? nu ma mai bag in discutii atunci k va luati lumea in cap si uitati de limite si respect ) c` ya (btw ... la propriu!)

wow.... deci era o gluma.. bine recunosc sunt un nesimtit :P cred ca nu mi-am dat seama dar ce vina au ceilalti ca eu sunt nesimtiT??? \"
Quote:
Originally Posted by \"BlueEyes\"
nu ma mai bag in discutii atunci k va luati lumea in cap si uitati de limite si respect
inca o data scuze...dar era o gluma era normal ca e la propriu :P
Edd is offline  
Old 21-05-05, 12:56   #268
BlueEyes

Stage 5
 
BlueEyes's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 323
Default

allooo tu chiar ai pus boticul ???? nu m-am suparat .. am facut asa sa-ti vad reactia)) in cazul in care nu observasei aveam fete zambarete :P
... si nu cred k te bate DMX n-are de ce !
(btw.. mergeam odat seara cu transporul in comun :P ... si s-au luat cativa baieti d mine .. ei cik vroiam s m agate mi-am vazut d treaba mea.. i-am zis lu adi s vina ...am coborat i-am zis lu adi care era treaba(era cu romeo-THE BIG GUY!) si la urmatoarea statie ....au coborat amadoi din mers si s-au dus l respectivii romeo il tinea cu o mana de umar p un individ .. si deja isi calculase traiectoria pumnului.. adi a considerat k nu e nevoie dar l-a avertizat k data viitoare s aiba grija de cine se ia ..... in consecinta... esti in siguranta ... acum ... :P(stiu sa fac diferenta intre o gluma nesimtita si una ok ...
PS NU te-am facut nesimtit .... te-ai facut singur
BlueEyes is offline  
Old 21-05-05, 13:33   #269
ERY

Stage 5
 
ERY's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,826
Member of:
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[AUDI]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Psycho\"
Quote:
Originally Posted by \"tox\"
Quote:
Originally Posted by \"EvLSant0S\"
cred ca.. i-a multumit tipu respectiv lui Dumnezeu vreo 3 zile si 3 nopti , cum sa-ti cada asa un inger in fata ? o fi frumos ? lucky bastard
LOL! pai santose, o chestie d-asta e once in a lifetime, a doua oara nu mai pupi!


eu inca mai astept sa se intample

voi mai credetzi intr`o minune .. voi chiar credetzi in jumatatea potrivita .. si alte prostii d`astea .. eu nuh cred in asa ceva .. fara suparare ... viatza se scurge k berea pe tricou zicea cineva ... asa k nu o lasatzi sa se scurga .. si ... facetzi tot posibilu` sa muritzi cu zambetu` pe buze
Aici nu prea sunt de acord cu tine.....mai bine traiti cu zambetu pe buze decat.......si minuni se mai intampla ....asta e un lucru sigur....
ERY is offline  
Old 22-05-05, 06:59   #270
Edd

Stage 5
 
Edd's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 320
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"BlueEyes\"
allooo tu chiar ai pus boticul ???? nu m-am suparat .. am facut asa sa-ti vad reactia)) in cazul in care nu observasei aveam fete zambarete :P
... si nu cred k te bate DMX n-are de ce !
(btw.. mergeam odat seara cu transporul in comun :P ... si s-au luat cativa baieti d mine .. ei cik vroiam s m agate mi-am vazut d treaba mea.. i-am zis lu adi s vina ...am coborat i-am zis lu adi care era treaba(era cu romeo-THE BIG GUY!) si la urmatoarea statie ....au coborat amadoi din mers si s-au dus l respectivii romeo il tinea cu o mana de umar p un individ .. si deja isi calculase traiectoria pumnului.. adi a considerat k nu e nevoie dar l-a avertizat k data viitoare s aiba grija de cine se ia ..... in consecinta... esti in siguranta ... acum ... :P(stiu sa fac diferenta intre o gluma nesimtita si una ok ...
PS NU te-am facut nesimtit .... te-ai facut singur
:P 1 la mana Dmx nu are cum sa ma bata am facut 5 ani de kick boxing si stiu miscari i am judo kid (glumesc :P )
2) pai jtiu ca m-am facut singur nesimtit ....(deshi pe acolo eara ceva cu limite de respect :P si de asta am luat-o ca atare....) si am facut sata ptr ca te legai de altii si nu mni se parea normal ...ce vina au ei ? :P
Edd is offline  
Closed Thread


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 11:42.


- Copyright 2024 4Tuning