![]() |
Nu Stiu Ce Masina Sa Aleg
Salut sunt nou pe forum(asta e prima mea zi)si vreau sa va cer si eu ajutorul.Vreau sa-mi cumpar masina si nu prea stiu ce sa aleg,idei am( as vrea un Bmw 318-320 pisicuta,de preferabil coupe)dar vrea sa aflu si parerile voastre.Suma maxima pe care o am este de 4.000 de euro.
|
Re: Nu Stiu Ce Masina Sa Aleg
it - iei una din germania si ajungi sub 4000 cu tot cu taxa
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:15. |
- Copyright 2026 4Tuning