Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 12-11-10, 16:02   #166
DTH
2 Roti

Stage 5
 
DTH's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of:
[VW]
[Nissan]
[2 Roti]
[FOTO]
[4Rally]
[4Wheels]
Default Re: Femeile iubesc mai mult banii decat sexul?

Quote:
Originally Posted by Radu. View Post
Cheloo avea o vorba, "intre p*^% si bani femeile nu poa' s-aleaga"
Depinde de femeie
DTH is offline   Reply With Quote
Old 12-11-10, 16:07   #167
Sasha
Girl on Road

Stage 5
 
Sasha's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 5,483
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
Default Re: Femeile iubesc mai mult banii decat sexul?

Quote:
Originally Posted by Radu. View Post
Cheloo avea o vorba, "intre p*^% si bani femeile nu poa' s-aleaga"
e atat de usor sa alegi de fapt
scurt pe 2, daca p*^% cum ii spui tu, e ce trebuie pt ea... se anunta castigatoare.. in cazul in care nu e capabila sa-i ofere ce trebuie sa ofere o p*^% sunt 2 variante: ori cauta alta ori alege $
Sasha is offline   Reply With Quote
Old 12-11-10, 16:16   #168
bluey
Audi Driver

Stage 5
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 7,165
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default Re: Femeile iubesc mai mult banii decat sexul?

Quote:
Originally Posted by MillionDollarBaby View Post
Depinde de femeie
De fapt depinde de p*^%
bluey is offline   Reply With Quote
Old 12-11-10, 17:13   #169
DTH
2 Roti

Stage 5
 
DTH's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of:
[VW]
[Nissan]
[2 Roti]
[FOTO]
[4Rally]
[4Wheels]
Default Re: Femeile iubesc mai mult banii decat sexul?

Quote:
Originally Posted by bluey View Post
De fapt depinde de p*^%
Sau mai bine , depinde cum o foloseşte respectivul ca să nu aleagă banii femeia
DTH is offline   Reply With Quote
Old 12-11-10, 17:25   #170
cangri
Opel Driver

Stage 5
 
cangri's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 2,886
Member of:
[Opel]
Default Re: Femeile iubesc mai mult banii decat sexul?

Quote:
Originally Posted by MillionDollarBaby View Post
Sau mai bine , depinde cum o foloseşte respectivul ca să nu aleagă banii femeia
Pai daca nu are atunci ce sa foloseasca?
Lasa ca stim cu totii ca :"Size DOES matter!"
cangri is offline   Reply With Quote
Old 12-11-10, 18:53   #171
Sasha
Girl on Road

Stage 5
 
Sasha's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 5,483
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
Default Re: Femeile iubesc mai mult banii decat sexul?

Quote:
Originally Posted by bluey View Post
De fapt depinde de p*^%
in sfarsit cineva si-a dat seama despre ce cacat tot vorbesc eu aici!!!
s-auzim un ALLLLELUIA !!!
Sasha is offline   Reply With Quote
Old 12-11-10, 20:01   #172
bluey
Audi Driver

Stage 5
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 7,165
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default Re: Femeile iubesc mai mult banii decat sexul?

Quote:
Originally Posted by cangri View Post
Pai daca nu are atunci ce sa foloseasca?
Lasa ca stim cu totii ca :"Size DOES matter!"
Ai auzit tu de barbati parasiti ca o au mica????
Ca de barbati parasiti ca o au mare se tot aude
Si nu te mai uita la ale altora ca de obicei par mai mari vazute din lateral ))))))
bluey is offline   Reply With Quote
Old 12-11-10, 20:29   #173
xxdadixx
BMW Driver

Stage 5
 
xxdadixx's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 6,369
Member of:
[Moderators]
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[BMW]
Default Re: Femeile iubesc mai mult banii decat sexul?

