Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 13-09-09, 17:08   #76
r0xanicutza

Stage 4
 
r0xanicutza's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 224
Default Re: Femeile iubesc mai mult banii decat sexul?

depinde cat de indragostit esti... eu am un prieten, pe care il insela prietena acum vreun an; si din greseala am vazut cand ea, ii trimitea altuia sms-uri cu alinturi... i-am spus si nu m-a crezut... ma asteptam... i-am spus sa o urmareasca si nu a vrut... faza aiurea e ca tipa "nu mai are voie sa stea afara mai mult de ora 9" si are vreo 22 de ani... deci... dragostea e oarba oamnei buni... greu iti vine sa crezi...
r0xanicutza is offline   Reply With Quote
Old 13-09-09, 17:10   #77
sergiuhusca

Stage 5
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 632
Default Re: Femeile iubesc mai mult banii decat sexul?

Marele defect al femeilor este acela ca se lasa foarte usor conduse de vorbe si de impulsivitatea de moment...
Merita sau nu...Nu stiu...Asta putem discuta in privat...Incep sa ma destainui tuturor si nu e genul meu...pt ca multi judeca la modul..."dom'le ala a fost prost"!
sergiuhusca is offline   Reply With Quote
Old 13-09-09, 17:11   #78
r0xanicutza

Stage 4
 
r0xanicutza's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 224
Default Re: Femeile iubesc mai mult banii decat sexul?

multi facem asa, pt ca inceputurile sunt frumoase...
r0xanicutza is offline   Reply With Quote
Old 13-09-09, 17:16   #79
DTH
2 Roti

Stage 5
 
DTH's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of:
[VW]
[Nissan]
[2 Roti]
[FOTO]
[4Rally]
[4Wheels]
Default Re: Femeile iubesc mai mult banii decat sexul?

Quote:
Originally Posted by r0xanicutza View Post
multi facem asa, pt ca inceputurile sunt frumoase...
Poate sa fie totul frumos si vesnic , in primul rand sa nu pleci capul la vorbele spuse de alte persoane ( chestia asta in multe cazuri poate distruge o relatie ) cand se baga altii , cel mai bine e , daca ai persoana potrivita langa tine sa ii faci mici pofte chiar daca nu iti convine , ca dupa vede ca tu nu vrei asa nu o sa vrea nici ea ceva ...si uite asa se ajung la discutii dupa care se lasa cu despartire...si regrete .

Intr-o relatie cea mai buna este comunicarea , parerea mea .

Daca el/ea nu vrea ceva , incearca sa nu faci fete strambe ca nu iti convine , propunei mai multe chestii ca sa nu se supere nimeni .
DTH is offline   Reply With Quote
Old 13-09-09, 17:18   #80
r0xanicutza

Stage 4
 
r0xanicutza's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 224
Default Re: Femeile iubesc mai mult banii decat sexul?

sunt de acord cu tine
r0xanicutza is offline   Reply With Quote
Old 13-09-09, 17:21   #81
sergiuhusca

Stage 5
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 632
Default Re: Femeile iubesc mai mult banii decat sexul?

Fetelor suntem off-topic...
sergiuhusca is offline   Reply With Quote
Old 13-09-09, 17:24   #82
DTH
2 Roti

Stage 5
 
DTH's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of:
[VW]
[Nissan]
[2 Roti]
[FOTO]
[4Rally]
[4Wheels]
Default Re: Femeile iubesc mai mult banii decat sexul?

Quote:
Originally Posted by sergiuhusca View Post
Fetelor suntem off-topic...
Ai dreptate ...

Am gasit ceva pe net , daca nu corespund cerintelor topicului , poate fii sters ...nu este suparare !



Cine iubeste mai mult?

Potrivit unui studiu, femeile isi iubesc partenerul cel putin la fel de profund ca pe ele insele. In plus, tind sa-si respecte partenerii mai mult.

Cine se indragosteste mai des?

