Salut sunt nou pe forum(asta e prima mea zi)si vreau sa va cer si eu ajutorul.Vreau sa-mi cumpar masina si nu prea stiu ce sa aleg,idei am( as vrea un Bmw 318-320 pisicuta,de preferabil coupe)dar vrea sa aflu si parerile voastre.Suma maxima pe care o am este de 4.000 de euro.