Salut!
Vw Bora 2002, am găsit-o de două ori descuiată și cu toate geamurile coborāte. Īnchiderea a fost făcută din telecomandă și imobilizatorul era activat.
O altă eroare a fost la stingerea farurilor s-a activat īnchiderea tuturor ușilor.
Mă poate ajuta cineva? Mulțumesc.