Tipa din videoclip-ul Ackent e super draguta!
E chiar o papusica

....mai multe nu va spun!Nici eu nu stiu multe despre ea dar am cunoscut-o!
Si cel mai important......chiar nu e figuranta si nici nu are impresii in cap!
Dar baieti credeti-ma pe cuvant.....are prieten
Cam atat!
Ce e mult strica...........