Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > ALFA ROMEO > Alte discutii Alfa Romeo

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 24-01-07, 15:06   #1
alfa33

Stage 5
 
alfa33's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 354
Default evenimente alfa romeo

AlfaFest 27aprilie-2mai la Baile Felix. Detalii pe net.

Last edited by lascarica; 05-04-07 at 02:58.
alfa33 is offline  
Old 09-02-07, 22:34   #2
alfa33

Stage 5
 
alfa33's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 354
Default Re: evenimente alfa romeo

in cele 5 zile de festival avem ca invitati speciali Alfa Club Ungaria si Alfa Club Bulgaria. Track Day pe circuitul de la Arad, defilare prin Oradea, workshop-uri despre intretinere, tuning si service, cox prin imprejurimi, gratare si baie in piscina cu apa termala. Cazarea intr-un complex de vile. Detaliile si programul vor fi publicate in curand pe ......
__________________
Alfa Romeo 33 1.7 16V Quatrofoglio Verde
Alfa Romeo GTV V6 2.0 Turbo

Last edited by ESPinoza; 19-03-07 at 21:52.
alfa33 is offline  
Old 17-03-07, 21:27   #3
alfa33

Stage 5
 
alfa33's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 354
Default Re: evenimente alfa romeo

Absolut toate detaliile evenimentului pot fi gasite incepand de azi pe Va asteptam la Baile Felix

Last edited by ESPinoza; 19-03-07 at 21:53.
alfa33 is offline  
Old 19-03-07, 21:53   #4
ESPinoza

Stage 5
 
ESPinoza's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 3,232
Member of:
[Moderators]
[Crazy Drivers]
Default Re: evenimente alfa romeo

putem sa punem detaliile si aici nu trebuie sa facem trimitere catre alta pagina
ESPinoza is offline  
Old 20-03-07, 07:55   #5
alfa33

Stage 5
 
alfa33's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 354
Default Re: evenimente alfa romeo

ideea e ca am tot incercat sa contactez pe careva de la 4tuning sa fac cu ei un parteneriat de promovare. Insa nu am primit nici un raspuns. Ideea e ca fara link nu ajunge nimeni la informatii ca nu stiu unde sa le caute. Iar pe pagina evenimentului ezista inclusiv o brosura in format pdf. Daca tu comunici mai des cu echipa 4tuning te rog vezi cum putem face un banner exchange. Multzam mult.
alfa33 is offline  
Old 20-03-07, 09:25   #6
ESPinoza

Stage 5
 
ESPinoza's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 3,232
Member of:
[Moderators]
[Crazy Drivers]
Default Re: evenimente alfa romeo

crede`ma ca si eu incerc sa comunic cu ei da ma pasesaza de la una la altu is ocupatzi cu evenimentu 4tuning day si trebuia sa predea revista lucrau la ea.. dar mi`au promis ca se rezolva o sa mai incerc astazi
__________________
00 Alfa Romeo 166 (Sold)
03 Renault Laguna (For sale)
04 Mercedes CLK (Sold)
07 Yamaha Gryzzli 700
09 BMW X6
10 Mercedes E coupe
ESPinoza is offline  
Old 20-03-07, 13:30   #7
alfa33

Stage 5
 
alfa33's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 354
Default Re: evenimente alfa romeo

multzam vezi ca la alfa fest locurile sunt limitate. Sper sa ajungi si tu pe acolo
alfa33 is offline  
Old 20-03-07, 14:41   #8
ESPinoza

Stage 5
 
ESPinoza's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 3,232
Member of:
[Moderators]
[Crazy Drivers]
Default Re: evenimente alfa romeo

Quote:
Originally Posted by alfa33 View Post
multzam vezi ca la alfa fest locurile sunt limitate. Sper sa ajungi si tu pe acolo
eu ash vrea sa`mi fac rezervare .. dar inca nu stiu ccat timp liber am si cat pot sa stau si nu vreau sa ocup un loc degeaba sa le fac probleme la baietzi ... inca nu stiu cum am sa fac.. pacat ca nu mai vrea forumu ala sa mearga
ESPinoza is offline  
Old 20-03-07, 22:33   #9
alfa33

Stage 5
 
alfa33's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 354
Default Re: evenimente alfa romeo

legat de rezervare e bine sa stii ca timpul de asteptare este pana pe 10 aprilie inclusiv dupa care se inchide lista de inscrieri. In data de 10 trebuie sa platesc avansul pentru complexul de vile si pentru circuit si sunt valide rezervarile la care primesc si comfirmarea de plata. Daca din cei inscrisi pana cum vor fi cativa care nu vor plati la timp, locurile rezervate de ei devin vacante si va fi anuntat numarul lor. In momentul asta mai sunt 21 de locuri libere.

Legat de forum, avem o problema cu serverul in sensul ca cel care gazduieste forum-ul este plecat si pana se intoarce nu avem ce face. A picat super nasol aceasta "defectiune tehnica" dar sper sa fie on line in urmatoarele zile.
alfa33 is offline  
Old 20-03-07, 23:06   #10
ESPinoza

Stage 5
 
ESPinoza's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 3,232
Member of:
[Moderators]
[Crazy Drivers]
Default Re: evenimente alfa romeo

Quote:
Originally Posted by alfa33 View Post
legat de rezervare e bine sa stii ca timpul de asteptare este pana pe 10 aprilie inclusiv dupa care se inchide lista de inscrieri. In data de 10 trebuie sa platesc avansul pentru complexul de vile si pentru circuit si sunt valide rezervarile la care primesc si comfirmarea de plata. Daca din cei inscrisi pana cum vor fi cativa care nu vor plati la timp, locurile rezervate de ei devin vacante si va fi anuntat numarul lor. In momentul asta mai sunt 21 de locuri libere.

Legat de forum, avem o problema cu serverul in sensul ca cel care gazduieste forum-ul este plecat si pana se intoarce nu avem ce face. A picat super nasol aceasta "defectiune tehnica" dar sper sa fie on line in urmatoarele zile.
pai daca tu te ocupi de toate astea am mai multe intrebari cum e complexu asta de vile? au vreo pagina de net sa studiez? au 2-3 stele? adica eu ce vreau o camera cu pat dubu cu baie la camera un tv acolo si sa fie curatel ... cam cat costa 2 noptzi ... cat avens trebuie sa dau inainte ?
pt 2 persoane
ESPinoza is offline  
Old 21-03-07, 08:35   #11
alfa33

Stage 5
 
alfa33's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 354
Default Re: evenimente alfa romeo

Pai vezi? de asta tot puneam eu link-ul paginii aici ca acolo gasesti raspuns la toate intrebarile tale. Exista o brosura in format pdf pe care o descarci de pe site-ul de inscrieri, cu toate detaliile. din pagina clubului ai link catre pagina de inscrieri. Complexul e de 3 sau 4 stele, nu mai stiu exact. Oricum fiecare vila are 4 camere din care 2 cu baie proprie si 2 cu baie comuna. Toate au TV, iar fiecare vila are un living mare cu bucatarie dotata complet (frigider, aragaz, masina de spalat, filtru de cafea) Costurile de cazare sunt de 60 RON de persoana. Optional poti alege alte pachete care includ taxa pt Trackday (30 RON) sau Member kit (100 RON - tricou, sapca, breloc si alte din astea). Inscrierile se fac exclusiv pe site-ul evenimentului.
alfa33 is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -