Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini

Discutii generale masini Discutii generale despre masini : Colt Legislativ, Taxa Inmatriculare, Intrebari-Raspunsuri, Recomandari, Accidente

Reply
 
Thread Tools
Old 27-07-08, 11:45   #1
aleksss90

Stage 1
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 16
Default Nu Stiu Ce Masina Sa Aleg

Salut sunt nou pe forum(asta e prima mea zi)si vreau sa va cer si eu ajutorul.Vreau sa-mi cumpar masina si nu prea stiu ce sa aleg,idei am( as vrea un Bmw 318-320 pisicuta,de preferabil coupe)dar vrea sa aflu si parerile voastre.Suma maxima pe care o am este de 4.000 de euro.
aleksss90 is offline   Reply With Quote
Old 30-07-08, 20:56   #2
!41!
Banned

Stage 5
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 1,397
Member of:
[Freehand Design Usergroup]
[Honda]
Default Re: Nu Stiu Ce Masina Sa Aleg

it - iei una din germania si ajungi sub 4000 cu tot cu taxa
!41! is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -