Terminati mai \"insuratilor\"!
Coobra cu nevasta,Bishop la fel.........ce altceva sa vreti decat benzina ieftina???
HEHEHEHEHE
Aveti grija mai baieti ca benzina trebuie sa fie de calitate ca altfel se duce dreacu injectoru(sau carburatoru.........depinde de posibilitati

)!
Si ca sa afli ce benzina e cea mai buna,trebuie sa le incerci pe toate nu?
PS:
Cred ca benzina scumpa,e cea mai buna

!
Mai ales cand alergi cu masinile dupa Daewoo Lanos
Nu Bishop?