Femeile nu iubesc banii mai mult ca sexul si nici invers, ele isi urmeaza interesele alegand ce e mai bine pentru ele im momentul acela .
xxdadixx is offline   Reply With Quote
Old 12-11-10, 20:54   #174
DiavoLLo
Ford Driver

Stage 5
 
DiavoLLo's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 1,045
Member of:
[FORD]
Default Re: Femeile iubesc mai mult banii decat sexul?

in lipsa dotarilor.....logic ca alege banii
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	untitledaaaaa.jpg
Views:	147
Size:	10.4 KB
ID:	1736668  
DiavoLLo is offline   Reply With Quote
Old 13-11-10, 04:30   #175
Bengy_BLS
VW Driver

Stage 5
 
Bengy_BLS's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 1,326
Member of:
[VW]
[RENAULT]
Default Re: Femeile iubesc mai mult banii decat sexul?

De fapt , dpdv psihologic lucrurile stau in felul urmator:
De obicei , in societate , fetele materialiste provin tot dintr-un mediu bogat ca situatie financiara... La un moment dat, ca oricine altcineva, intervine rusinea de a mai cere bani parintilor si de a se descurca... Aici incepe si se dezvolta latura materialista a fetei... Din moment ce ea este obisnuita cu averea , nu vi se pare logic sa caute cea mai rapida cale spre traiul de zi cu zi pe care il avea in sanul familiei , ea facand parte in continuare din familie ,dar ne mai solicitand la extrem partea asta financiara, asta altauri de primul fraier care il gaseste... Problema este ca daca aceasta fata este proasta , bineinteles va cauta avere si la ala care are mai putin , generand cazuri "l-a gasit pe fraier" ... ala ramane falit si ea isi vede de treaba.
Daca o duce capul putin , isi cauta fericirea tot in cercuri cu bani si evident ca o gaseste. Si cum degeaba au bani daca nu le duce mintea , evident ca intalnim mai multe cazuri de genul acesta tot mai des... logic nu
Multe , dar foarte multe fete materialiste provin tot dintr-un mediu bazat pe avere. Nu toate , dar asa este in general si de obicei alea care nu au "tintesc direct la tinta" (fraieri cu bani sau mai putin fraieri dar tot cu bani) Facand treaba asta ele sunt prin definitie , destepte du parerea mea. Si astea-s multe dar nu mai multe ca alea proaste , cu bani si materialiste.
De obicei fetele cu bani care sunt si materialiste si le ducea mintea si cat un bob de mazare , intotdeauna le va duce capul sa nu ii arate celui de langa ea in ce mediu a trait , pe cat de mult posibil sau chiar deloc (relatii scurte , gen : "n-am apucat sa ma duc la ea acasa" )

Acum depinde si de baiat... la fel ca in cazul fetelor pe unu il duce capul si este posibil sa se inverseze rolurile si sa se ajunga ca el "sa o faca pe ea de bani" sau sa il prosteasca ea pe el...

Aici de fapt este o discutie de fond despre multitudinea de caractere de baza pe care le au oamenii si nepotrivirea lor de cele mai multe ori.

Rar ai sa gasesti o fata care sa fie materialista , ea pana la momentul acela ducand un trai decent adica mai pe romaneste "nici nu mor de foame dar nici nu ma plang ca nu am bani"

Gandindu-ma la trecut am fost de partea tuturor taberelor posibile si imposibile , ajungand la concluzia de mai sus , de ceva vreme incoace ducand o viata de cuplu fara probleme de genul asta...

Lucrurile sunt simple , trebuie doar gandite... Nu avem cap ca sa nu ne ploua in gat.

Last edited by Bengy_BLS; 13-11-10 at 04:39.
Bengy_BLS is offline   Reply With Quote
Old 14-11-10, 01:17   #176
AnduRace

Stage 4
 
AnduRace's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Posts: 245
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Femeile iubesc mai mult banii decat sexul?

Ok Si ce legatura are asta cu ce s-a discutat pana acum? Se vorbea despre "sex vs bani" ... Tu ai catalogat doar fetele cu bani, care vor acelasi trai.
AnduRace is offline   Reply With Quote
Old 14-11-10, 03:40   #177
Bengy_BLS
VW Driver

Stage 5
 
Bengy_BLS's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 1,326
Member of:
[VW]
[RENAULT]
Default Re: Femeile iubesc mai mult banii decat sexul?

Quote:
Originally Posted by AnduRace View Post
Ok Si ce legatura are asta cu ce s-a discutat pana acum? Se vorbea despre "sex vs bani" ... Tu ai catalogat doar fetele cu bani, care vor acelasi trai.
m-am exprimat oarecum fara o "tinta sigura" am vrut sa arat ca sexul este prezent in toate cazurile de mai sus...

NU ai cum sa stai cu o femeie , o lunga perioada de timp si tu sa nu faci nimic cu ea , macar ca faci sex pt cat te freaca de bani si tot e ceva...

Nu ai cum frate sa stai cu una 2 ani , ea sa te toace de bani si ea sa nu ofere macar asta in schimb... Dupa mintea mea si dupa orce fiinta omeneasca , chestia asta mi se pare logica... Nu crezi ?

Concluzia mea este ca nu exista sex vs. bani ca daca una nu se culca cu tine din iubire , sigur e pentru vreun interes , de cele mai multe ori acesta fiind banul... Iar una care se culca cu tine din interes material, ca sentimental nu cred , normal ca este catalogata curva. Ca fata face sex pe bani dar in alta forma

Sunt doua chestii total diferite, care se atrag una pe cealalta... Aducand cu ele creatia materialismului...
Vroiam doar sa arat ca unele stiu cu ce se mananca pentru a obtine de la tine ca barbat anumite beneficii fara sa banuiesti nimic si unele habar nu au si mai creeaza si victime directe si colaterale facand treaba asta...iar din cauza nenumaratelor incercari atrag in cele din urma eticheta de curva ... logic

Nu toate fetele sunt curve/materialiste , dar majoritatea celor autohtone au cate ceva din fiecare...
Trebuie sa fi prea prost ca baiat ,la o varsta ce depaeste 18 ani, sa stai cu una , aia sa te faca de bani , sa nu iti ofere nimic in schimb si sa ii mai si canti in struna si sa ii cumperi diverse lucruri , sa o plimbi sau sa ii dai bani... Inseamna ca trebuie sa fi prea tampit ca baiat sa faci chestia asta... Poate sa fie ea si Angelina Jolie sau Jessica Alba sau alta pitzi dasta ... Femei sunt destule , cu caractere diverse din care ai ce sa alegi ... trebuie doar sa sti cum sa alegi. Ca sa nu mai zic ca de multe ori depinde si de tine ca baiat ceea ce vrei...

Acestea fiind spuse realizez ca de fapt topicul este o poveste nedeslusita la fel cum si femeia este o poveste nedeslusita... Asa ca parasesc acest topic in speranta ca poate cineva a inteles ceea ce vreau sa exprim...
Toate cele bune !
Bengy_BLS is offline   Reply With Quote
Old 24-11-10, 01:29   #178
viorelandrei

Stage 5
 
viorelandrei's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 591
Default Re: Femeile iubesc mai mult banii decat sexul?

parerea mea,cunosc multe femei si am avut mai multe relatii....majoritatea se gandesc la bani dar stiu cateva care chiar cred ca 95%din timp se gandesc la sex
viorelandrei is offline   Reply With Quote
Old 02-12-10, 02:16   #179
sTAILLL

Stage 5
 
sTAILLL's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 858
Default Re: Femeile iubesc mai mult banii decat sexul?

la cat de rpd gasesc p^(*& cred ca aleg bani mai rpd
sTAILLL is offline   Reply With Quote
Old 04-12-10, 14:55   #180
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Femeile iubesc mai mult banii decat sexul?

Quote:
Originally Posted by sTAILLL View Post
la cat de rpd gasesc p^(*& cred ca aleg bani mai rpd
De p--ă nu e problemă, e peste tot, doar că e o "marfă" comună, marfa de calitate se găseşte greu, şi crede-mă că femeile dau toţi banii de pe lume pe calitatea adevărată
aleks is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 03:12.


- Copyright 2024 4Tuning