Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale masini (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini.html)
-   -   Nu Stiu Ce Masina Sa Aleg (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini/85622-stiu-masina-aleg.html)

aleksss90 27-07-08 11:45

Nu Stiu Ce Masina Sa Aleg
 
Salut sunt nou pe forum(asta e prima mea zi)si vreau sa va cer si eu ajutorul.Vreau sa-mi cumpar masina si nu prea stiu ce sa aleg,idei am( as vrea un Bmw 318-320 pisicuta,de preferabil coupe)dar vrea sa aflu si parerile voastre.Suma maxima pe care o am este de 4.000 de euro.

!41! 30-07-08 20:56

Re: Nu Stiu Ce Masina Sa Aleg
 
it - iei una din germania si ajungi sub 4000 cu tot cu taxa


All times are GMT +2. The time now is 02:15.

- Copyright 2026 4Tuning