Barbatii se indragostesc la prima vedere la fel de frecvent precum femeile, 54% dintre femei si 63% dintre barbati cred in dragostea la prima vedere.

La… a doua privire, femeile se indragostesc mai des decat barbatii si vorbesc mai mult despre sentimentele lor, in cea mai mare parte de natura euforica. Tot ele sunt mai devreme pregatite sa se casatoreasca si isi idealizeaza partenerii mai mult.

Cine este mai romantic?

Foarte interesante sunt rezultatele cercetarilor ce arata ca barbatii sunt mult mai romantici. Ei se indragostesc mult mai repede la inceputul unui relatii (aproape 25% dintre barbati se indragostesc inainte de a patra intalnire, in comparatie cu doar 15% dintre femei).

Ba 50% dintre femei au declarat ca au nevoie de aproximativ 20 de intalniri inainte de a se putea decide daca sunt sau nu indragostite.

Cine sufera mai mult?

Exista, de asemenea, unele semne care ne arata ca barbatii sufera mai mult cand se despart de partenerele lor. Spre exemplu, un numar de trei ori mai mare de barbati se sinucid in urma unei despartiri.

Cercetatorii au demonstrat ca barbatii sunt si mult mai naivi si cred in iluzii romantice precum: “o persoana iubeste o singura data-n viata cu adevarat”, “cea mai mare fericire iti este data de iubire”, “dragostea invinge toate obstacolele”.

Femeile sunt mai prudente cand vine vorba de sentimente puternice de dragoste din cauza conditiilor sociale si economice. Prin urmare, sunt mai atente atunci cand se indragostesc sau doresc sa se casatoreasca cu cineva.
DTH is offline   Reply With Quote
Old 13-09-09, 17:28   #83
bluey
Audi Driver

Stage 5
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 7,165
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default Re: Femeile iubesc mai mult banii decat sexul?

Deci barbatii rullz da?
Ca sa nu mai avem discutii
bluey is offline   Reply With Quote
Old 13-09-09, 17:36   #84
DTH
2 Roti

Stage 5
 
DTH's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of:
[VW]
[Nissan]
[2 Roti]
[FOTO]
[4Rally]
[4Wheels]
Default Re: Femeile iubesc mai mult banii decat sexul?

Quote:
Originally Posted by bluey View Post
Deci barbatii rullz da?
Ca sa nu mai avem discutii
Eu am o singura parere proprie ... buna sau rea asta este ...

Nu ma intereseaza cine inshala mai mult , cine este mai bun pe plan profesional , cine munceste mai mult , cine cheltuie mai mult banii sau cine economiseste mai mult sau mai putin...

Parerea mea este ca depinde de persoana , fiecare dintre noi suntem diferiti ( complet ) nu cred in zodiac , nu cred ca daca femeia sau barbatul face ( ceva bun sau rau ) inseamna ca toti/toate fac la fel...pur si simplu cred ca daca iubesti intradevar si ca femeie si ca barbat , atunci stai frumos in locsorul tau , te gandesti frumos sa iti faci un viitor impreuna cu persoana iubita , si muncesti cu sau fara el ...fiecare poate sa aibe un serviciu diferit...asta nu inseamna ca daca sunt impreuna ( se sufoca unul pe celalalt ) ...fiecare are stilul lui de viata , cand vrei sa ai un viitor , bani si o viata asigurata ...atunci stii foarte bine ce sa faci ...

Pe cealalta parte ...sunt persoane care bineinteles sunt lenese sau nu au invatat sau se trag din familii cu o situatie financiara praf ...si evident ca daca au stat la gura altora s-au vazut a doua zi in Bentley ...
Nu conteaza daca ai sau nu bani , poti fii sarac lipit pamantului , DACA vrei sa fii destept si te duce capul , te duci frumos muncesti pe spatele tau , lasi deoparte alte fantasme spuse de altii si uite asa inveti si iti construiesti un anumit mod de viata ...

Deci pentru mine subiectul " Femeile iubesc mai mult banii decat sexul " este un subiect nul ...fara suparare
DTH is offline   Reply With Quote
Old 13-09-09, 21:16   #85
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Femeile iubesc mai mult banii decat sexul?

Sa pui banul mai sus decat sexul... e imbecilitate.
Sau hai... sa il punem: cunoastem expresia "esti cam ne...a?" Sa fie asta un motiv pentru care apare ideea asta????
Sa fie banul mai important decat sexul... ok. Nu te fu*i 30 de ani, ajungi la 45 de ani, nu arati deloc ca la prima tinerete... nici ca la a doua tinerete... cine te mai fu*e? O sa te fu*i singura cu banii - iti iei sute de mii de dildouri cu diverse forme, diferite vibratoare cu diferite marimi... si aia e toooot ce ai realizat in viata!

Excludem varianta cu gigolo-ul. Sunt unele atat de mandre de ele... ca nici la aia n-ar apela sa se mai "calmeze".

Mbine... apare si alta idee: vor apare curvele masculine prin peisaj. Poate asa se vor fu*e si ele...
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 13-09-09, 22:05   #86
r0xanicutza

Stage 4
 
r0xanicutza's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 224
Default Re: Femeile iubesc mai mult banii decat sexul?

prefer banii in loc de sex. pt ca nu-mi place sa fac sex. imi place sa fac dragoste!
acum ai inteles?
r0xanicutza is offline   Reply With Quote
Old 13-09-09, 22:11   #87
sergiuhusca

Stage 5
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 632
Default Re: Femeile iubesc mai mult banii decat sexul?

Hai...las-o pe asta Roxana...
Ca toti facem sex...aaa ca se intampla sa mai simtitm si altceva pt omul de langa noi e alta poveste...Dar cuvantul de baza e SEX...
sergiuhusca is offline   Reply With Quote
Old 13-09-09, 22:12   #88
r0xanicutza

Stage 4
 
r0xanicutza's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 224
Default Re: Femeile iubesc mai mult banii decat sexul?

fiecare cu parerea lui. imi cer scuze ca nu sunt la fel ca voi toti si nu apreciez sex-ul la adevarata sa valoare. ce sa fac... sunt mai... diferita
r0xanicutza is offline   Reply With Quote
Old 13-09-09, 22:15   #89
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Femeile iubesc mai mult banii decat sexul?

Quote:
Originally Posted by r0xanicutza View Post
prefer banii in loc de sex. pt ca nu-mi place sa fac sex. imi place sa fac dragoste!
acum ai inteles?

Da' ti-a zis tie cineva ceva???
Ti-am mai dat vreun quote, ceva?
Eu am zis-o ca idee la topic. Unu la mana...

Doi la mana... inseamna ca o sa faci sex destul de tarziu cu un tip... din cauza ca vrei sa faci dragoste... pana cand o sa ajungi la pasul "da... il iubesc... trebuie sa facem amor..." cred ca va trece mult. Daca se merge pe principiul asta. Si unii baieti nu rabda chiar atat de mult sa se hotarasca o femeie.

Cat despre sexul versus dragoste... din punct de vedere FIZIC (adica doar organism cu organism)... e acelasi lucru - cucul tot in scorbura intra... in abele cazuri. Ce e in inimioara defineste dragostea. Sexul e compus din sex... dragostea e compusa din sex + sentimente. Asa vad eu problema.

Asa ca astept sa NU imi sariti in cap cu ideea asta.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 13-09-09, 22:16   #90
sergiuhusca

Stage 5
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 632
Default Re: Femeile iubesc mai mult banii decat sexul?

De ce interpretezi gresit?Nu era vb despre asta...Daca tu consideri ca in loc de sex faci dragoste, e ok si asa...
sergiuhusca is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 09:22.


- Copyright 2024 4Tuning